Към съдържанието

Снимка

Модове за 0.9.15

• Влезте в профила си за да пишете
35 отговора на тази тема

#31 M1L3N

M1L3N
  • Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 30 май 2016 - 08:22

Вчера някакъв пикльо ме стреля 3 пъти с арти и трите пъти около мен. Накрая ме рапортува за  използване на "Distraction mod". 

Това да не е някаква разновидност на джедайско силово поле около танка, върху което се приплъзват снарядите?!  :huh:

• 0

#32 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 30 май 2016 - 09:09

джедайско силово поле ...  глупости... просто купуваш десетина камуфлажа за голд и бронята ти става доста дебела.

• 0

#33 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 30 май 2016 - 09:24

джедайско силово поле ...  глупости... просто купуваш десетина камуфлажа за голд и бронята ти става доста дебела.

Ти пък, много сложно така.

Просто си слагаш оня мод, с преносимия храст. Освен че те скрива насред полето, прави бронята 3 пъти по-дебела.

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#34 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 30 май 2016 - 09:52

Мода с преносимия храст бледнее пред закупуването на много камуфлажи на един танк  за голд (което си е възможност дадена от ВГ) :) Стойностите на камофактор и броня които могат да се постигнат с камуфлажите граничат с безкрайност.

• 1

#35 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 765 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 30 май 2016 - 10:21

може да е със женски екипаж....те нали имат специално умение - една седмица никой и нищо не иска да се приближи до тях.......

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#36 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7688 Мнения:

Публикувано 30 май 2016 - 10:37

Вчера някакъв пикльо ме стреля 3 пъти с арти и трите пъти около мен. Накрая ме рапортува за  използване на "Distraction mod". 

Това да не е някаква разновидност на джедайско силово поле около танка, върху което се приплъзват снарядите?!  :huh:

Тази игра тотално се изроди и се превърна в World of mods,после що не им работи системата за репорти...ми как да работи,като всеки реве за нещо - новото Grille 15,новата физика,новите звуци,пеперудките във въздуха,ма облаците били по-малко в половината на противника и слънцето ги заслепявало,ма джедайско силово поле около танка,ма имало мухи в танка и разсейвали екипажа...ми да си мият ръцете след ходене до WC-то ве . 

• 1

signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни