Към съдържанието

Снимка

Модове за 0.9.15

• Влезте в профила си за да пишете
35 отговора на тази тема

#16 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 25 май 2016 - 11:09

Моите наблюдения показват, че Уар пака може да направи от червения - жълт, от жълтия - зелен. Но от там нататък.....

Много рядко прави от зеления - син, и не съм срещал случай да е направил от синия -  лилав.

Този пост е редактиран от bggeneral: 25 май 2016 - 11:10

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#17 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 25 май 2016 - 11:14

За версия 9.14 са платени 47331 ключа с различна продължителност (седмица/месец). И това не е най-разпространеният чийт пак. Даже май е най-скъпият от платените, а безплатните са много :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#18 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7748 Мнения:

Публикувано 25 май 2016 - 11:23

После нямало хакери в тая игра...да беееее.

• 0

signature.png

#19 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 25 май 2016 - 11:32

Като пуснат хак изстрелите да отиват в центъра...да правят максимална пенетрация..и да думкат за макс демич..тогаз може и да се притесня ... До тогаз мое се утешавате, че има чийтъри в играта и за туй не ви се получава. Вчера 3 пъти за 10 игри ми обещаха, че ще пращат логове до вг щот съм хакер..... Ок... Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
  • 1

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#20 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 25 май 2016 - 11:54

Като пуснат хак изстрелите да отиват в центъра...да правят максимална пенетрация..и да думкат за макс демич..тогаз може и да се притесня ... До тогаз мое се утешавате, че има чийтъри в играта и за туй не ви се получава. Вчера 3 пъти за 10 игри ми обещаха, че ще пращат логове до вг щот съм хакер..... Ок... Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Lutenitza, при weak spots големи колкото половината танк, няма нужда от мод, който да праща снаряда в центъра. За това и никой не си прави труда да го създаде.

Щом близо 50К играчи са платили реални пари за този пакет, а този пакет го има ( всичките модове без един само) съвсем безплатно за всеки, който може да чете, значи реално броя е в пъти по-голям. 

• 0

Публикувано изображение

#21 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7748 Мнения:

Публикувано 25 май 2016 - 12:03

Мда,затуй след някои битки си оставаш с чувство,наподобяващо нещо такова...

Публикувано изображение

нямало хакове после...

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 25 май 2016 - 12:03

• 2

signature.png

#22 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 25 май 2016 - 13:01

Ма та ти си си хахор бе, брат! Аз нали съм те виждал как в движение с ТД трепеш на над 400 метра :) :) :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#23 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1130 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 25 май 2016 - 13:22

Верно е снощи го видях как се шматкаше, спря без нищо да е светнали стреля в един храст и един от WHYME умря, тоз беше светнали за последно на 250м от мястото.......извод: Лютеницата е хакер
  • 0

Posted Image

#24 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 25 май 2016 - 13:22

Lutenitza, при weak spots големи колкото половината танк, няма нужда от мод, който да праща снаряда в центъра. За това и никой не си прави труда да го създаде

:) : D :) :D
  • 0

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#25 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 26 май 2016 - 09:36

Гледам, че WorldofTanks.exe е с висок приоритет в Task Manager-а, дали е от някой мод?
  • 0

#26 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 26 май 2016 - 09:41

Гледам, че WorldofTanks.exe е с висок приоритет в Task Manager-а, дали е от някой мод?

Май така разбират мултикоре съпорта от ВЦ :) И аз го забелязах вчера, но не тормози процесора, просто е сетнат по дефолт в хай приорити.

• 0

Публикувано изображение

#27 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 26 май 2016 - 10:29

Май така разбират мултикоре съпорта от ВЦ :) И аз го забелязах вчера, но не тормози процесора, просто е сетнат по дефолт в хай приорити.

Не бе, това се нарича "оптимизация на клиента", като под "Клиента" се разбира компа на играча  :D

Ако не ви прегрява, няма лошо.

• 0

Публикувано изображение

#28 KPACTA

KPACTA
  • Tанкист
  • 126 Мнения:

Публикувано 29 май 2016 - 20:02

Няма ли читав мод, с който да не забива новия идиотски update?

• 0

#29 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7748 Мнения:

Публикувано 29 май 2016 - 20:16

Май не за момента...но намерих решение на проблема.Влизате в xvm  сайта в профила си и отгоре надолу 5-тата опция в настройки се маха отметката.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 29 май 2016 - 20:59

• 0

signature.png

#30 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2979 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 29 май 2016 - 21:45

Пробвай без модове.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни