Към съдържанието

Снимка

Място за въпроси от новобранци към ветерани

Новобранец

• Влезте в профила си за да пишете
704 отговора на тази тема

#691 TankerrMan

TankerrMan
  • Tанкист
  • 197 Мнения:

Публикувано 13 юни 2020 - 20:27

Що за чудо ?    WG днес реши да ми направи подарък !!!   За 7 години не ми се е случвало, WG да ми дава нещо, просто ей така. 

shot-030.jpg

Пожелавам същият късмет на всички. Успех!!!   :Smile-playing:

• 3

#692 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 635 Мнения:

Публикувано 14 юни 2020 - 18:54

Той много правилно те моли защото артито ти имах добър вюрейнж за нивото си и камо,спокойно си заставаш в храста пред теб така че да ти е прозрачен и си вземате битката.

Ама не нали си арти играч това не се отнася за такива индивиди като теб, друго си е да кликаш наврян някъде в миша дупка.....

Шур, защо безпричинно ми се караш? :wub: Играх точно по начина, описан от теб. Преди това го молех да дръпне към базата, за да го скиват, и да ги разсейва донякъде. Аз все пак имам катерене. Тяхната артилерия нямаше обхват, за да се притеснява. Презарежам сравнително прилично - за, 7.1, някъде. Помогнах му да очистим двата паразита, после му писах постоянно да е в движение срещу артитата. Спря. Кремираха го. А относно арт игрите съм се учил и от теб.  ::)  :D

• 0

#693 suriboi

suriboi
  • Танкист
  • 509 Мнения:

Публикувано 14 юни 2020 - 19:13

Шур, защо безпричинно ми се караш? :wub: Играх точно по начина, описан от теб. Преди това го молех да дръпне към базата, за да го скиват, и да ги разсейва донякъде. Аз все пак имам катерене. Тяхната артилерия нямаше обхват, за да се притеснява. Презарежам сравнително прилично - за, 7.1, някъде. Помогнах му да очистим двата паразита, после му писах постоянно да е в движение срещу артитата. Спря. Кремираха го. А относно арт игрите съм се учил и от теб.  : :)  :D

Явно не съм те разбрал, извинявай!

Относно играта с арта дано не си се учил от мен :D :D :D щото няма по слаб артелерист от мен, гаранция  :D  :P  :D 

• 0

signature.png

#694 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 635 Мнения:

Публикувано 15 юни 2020 - 19:50

Днес следобед погледах малко стрийм от един Корм-аджия. Беше стигнал 32 /тридесет и второ/ :o ниво. Тези хора не спят ли?

• 0

#695 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7866 Мнения:

Публикувано 15 юни 2020 - 21:48

Просто играят всеки ден по 6-7-8 часа танкове...

• 0

signature.png

#696 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 457 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 15 юни 2020 - 22:49

Днес следобед погледах малко стрийм от един Корм-аджия. Беше стигнал 32 /тридесет и второ/ :o ниво. Тези хора не спят ли?

Купуват си етапите със злато

• 0

#697 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 635 Мнения:

Публикувано 16 юни 2020 - 21:26

А защо сега ми пълни птичката, след като е с най-висок процент? 

shot-019.jpg

• 0

#698 Foxytobg

Foxytobg
  • Tанкист
  • 33 Мнения:

Публикувано 16 юни 2020 - 22:17

Май братя й е нулев перк и затова.

• 0

#699 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 635 Мнения:

Публикувано 16 юни 2020 - 23:07

Фокси, те така и ми я подариха, с две или три умения, вече не помня, но какво значение има, дали първото са "братя", ремонт или нещо друго? Така или иначе, вече няма как да ми помогне към "супер коня".  :)

• 0

#700 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 880 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 17 юни 2020 - 08:42

искаше да обясни че ако братятата са нулев перк реално тя е с развити 3 умения, а останалите са с 4 - т.е. тя е с най-малък опит от екипажа....

• 1

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#701 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 635 Мнения:

Публикувано 17 юни 2020 - 12:29

Схванах, бат Динко.  :) Благодаря и на двама ви.

• 0

#702 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 186 Мнения:

Публикувано 09 юли 2020 - 10:33

Ако сложа камуфлажна боя за зимна карта, ще ми намали ли камото на лятна карта, примерно ?

• 0

#703 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкиcт
  • 1004 Мнения:

Публикувано 09 юли 2020 - 10:57

Ако сложа камуфлажна боя за зимна карта, ще ми намали ли камото на лятна карта, примерно ?

Не мисля. Зимен камуфлаж ще виждаш само на зимните карти и само на тях ще имаш бонуса. На летни и пустинни ще си виждаш базовия цвят на танка: син, зелен, сив... Камуфлажите имат свойството да дават процент маскировка за дадения тип карта и сезон.

• 3

#704 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 186 Мнения:

Публикувано 28 юли 2020 - 15:33

Докато си разглеждах медалите видях някакъв "достоен ученик" да се премине успешно учебния полигон. Къде се намира този полигон ?

• 0

#705 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7866 Мнения:

Публикувано 28 юли 2020 - 16:26

Докато си разглеждах медалите видях някакъв "достоен ученик" да се премине успешно учебния полигон. Къде се намира този полигон ?

Като си правиш нов акаунт,се минава през учебния полигон,за да те пусне след това в гаража...

• 0

signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни