Към съдържанието

Снимка

Място за въпроси от новобранци към ветерани

Новобранец

• Влезте в профила си за да пишете
658 отговора на тази тема

#646 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7793 Мнения:

Публикувано 04 декември 2019 - 12:01

По темата на Дончо за парите. И Либерте и Патриота стават. И двата си заслужават и добри пари правят. Теоретирчно Патриота е една идея по-добрия танк, аз лично по някаква причина играя Либертето по-добре. С Льове се правят добри пари също. 

А какво ще кажете за тази новата френска тежка линия, които не са барабаните ? Как ви се виждат, който ги е играл ? Има ли някъв смисъл от тях ? 

И още един въпрос, какво ви е мнението на сегашната мета за Т110Е4 ? Че там имам изгринден 7-ми тиър.

Добри са,но чак на 9-ката почва да става приятно за игра...

• 0

#647 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 368 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 04 декември 2019 - 12:54

По темата на Дончо за парите. И Либерте и Патриота стават. И двата си заслужават и добри пари правят. Теоретирчно Патриота е една идея по-добрия танк, аз лично по някаква причина играя Либертето по-добре. С Льове се правят добри пари също. 

А какво ще кажете за тази новата френска тежка линия, които не са барабаните ? Как ви се виждат, който ги е играл ? Има ли някъв смисъл от тях ? 

И още един въпрос, какво ви е мнението на сегашната мета за Т110Е4 ? Че там имам изгринден 7-ми тиър.

Либертето може да се получи по рефералната програма и за злато в магазина на играта, отделно и Патриота и Либертето могат да се купят за бонове. Според мен трябва да се дебнат танкове, които са се продавали само за пари - Защитник, Скорпион, Лорейн, ИС3 МЗ, Сомуа, ЛТ 432, ЕЛЦ евен 90 и тези от предишните маратони Центурион АХ, Проджето, Су 130 ПМ.

Относно френската тежка линия - 8цата е може би най-лошия тежък танк на 8мо ниво, 9ката е абсолютно ОП (заедно с Конкуерора може би най-добрите тежки 9ки), 10ката е слабичка - не си заслужава, най-добре да се спре на 9ката.

Т110Е4 се играе като тежък танк (примерно Е100),  има доста по-слаба броня от Е3, но заради вътящия се купол може да излиза по диагонал от ъглите и може да отбие някой и друг снаряд. Най-големия плюс е златния подкалибърен снаряд. Линията не е ОП, но определено е една от приятните в играта.

• 4

#648 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7793 Мнения:

Публикувано 04 декември 2019 - 13:39

Така е,няма спор...

• 0

#649 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 499 Мнения:

Публикувано 04 декември 2019 - 13:48

Либертето може да се получи по рефералната програма и за злато в магазина на играта, отделно и Патриота и Либертето могат да се купят за бонове. Според мен трябва да се дебнат танкове, които са се продавали само за пари - Защитник, Скорпион, Лорейн, ИС3 МЗ, Сомуа, ЛТ 432, ЕЛЦ евен 90 и тези от предишните маратони Центурион АХ, Проджето, Су 130 ПМ.

Относно френската тежка линия - 8цата е може би най-лошия тежък танк на 8мо ниво, 9ката е абсолютно ОП (заедно с Конкуерора може би най-добрите тежки 9ки), 10ката е слабичка - не си заслужава, най-добре да се спре на 9ката.

Т110Е4 се играе като тежък танк (примерно Е100),  има доста по-слаба броня от Е3, но заради вътящия се купол може да излиза по диагонал от ъглите и може да отбие някой и друг снаряд. Най-големия плюс е златния подкалибърен снаряд. Линията не е ОП, но определено е една от приятните в играта.

Благодарим. 

Ще видя какво ще реша да вадя след Е3-ката, но няма да е френския значи. Мислех си преди да е Панцер 7, че ми харесваше как изглежда, докато не видях това слабо място отстрани, дето е като уши, което на практика всеки идиот ще те пробие с лекота. И на практика имаш тежък танк, който е елементарен за пробитие и не става за сайд-скрап .... Най-вероятно или Т110Е4 ще изкарам или Леопарда. 

• 0

Публикувано изображение

#650 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1157 Мнения:

Публикувано 28 декември 2019 - 14:41

Защо вече трети ден продават все един и същ танк ?Нали по календара всеки ден щеше да има премиум танк за продан?Да не е бъгнало нещо при мен?При вас същото ли е ?Кой танк продават сега?

• 0

#651 boriton

boriton
  • Tанкист
  • 67 Мнения:

Публикувано 28 декември 2019 - 15:43

Този танк-VK 75.01 K е от 25,12 до 01,01. Така беше и миналата година.

• 0

#652 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1157 Мнения:

Публикувано 28 декември 2019 - 19:53

Този танк-VK 75.01 K е от 25,12 до 01,01. Така беше и миналата година.

Други танкове няма ли да има?

• 0

#653 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 820 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 11 януари 2020 - 10:40

тия дни гледах че КуикиБейби си разглеждаше коледния хангар отблизо, движеше камерата както когато се включи свободна камера в риплей, някой знае ли как става? 

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#654 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 625 Мнения:
  • Клан:[BSR|

Публикувано 13 януари 2020 - 13:09

тия дни гледах че КуикиБейби си разглеждаше коледния хангар отблизо, движеше камерата както когато се включи свободна камера в риплей, някой знае ли как става? 

The mod “Free Camera" беше едно време в мод-пакета му, сега не знам как седят нещата, не ги ползвам :)

• 0

signature.png

#655 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 820 Мнения:

Публикувано 13 януари 2020 - 18:59

то това ясно, за хангара ми е чудно как става.....

• 0

Публикувано изображение

#656 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 625 Мнения:

Публикувано 13 януари 2020 - 19:16

то това ясно, за хангара ми е чудно как става.....

https://wgmods.net/1495/

:)

• 0

signature.png

#657 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 820 Мнения:

Публикувано 13 януари 2020 - 22:08

много благодаря, и малкия също ти благодари :)

• 0

Публикувано изображение

#658 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 625 Мнения:

Публикувано 14 януари 2020 - 08:48

много благодаря, и малкия също ти благодари :)

Няма грижи, нали затова сме тук :)

• 0

signature.png

#659 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 820 Мнения:

Публикувано 20 януари 2020 - 21:13

напомням да продадете Panther/M10 преди да го изберете отново като награда (1 150 000 сребро само за танка)...

:D

• 0

Публикувано изображение

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Google (1)