Към съдържанието

Снимка

Място за въпроси от новобранци към ветерани

Новобранец

• Влезте в профила си за да пишете
490 отговора на тази тема

#481 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1569 Мнения:

Публикувано 06 август 2019 - 00:57

Само на менели този режим с ботовете ми е тъп.? И като цяло това не са ботове тия стрелят по добре от повечето в рандъма 😂😂😂
  • 0

#482 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 225 Мнения:

Публикувано 06 август 2019 - 09:43

Само на менели този режим с ботовете ми е тъп.? И като цяло това не са ботове тия стрелят по добре от повечето в рандъма

То ако беше лесно, нямаше лилавите модули да са по 5К бона парчето. :D Трябва да се играе във взвод, максимално до тяхната линия /когато е възможно/, и да се координира използването на катюши, мини и др. п. Освен това бях чел, че е по-добре през седмицата да трупаш гориво, а да играш нон-стоп през почивните дни. Аз се опитвах да им влизам в гръб, имайки идея че им е заложено да пердашат напред, но и това много не ми помогна. Първо използвам най-слабия танк от трите. Понеже повечето играх с КВ-1 направих сравнение с моя в парка.
Огнева мощ: Бот 143; Аз 287
Наблюдение: Бот 383; Аз 478
Средни поражения: Бот 450; Аз 160 ?!  ::) 
Бронебойност: Бот 61; Аз 120
Желая успех на всички!

• 0

#483 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 225 Мнения:

Публикувано 08 август 2019 - 14:57

Колеги, някой играе ли мобилната версия и заслужава ли си да се сваля? ::)  С два леви палеца съм.  :)

• 0

#484 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1569 Мнения:

Публикувано 09 август 2019 - 21:26

Пробвах я преди доста време и според мен не си струва.Контролите са ужасни.
  • 0

#485 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 225 Мнения:

Публикувано 11 август 2019 - 09:46

Пробвах я преди доста време и според мен не си струва.Контролите са ужасни.

Да, това се предполага, но ми се щеше с нещо да си начесвам крастата, докато дебна иззад дюните да дестройна някоя полякиня на морето. В крайна сметка си дръпнах корабчетата /не съм ги играл на голям екран/.  Още ми е терсене, че трябва да застана на евем ти страна, за да думкам по душманите. Кофти е, че не мога да се възползвам от благинките които имам в танковете. Там съм с яху регистрация, а на телефончето иска гугълска. Иначе, съм със същото име.

• 0

#486 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1569 Мнения:

Публикувано 11 август 2019 - 12:36

Тъпото и в мобилната и в тази за конзоли версии е че почваш всичко с нов акаунт, и айде целия гринд и мъки наново
  • 0

#487 martineliazz

martineliazz
  • Tанкист
  • 119 Мнения:

Публикувано 13 август 2019 - 19:18

Някой знае ли, какъв и е проблема на тая смотана артилерия T92 HMC? Това е най неточното арти, което съм играл до сега. С напълно обучен екипаж, подобрен прицел, допълнително умение подобрен прицел и храна играя, а в 9 от 10 случая, не мога не само да уцеля целта, ами съм и щастлив ако успея да зашеметя. Има ли смисъл да си късам нервите с това лайно? 9 тиер беше в пъти по добра??! :blink:

• 0

#488 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 225 Мнения:

Публикувано 13 август 2019 - 20:00

Някой знае ли, какъв и е проблема на тая смотана артилерия T92 HMC? Това е най неточното арти, което съм играл до сега. С напълно обучен екипаж, подобрен прицел, допълнително умение подобрен прицел и храна играя, а в 9 от 10 случая, не мога не само да уцеля целта, ами съм и щастлив ако успея да зашеметя. Има ли смисъл да си късам нервите с това лайно? 9 тиер беше в пъти по добра??! :blink:

Аз играя единствено с германската десетка. Напоследък /1-2 месеца/ съм яко зле :o и резултатите ми се сриват :( , а уж би трябвало да е обратното.  ::) Днес си сглобих нов екипаж на осмачето / за идиотията "фронтова линия", не за друго/ и ще го пробвам. Бий им тикети на беларуските милиардерчета и после сподели к`во са ти отговорили.  :lol:

• 0

#489 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 730 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 13 август 2019 - 20:40

още преди година две четох тук че артилеристите предпочитат М53/М55 и дори М40/М43 за кланови пред Т92, така че повредата не е при теб :)

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#490 martineliazz

martineliazz
  • Tанкист
  • 119 Мнения:

Публикувано 13 август 2019 - 20:46

още преди година две четох тук че артилеристите предпочитат М53/М55 и дори М40/М43 за кланови пред Т92, така че повредата не е при теб :)

Ясно... пращам я в трета глуха и си взимам обратно деветката.

• 0

#491 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 225 Мнения:

Публикувано 13 август 2019 - 21:08

Марти, по-добре от мен знаеш, че десетките са си десетки. Струва ми се, че артилериите на някои нации "пердашат" като тачанки из полета, планини и др.п., а други, от същият клас, не могат да се придвижат на 80м. 1 мин. ?! :(

Що е то, "Тачанка", ако ти е любознателно - ще узнаеш.  B)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни