Към съдържанието

Снимка

Място за въпроси от новобранци към ветерани

Новобранец

• Влезте в профила си за да пишете
443 отговора на тази тема

#436 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 233 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 10 май 2019 - 09:09

Ааааа, сега разбрах. Питаш ако правят ригнати битки да не те баннат и какво става с риплеите. Според мен не ригват, защото трябва доста ресурс за това и е икономически неизгодно, т.е. трябва да платиш на 30 човека да седят по нощите и т.н. Относно риплеите, които са единствените доказателства за нагласени битки. Такива риплеи имат само участвалите в тези битки, ВГ не поддържат сървърни риплеи, така че единствено участник в такива нагласени работи може да те репортне и след това ВГ да те баннат.

Все пак ми е интересно за какво точно са ти предложили и за колко пари, сподели ако не е тайна.

• 0

#437 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 86 Мнения:

Публикувано 10 май 2019 - 09:47

Не, Ал, никой нищо не ми е предлагал. Просто в този форум излизат реклами и тези дни от чисто любопитство „боднах“ едната. Когато я отвориш ти излизат опции за „какво те боли/сърби“ и когато си въведеш щението, ти излиза цена в евро. Пробвай, може да ти стане интересно за колко се търгува WN 3000+ или танков ас.

• 0

#438 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 233 Мнения:

Публикувано 10 май 2019 - 10:23

Е сори, аз съм с ад-блокер, не виждам никакви реклами

• 0

#439 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 86 Мнения:

Публикувано 10 май 2019 - 10:38

safeboost.net/world-of-tanks/?gclid=EAIaIQobChMI8qrctseQ4gIVCKF7Ch383gQ_EAEYASAAEgJxP_D_BwE

• 1

#440 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 233 Мнения:

Публикувано 10 май 2019 - 11:07

Разгледах го, за мен това е някаква измама. Дори и да не е, не си заслужава парите. Пак казвам, ако някой желае подобно нещо има доста добри играчи от бг комюнитито, които биха помогнали за значително по-малки суми.

• 0

#441 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 596 Мнения:
  • Клан:[BAE|

Публикувано 10 май 2019 - 11:38

Разгледах го, за мен това е някаква измама. Дори и да не е, не си заслужава парите. Пак казвам, ако някой желае подобно нещо има доста добри играчи от бг комюнитито, които биха помогнали за значително по-малки суми.

...да не кажа и за без пари, просто така, за спорта ;)

• 0

signature.png

#442 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 701 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 14 май 2019 - 21:49

Винаги съм се чудил какво означава тази "къщичка" до процентите

https://gyazo.com/08...63979c05462522d

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#443 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2327 Мнения:

Публикувано 14 май 2019 - 23:21

Като включиш ускореното обучение на екипажа, този който е с най-малко опит получава 2х спрямо другите. Знака показва точно него.

• 2

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#444 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 701 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 15 май 2019 - 07:55

ааааа, затова значи не се променя опита на другите както очаквам....благодаря :)

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни