Към съдържанието

Снимка

Място за въпроси от новобранци към ветерани

Новобранец

• Влезте в профила си за да пишете
369 отговора на тази тема

#31 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 838 Мнения:

Публикувано 15 май 2016 - 23:16

На Аслайн в пакето го има- аутейм хелпер. Мерникъ ти трябва да е около целта за да я хванеш на аутоейм. Доста помага, особено в добавка с оня чийтърския мод за рентгеновото виждане. Крайният резултат е възможността да хванеш на аутоейм цел, стояща зад препятствие (примерно къща). Няма нищо общо с еймботовете по отношение на самата стрелба- стреля си аутеймът вграден в играта.

Сложих го тоя мод за проба(изневерих най-накрая на Jove-то), още ми е доста шареничко, не мога да си намеря обичайния прицел с който играех, нооо, тоя аутоейм дава невероятно предимство(не ми се мисли и оня дето хваща и слабите точки ако се ползва...) - може днес да съм имал и просто късметлийска сесия, но ми подобри значително резултатите:

Публикувано изображение

• 0

#32 SoloNationBG

SoloNationBG
  • Tанкист
  • 39 Мнения:
  • Клан:SLAVA

Публикувано 16 май 2016 - 09:22

Определено помага :) с Т-28 колкото и куца машина да е с , дори с дългоцевното пушкало , под 2 кила на игра рядко , освен ако не ме напомпи някое САУ . Аз си мисля че и този "хелпър" прихваща слабите места , защото рядко има рикушет или отскок , или е непробиваем или си поема деймиджа доволно.  7к опит за една вечер с т-28 :)  п.п. за САУ няма разлика .... същотоо мъртвило

• 0

#33 sickmind79

sickmind79
  • Танкист
  • 550 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 16 май 2016 - 09:41

Определено помага :) с Т-28 колкото и куца машина да е с , дори с дългоцевното пушкало , под 2 кила на игра рядко , освен ако не ме напомпи някое САУ . Аз си мисля че и този "хелпър" прихваща слабите места , защото рядко има рикушет или отскок , или е непробиваем или си поема деймиджа доволно.  7к опит за една вечер с т-28 :)  п.п. за САУ няма разлика .... същотоо мъртвило

Като стигнеш до по висок тиър ще говорим отново дали мода хваща слабите зони или не :) В момента на тиър4 или пробиваш всичко фронтално или изобщо не можеш да го пробиеш.

• 0

Публикувано изображение

#34 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 16 май 2016 - 09:54

Аимботовете за мен помагат с това, че autoaim сектора се увеличава. Т.е. можеш да цъкнеш с десния бутон и близо до танка, а не точно върху него. Също така, може да "наведе" автоприцела в долната плоча (това го имаше в клиента, но го махнаха тихомълком). Полезно е като обикаляш руски тежьк танк, щото го направиха прекалено дебели отстрани. А тъпотията със слабите места е ненужна: рнг-то я убива така или иначе.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#35 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 16 май 2016 - 13:12

Аутоейм хелперът не цели слаби зони, не бъркайте нещата. Еймботовете търсят слабите зони на база предварително вкарана табличка за слабите зони на всички машини в играта. Познава се лесно по това, че на близки разстояния мерникът "подскача" от точка на точка, защото са много близо една до друга. Това (аутоейм хелпер) ползва автоматичния прицел имплементиран в играта, демек не цели слабите зони, или по-точно цели ги само когато и автоматичния прицел по подразбиране (тоя в играта) го прави.

Колкото за екипаж на тайп 64- добре е скаутите да се играят при минимум 4 скила. Но все някак си трябва да ги избуташ дотам. Задължителна ти е лампата, защото скаут без лампа е като кола без двигател - тъпа ламарина :) Братята помагат много, но тъй като си скаут май е по-добре да са ти 3 или даже 4-ти скил, като преди това имаш камуфлаж и ремонт. Тъй като имам и Тайп 62 (по-палавото таМкче) имам 1-2 "объркани скила", ама съм им свикнал:)  Ето моят избор за умения на китайски екипаж за скаут: Публикувано изображение

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#36 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6872 Мнения:

Публикувано 16 май 2016 - 13:21

Да,нещо подобно и аз визирах като набор умения за екипаж на тайп 64...

• 1

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#37 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2749 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 16 май 2016 - 15:45

type 64 е страшно забавно за игра танкче аз съм много доволен, хвърчи като стрела и доволно ги пълниш като еклери 

• 1

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
Публикувано изображениеjujar face reveal

#38 SoloNationBG

SoloNationBG
  • Tанкист
  • 39 Мнения:

Публикувано 16 май 2016 - 16:00

Кажете нещо хубаво за руските тежки танкова :) КВ , после т-150 нали  по тех.дърво . КВто добра машинка ли е спрямо т28

• 0

#39 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 16 май 2016 - 16:27

КВ-1 и Т-150 нямат нищо общо с Т-28. Имат доста броня, бавни са, с много добри оръдия. Ще ти харесат. Играят се на сайд. 

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#40 SoloNationBG

SoloNationBG
  • Tанкист
  • 39 Мнения:

Публикувано 17 май 2016 - 09:30

КВ-1 и Т-150 нямат нищо общо с Т-28. Имат доста броня, бавни са, с много добри оръдия. Ще ти харесат. Играят се на сайд. 

Снощи се загледах в играта на КВ-1 , доста добро танкче и е по-маневрен0 от Англиските и Хамериканските аналози , има и по нисък профил , като изключим купуола . С една идея по-бавен е от Т-34 който е среден танк.  Доста добра брония показа на една битка . 3 разрушителя го помпаха и над 4 рикушета даде което си е добре :)  2.5к. опит ми трябва и го гарирам при мен :) , че ми писна т-28 ( този автобус ) да го разкарвам по картите  :angry:  :D   

• 0

#41 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 17 май 2016 - 10:33

Сравняваш нещата на око малко и така ще вървиш нагоре и ще оставаш разочарован щото си с грешни очаквания. КВ-1 има броня, но в никакъв случай не може да се каже че е доста маневрен. Американския му аналог Т1 HT e по-маневрен. А израза с една идея по-бавен от Т-34, при условие че топ скорост на единия е 34 а на другия 56 е доста подвеждащ... или става въпрос за доста голяма идея ... от сорта на как се преодолява страха от глобален епицентър.

Има wiki където можеш да прочетеш параметрите, плюсовете и минусите на всяка една машина. Има ютуб където можеш да видиш геймплей на всички възможни машини, оборудване с модули, развитие на екипажа и т.н.

• 0

#42 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4308 Мнения:

Публикувано 17 май 2016 - 10:38

от сорта на как се преодолява страха от глобален епицентър.

Ама тебе тоя глобален епицентър яко те е наплашил, направо ти е станал фиксидея.  :lol:

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#43 SoloNationBG

SoloNationBG
  • Tанкист
  • 39 Мнения:

Публикувано 17 май 2016 - 10:41

Ама тебе тоя глобален епицентър яко те е наплашил, направо ти е станал фиксидея.  :lol:

Какво е това ?!   Нещо от играта?

• 0

#44 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4308 Мнения:

Публикувано 17 май 2016 - 10:45

Какво е това ?!   Нещо от играта?

Е Тотала да ти обясни, той е обсебен от него и му следи развитието ежедневно. :D

П.П.

Бъзикам се, не е от играта и няма отношение към въпросите ти. ;)

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#45 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 17 май 2016 - 11:01

Необяснимо е ... или го имаш или го нямаш :P

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни