Към съдържанието

Снимка

Място за въпроси от новобранци към ветерани

Новобранец

• Влезте в профила си за да пишете
369 отговора на тази тема

#1 SoloNationBG

SoloNationBG
  • Tанкист
  • 39 Мнения:
  • Клан:SLAVA

Публикувано 12 май 2016 - 11:39

Пускам темата , за да не спамя наляво-надясно . 1. С кой пелар се отварят  повторенията на битките? 2. Само добавките към танковте обозначени като - сложни и изискваши злато за премахване , са платени за местене от танк на танк? 3. Защо забога вески удър по танка ми независимо какъв е критикъл и чупи или верига или мотор ... т-34 ,т-28  а аз като ги пуцам е рикушет ... незнам си какво отскачане ...  4. На случайни битки , нужно ли е лек или среден танк да пази артилерията ?  5 . Защо проклетата руска САУ е толкова неточна и неефективна .... все едно с воден пистолет ги помпам..  6. Ще си поставям аим подобрител , който е признат от Ларгейминг като легален , какво реално ще подобри той , зашото се съмнявам и си мисля че ще скапе играта ?  7. В началото имах списък с играчите от ляво на екрана когато съм убит , сега изчезна , как да си го върна ? Това е за сега , ще се радвам на отговорите Ви ! Благодаря предварително. :tank:

• 0

#2 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4308 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 12:00

1. Няма пелар за гледане на битките. Затваряш играта, кликаш два пъти върху риплея и той си тръгва.

2. Втория ти въпрос грам не го разбрах. Даже не разбирам дали е въпрос всъщност.

3. РНГ, чийтове, добра стрелба от страна на противниците, лоша от твоя страна.

4. Не е нужно да пазят артилерията, ама не е зле и да се отзовават на помощ, когато трябва. Тука отговора е без значение, щото на никой в случайните битки не му пука за артилерията.

5. Този въпрос го отнеси към УГ. :) Принципно, де, щото това, за водния пистолет, хич не се връзва с руска артилерия.

6. Само ти можеш да отговориш на този въпрос, след като пробваш. :)

7. Списъците би трябвало да са и отляво, и отдясно. няма логика да ти изчезват, когато те убият.

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#3 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 12 май 2016 - 12:01

7. С ctrl-tab се превключват - три различни режима с различно количество информация, четвъртият е изключен - няма списък.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#4 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 12:04

2. Да

6. Какъв е тоя аим подобрител признат от ВГ?

Този пост е редактиран от TotalRules: 12 май 2016 - 12:07

• 0

#5 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 12:07

според мен човека пита за шукарийките от типа на дотиквачи, стабилизатори и прочие. за втория въпрос това, а иначе на мен лично ми пука за артилерията в рандъмите понеже често разцъквам с тоз тип машини, и знам колко е терсене да те оставят сам да се оправяш

• 0

#6 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4308 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 12:15

Шейтанския еймбот, примерно.

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#7 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 12:22

"новобранеци" - :Smile_trollface-3:

• 0

#8 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 12 май 2016 - 12:45

Новобранеци и ветеранеци.

• 2
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#9 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 12:56

2. Да

На Аслайн в пакето го има- аутейм хелпер. Мерникъ ти трябва да е около целта за да я хванеш на аутоейм. Доста помага, особено в добавка с оня чийтърския мод за рентгеновото виждане. Крайният резултат е възможността да хванеш на аутоейм цел, стояща зад препятствие (примерно къща). Няма нищо общо с еймботовете по отношение на самата стрелба- стреля си аутеймът вграден в играта.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#10 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 13:50

И всичките тия са официално признати от ВГ... не просто "на ЕУ няма списък със забранени модове", а някой там от ВГ се е изправил и казал "ето тука един е направил мод аим подобрител ...одобряваме го и със здраве да си го ползвате"

• 0

#11 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 13:53

Нещо такова, да :) Имаше на холандката в блога писмо от някакъв, дето питал съпорта точно за тоя аутейм помощник и му беха отговорили, че нямало проблем тъй като това с нищо не подобрявало играта му (!!!). Това в най-общи линии де. А за тоя рентгена нема такъв случай (от съпорта да са го коментирали) и доколкото може да се ползва руския сървър за еталон то такъв мод е строго забранен. Обаче аз отдавна не съм чувал някой да е баннат на ЕУ или НА за ползване на модове, че даже е и по-зле. Гледам един от американските стриймъри най-безпардонно си стриймва накичен с платени модове като коледна елха с гирлянди :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#12 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1096 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 14:30

Рита е портуКалка, не холандка... #getyourfactsright

• 0
Публикувано изображение

#13 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 14:45

Аз и викам холандка (постоянно) откак разбрах какво пуши :) Иначе по народност не съм се интересувал дори каква е :)

• 1

Публикувано изображение

#14 SoloNationBG

SoloNationBG
  • Tанкист
  • 39 Мнения:
  • Клан:SLAVA

Публикувано 12 май 2016 - 15:06

Няма пелар за гледане на битките. Затваряш играта, кликаш два пъти върху риплея и той си тръгва.

смисъл трябва да имам играта , защото сега съм на др. комп. и той няма ЛОТ .

според мен човека пита за шукарийките от типа на дотиквачи, стабилизатори и прочие. за втория въпрос това, а иначе на мен лично ми пука за артилерията в рандъмите понеже често разцъквам с тоз тип машини, и знам колко е терсене да те оставят сам да се оправяш

а)Именно за тях , че са с предупреждение ,че са сложни елементи и демонтирането им изисква злато ( отдушник )  , а на другите не пише нищо ( камуфлажна мрежа )   

б) Аз спец. доста се грижа за артилерията и за танковето убиици , отзовавам се на помощ и гледам да съм им във фланговете откъдето заобикалят леките и бързи танкове за премахване на САУ.

Какъв е тоя аим подобрител признат от ВГ?

http://forum.worldof...st__860#topmost , тук надълго е обяснено че си е приет от ВГ и си е реално подобрител има и клипчета .  Благодаря за хубавия диалог   :gathering:

• 0

#15 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 537 Мнения:
  • Клан:BSU

Публикувано 12 май 2016 - 20:16

OFF

и демонтирането им изисква злато ( отдушник ) 

Знаех си аз,че за това служи вентилацията, като тракнат тежък насред полето и 3 медиума се засилят към него, вътре екипажа се нааква и отдушника се ползва по предназначение :)

OFF

По темата...пусни няколко скриина да видим за какво точно говориш.

Във форума има гайд за начинаещи, който според мен ще ти е много полезен, независимо колко битки си направил досега.

Всъщност, когато и да се прегледа, все е от полза :)

• 1

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни