Към съдържанието

Снимка

Black Prince

• Влезте в профила си за да пишете
10 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2013 - 15:06

Публикувано изображение

Разработван в периода 1943-1945 година, базиран на Churchill. Общо са произведени 6 прототипа, но никога не виждат бойното поле. Последният пехотен танк, Black Prince е оборудван с добри оръдия, има по-добро ускорение, но ужасна максимална скорост.

Начални характеристики:

Ниво: 7
Цена: 1 400 000
Точки живот: 1450
Броня на корпуса: 152 / 95 / 25
Броня на купола: 152 / 95 / 95
Скорост: до 20 км/ч
Поражения: 105-175
Пробивност: 111-185

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Куполната броня лесно допуска рикушети
* Веригите абсорбват доста поражения
* Висока скорострелност
* Доста точен
* Лесен гринд
* Доста жизнени точки

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Лесна мишена за артилерията
* Много слаба начална огнева мощ
* Ниска максимална скорост
* Доста слаб с начални показатели срещу 8-9-то ниво танкове

Геймплей:

Black Prince има почти сходен стил на игра с предходните Churchill танкове. Ако сте на върха в дадена битка ще се забавлявате доста, защото трудно ще ви пробиват, а вие ще правите добри поражение. Ако не сте на върха обаче, ще сте лесня плячка за 8-9-то ниво танкове. Веригите трудно ще се късат, защото поемат доста щети. Танкът ускорява доста добре за размерите си и лесно може да се скрива, но скоростта му е ужасна (само 20км/ч макс). Все пак Black Prince може да се нарече добър тежък танк, макар и да не блести толкова много.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 tabakov1914

tabakov1914
  • Tанкист
  • 41 Мнения:

Публикувано 14 април 2016 - 11:20

Защо за този танк няма нито едно мнение? А аз искрено се надявах, че страданията ми поне ще намалеят след Чърчил 7. :D

• 0

#3 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2977 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 14 април 2016 - 11:54

Значи в сравнение с Чърчил 7 е много по-пъргав, брониран и въоръжен. Проблема му е, че като топ тиър е ОК, а в останалите случаи е зле. Не искам да те плаша, но се запаси с търпение.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#4 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 14 април 2016 - 12:10

BP-то е най-яката тежка седмица за мен. Въобще не може да се сравнява с Чърчила. Онзи беше мъка, те англичаните през 1 ниво имат невероятни тежки. 9-ката също е страхотна.

Специално блекито се играе под ъгъл от 20-тина градула и на купол (много е здрав!), навежда доволно, а оръдието е точно, макар и с малка алфа. Като топ тиър е звяр, с 9-ки пускайте златото.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#5 tabakov1914

tabakov1914
  • Tанкист
  • 41 Мнения:

Публикувано 14 април 2016 - 12:34

Значи в сравнение с Чърчил 7 е много по-пъргав, брониран и въоръжен. Проблема му е, че като топ тиър е ОК, а в останалите случаи е зле. Не искам да те плаша, но се запаси с търпение.

Аз играех едновременно Чърчил 7 и т28 американско пт. Мисля, че от гледна точка търпение няма да имам пролем :D

Иначе благодаря за успокоението, въпреки че не мисля че БП е чак толкова добър, със сигурност диша прахта на тигър и на т 29. Само се надявам да не изостава от останалите толкова колкото 6 тото ниво.

• 0

#6 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2977 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 14 април 2016 - 13:21

Бай Петко в мен остави противоположни на твоите чувства. Това е един от танковете, който с голям кеф съм продал и забравил.
  • 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

#7 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2308 Мнения:

Публикувано 14 април 2016 - 13:28

Типичен танк, разчитащ на броня. Като е топ тиър е супер, като е на дъното е зле. Оръдието е с малка алфа, което също не помага.

Ето едно клипче отпреди 3 години, топ тиър в битката:

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#8 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 488 Мнения:

Публикувано 27 януари 2018 - 16:05

Да го мъча ли или свободен опит ? Предния чърчил го изтърпях точно 2 битки и директно свободния опит му нацепих. Тоя така като го гледам е същия боклук. 20км/ч .... ебати майтапа. О-Ни-то ще ме изпревари. 

• 0

Публикувано изображение

#9 Karakol

Karakol
  • Нoвобранец
  • 16 Мнения:

Публикувано 27 януари 2018 - 22:12

Търпение му е майката. И се моли да е топ тиър.

• 0

#10 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 488 Мнения:

Публикувано 27 януари 2018 - 22:44

Няма да стане значи :)

• 0

Публикувано изображение

#11 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1622 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 31 декември 2018 - 14:51

Успях да му взема танковия ас преди да съм отключил Чаернавона. :) Дотиквач, вентилация и стабилизатор. Екипажа е без ремонт, защото реших да проверя какво ще стане ако за първо умение им сложа персонални такива. Братята са на 88%. 

http://wotreplays.eu...e/4703133#stats

shot-038.jpg

• 1

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни