Към съдържанието

Снимка

Centurion Mk. 7/1

• Влезте в профила си за да пишете
25 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 28 октомври 2013 - 13:14

Публикувано изображение

Моделът е подобрена версия на Centurion Mk I, разработена от Leyland Motors. Най-силната му черта е невероятното оръдие 105mm L7A1 cannon, което е изключително за 9-то ниво.

Начални характеристики:

Ниво: 9
Цена: 3 515 000 кредита
Точки живот: 1620
Броня на корпуса: 121 / 51 / 35
Броня на купола: 165 / 112 / 90
Скорост: до 40 км/ч
Поражения: 172-287
Пробивност: 170-283

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Оръдието L7A1 най-доброто в реални живот и невероятно в играта
* Добра броня на купола
* Маневрен
* Добри наклон на оръдието и прицелване

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Слаба корпусна броня
* Лесно откриваем
* Уязвими модули и екипаж
* Не много висока максимална скорост

Геймплей:

Ключът към успешната игра с този танк е практиката с вече играните Comet и Centurion Mk. I. Играта му наподобява доста тази на споменатите предшественици. Оръдието L7A1 е едно от най-здраво поразяващите в играта и особено за 9-тка е много, много силно. То е и най-силната ви черта. Липсата на добра броня е характерна за поредицата, но точността, мобилността и далекобойността са на ваша страна. Отличен среден танк, всяващ страх измежду повечето играчи.

Препоръчително оборудване[color=#FFFFFF;]: [/color]

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 ghostlyfire

ghostlyfire
  • Tанкист
  • 91 Мнения:
  • Клан:FORC3

Публикувано 14 август 2014 - 10:06

ХАХА бъгна ми се танкчето и така изглеждаше в спртяло положение. Много настърхнал.

Публикувано изображение

• 0

Posted Image

#3 Gecata

Gecata

Пловдив е само Черно-Бял

• Танкист
  • 882 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 14 август 2014 - 10:26

От както излезна 9.2 имам чувството, че играя WoAliens , а ме WoT!

• 0

Публикувано изображение

#4 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 11 януари 2015 - 13:14

Лично за мен най добрия танк по линията досега. Невероятно оръдие, много поврътлив, но не много бърз. Добре катери височини и има добра депресия на оръдието. 100К експирианс с тоя танк без да се усетя кога са станали. Истинско удоволствие е да играя с него.

• 0

Публикувано изображение

#5 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 11 януари 2015 - 13:35

Хич не е толкова бавен, колкото повечето хора го описват. С радост бих жертвал няколкото км/ч, които имам с тайп 61, засметка на дори част от бронята на Центуриона.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#6 Foool

Foool

Вожда на доматите

• Танкист
  • 497 Мнения:

Публикувано 11 януари 2015 - 13:52

Ама понякога ме навежда на мисълта че трябва да се играе с 2 ремонтни комплекта заради аморака който се намира зад лявата верига :) 

• 0

Публикувано изображение

#7 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 11 януари 2015 - 14:12

Затова казах не много бърз. На мен ми е достатъчно и за сметка на това се върти като пумпал. Изключително много ми пасва. Куполата подвежда понякога, челната наклонена плоча е проблемна, и да аморака също. Обаче за мен е изключително добър танк.

• 0

Публикувано изображение

#8 ORKA

ORKA
  • Banned
  • 43 Мнения:
  • Клан:OXP

Публикувано 10 август 2016 - 02:37

Както всичко и него сговниха беларуските покемони. Прецакаха купола, и щита на оръдието. По този начин сега се дупчи спокойно и с танкове 6 левел челно в купола.

#9 Soul_Collector

Soul_Collector
  • Танков Ас
  • 1505 Мнения:

Публикувано 10 август 2016 - 03:13

Както всичко и него сговниха беларуските покемони. Прецакаха купола, и щита на оръдието. По този начин сега се дупчи спокойно и с танкове 6 левел челно в купола.

Винаги се е дупчил мантлета (просто не си знаел къде) .. от двете страни на оръдието има две издутини които се дупчат с всичко над 160 пенетрейт.. също и купола има няколко ленти от модела които се дупчат що годе лесно.. (дори когато го преправиха на HD си останаха слабите зони) .. и въпреки слабите места си остава една от най-добрите 9-ки..

• 3

#10 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 10 август 2016 - 06:42

Чак пък "една от най-добрите 9-ки.." ? :) Всъщност, според мен поне,де, само от вз-120 (аре,от мен да мине, и от лео прототипа, може би) е по-добър при това на определени карти (говорейки си за медиумите). Въобще не е от класата на патън и е50, а с барабаните няма база за сравнение.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#11 Soul_Collector

Soul_Collector
  • Танков Ас
  • 1505 Мнения:

Публикувано 10 август 2016 - 12:20

За Мен е "една от най-добрите" поради ред причини..

• Най-големия пенетрейт на обикновения снаряд
  • Мразя танкове които за да разгърнеш потенциала им трябва да играеш със златни консумативи (както са статпадарските танкове е50 / Патън / Шкода и т.н..) а 7/1 е голямо изключение от това..
  • Златния снаряд е НЕ-използваем в 95%от игрите
  • Има вертикална депресия която му позволява да играе "хъл" и в по предни позиции
  • Купола му е добър
  • Оръдието е точно и с голяма алфа

Удоволствие ми доставя играта без златни консумативи.. която ми предлага 7/1,(ако беше обратното щях да имам по 400/500 битки със стат-падарските отрочета (изброени по горе) и да си бъфна статистиката)

• 2

#12 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7748 Мнения:

Публикувано 10 август 2016 - 12:25

Това е напълно вярно,особено по отношение на Е50 и М46 Патъна...употребата на златни снаряди в битка тиър 10 е почти задължителна.

• 0

signature.png

#13 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2350 Мнения:

Публикувано 10 август 2016 - 13:11

Хубав си е танка, спор няма. С него направих максималния опит от една битка за акаунта си. Отлично оръдие, не лоша подвижност.

Обаче считам за по-добри Т-54, М46 и Об430 в.2. Като първите два съм ги играл по времето преди да пуснат СТ-10 и мисля че са по-универсални и забавни. Аз също рядко стрелям премиум снаряди и не ползвам добавки.

А па WZ-120 е много як танк, само да отбележа :) И изобщо не е най-куцата СТ-9ка.

Този пост е редактиран от Gugushev: 10 август 2016 - 13:12

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#14 Soul_Collector

Soul_Collector
  • Танков Ас
  • 1505 Мнения:

Публикувано 10 август 2016 - 13:34

А па WZ-120 е много як танк, само да отбележа И изобщо не е най-куцата СТ-9ка.
Не трябва да обръщаш внимание на Грима .. все пак е човек който харесва Пантера 8,8 и я препоръчва да я купят..  :lame:
  • 0

#15 Ivakis_Solo

Ivakis_Solo
  • Tанкист
  • 199 Мнения:

Публикувано 10 август 2016 - 13:41

За Мен е "една от най-добрите" поради ред причини..

• Най-големия пенетрейт на обикновения снаряд
  • Мразя танкове които за да разгърнеш потенциала им трябва да играеш със златни консумативи (както са статпадарските танкове е50 / Патън / Шкода и т.н..) а 7/1 е голямо изключение от това..
  • Златния снаряд е НЕ-използваем в 95%от игрите
  • Има вертикална депресия която му позволява да играе "хъл" и в по предни позиции
  • Купола му е добър
  • Оръдието е точно и с голяма алфа

Удоволствие ми доставя играта без златни консумативи.. която ми предлага 7/1,(ако беше обратното щях да имам по 400/500 битки със стат-падарските отрочета (изброени по горе) и да си бъфна статистиката)

+1

Не трябва да обръщаш внимание на Грима .. все пак е човек който харесва Пантера 8,8 и я препоръчва да я купят..  :lame:

-1 :D

Моля, моля, Пантерката си е много добър танк, много съм доволен от него и си го пуцам с кеф. Единственото което мога да кажа, че не е като хората е това, че е по-бавен. Но въпреки всичко е много приятен за игра танк.

• 0

[font="'courier new', courier, monospace;"]"Four wheels move the body, two wheels move the soul"[/font]

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни