Към съдържанието

Снимка

няколко въпроса

• Влезте в профила си за да пишете
243 отговора на тази тема

#31 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 21 март 2016 - 16:11

Изчетох дост теми от форума, но вместо да ми разяснят картинка ми отварят още повече въпроси.

Имам няколко въпроса относно клановете и глобалната карта.

1. За влизането в даден клан, необходимо ли е да имам микрофони и слушалки където да общувам с другите играчи и да получавам нареждания за дадена битка. Играя на ден по 1-2 часа за удоволствие и не мисля да се снабдявам с подобни "урутки", пък и не обичам много да ми нареждат какво да правя, къде да стоя и кого да дебна. Искам да си играя за собствено удоволствие, а и да не съм в тежест на другите играчи.

Всеки клан си има собствени изисквания. Някои дори и не играят на глобалната карта. Най-често изискванията са за наличието на определени машини в гаража на играча, както и за определени постижения с тях (примерно средна щета за битка)

2. Ако вляза в клан ще мога ли да си водя индивидуални битки или само отборно ще трябва да играя.

Членуването в клан не налага никакви ограничения в играта на играча, но му носи доста придобивки (емблема, евентуални бонуси от Укрепления и т.н.)

3. Какво представлява точно глобалната карта ? Намерих някаква в интернет (https://eu.wargaming.net/globalmap/) трябва ли да съм в клан за да участвам в битки по превземане на територия от тази карта или мога индивидуално да участвам. 

Само кланово можеш да участваш на ГК (глобална карта), но има различни режими спрямо тиъра (нивото) на машините за участие - 6,8 и 10.

4. До колкото разбрах от четеното на други теми глобалната карта се пуска за определени периоди, така ли е или не. 

Има сезони, да. В края на всеки сезон се раздават наградки за участниците, спрямо постигнатото от тях (има кланов рейтинг и точки слава, които се трупат с битките). Последния сезон раздаваха емблемки и камуфлажи, но не помня точната бройка. Отделно от това има кампании (специални събития) които продължават от 2 седмици до 1 месец. Накрая подаряват (не на всички, само на заслужилите в класацията на самата кампания) уникални танкове, които не пускат след това в продажба или като награди. Най-често провеждането на тези кампании е в основата на раздорите в клановете :) :) :) 

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#32 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 178 Мнения:

Публикувано 21 март 2016 - 21:22

Другия ми въпрос е: Има ли смисъл от кампаниите и мисиите ?

• 0

#33 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1066 Мнения:

Публикувано 21 март 2016 - 21:25

До колкото разбрах от други постове, всеки акаунт си има статистика, къде мога да я видя ?

http://wotinfo.net/en

• 0

#34 Emo_Alex

Emo_Alex
  • Tанкист
  • 166 Мнения:

Публикувано 21 март 2016 - 22:38

Vandu вземи и си инсталирай TS / тийм спик / .Влез в някой от БГ каналите . ts.brave.pro най добре .Най добрите играчи на сървара EU се подвизават там. Не вярвям да откажат да отговорят на въпросите ти .А може и някой "изоставен" акаунт да се намери в който да влезеш и да видиш за какво става въпрос . 

Поздрави .

• 0

#35 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 178 Мнения:

Публикувано 21 март 2016 - 23:36

Благодаря за предложението. Чак толкова не съм запален, просто се опитвам да си спестя излишно време в началото докато разбера за какво иде реч, а и се надявам темата да е полезна и на някой друг новобранец. Така и така съм влязъл тук, поне да си задам поредния въпрос. 1. Днес докато си "ръчках" из менюто конвертирах някакъв експириънс в нещо си или нещо си в експириънс (действието го направих малко хаотично докато гледах тв и не разбрах какво точно стана), но не можах и да го повторя. Тези точки ми дойдоха доста добре. Как точно става конвертирането, при определен брой минимални точки или през определено време. 2. На мини картата около танка ми има 3 окръжности какви са те ? 3. Когато дава премиум танк като подарък, веднага ли трябва да се използва или има някакъв период през който го имаш ?
  • 0

#36 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1066 Мнения:

Публикувано 21 март 2016 - 23:52

1.Предполагам си имал злато и си го ибал в мамата!

2.Сложил си модове и не знаеш кой за какво е!

3.Подаръци няма!

• 0

#37 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9463 Мнения:

Публикувано 22 март 2016 - 00:27

1.Предполагам си имал злато и си го ибал в мамата!

2.Сложил си модове и не знаеш кой за какво е!

3.Подаръци няма!

Няма модове, кръговете вече са си стандартно в клиента.

Подаръчни премиумни танкове има само по празниците, обикновено ниво 2-3. Те са ти за постоянно.

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#38 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1066 Мнения:

Публикувано 22 март 2016 - 00:35

Няма модове, кръговете вече са си стандартно в клиента.

Подаръчни премиумни танкове има само по празниците, обикновено ниво 2-3. Те са ти за постоянно.

Чи аз що нямам кръгове?

• 0

#39 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2749 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 22 март 2016 - 02:30

защото трябва да си включиш екстрите за мини картата от менюто в играта

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
Публикувано изображениеjujar face reveal

#40 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 602 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 22 март 2016 - 08:54

2. На мини картата около танка ми има 3 окръжности какви са те ?

най-малката показва на какво разстояние можеш да светнеш/спотнеш вражеска машина

следващата показва максималното разстояние на което можеш да светнеш/спотнеш вражеска машина

най-голямата показва разстоянието на което можеш да видиш вражеска машина светната/спотната от отбора

не обичам много да ми нареждат какво да правя, къде да стоя и кого да дебна
не си ходил в казарма, не си работил за някого и затова не разбираш че координацията на различни хора с техните умения е основата на успешните отборни игри........
  • 2

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#41 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 178 Мнения:

Публикувано 22 март 2016 - 09:39

Ааааа, ходил съм, ходил съм. Успях да хвана последния влак и няколко пъти карах това от снимката и МТЛБ,  но може би там съм намразил да ми нареждат. Не знам защо реши че съм дете, може би от тъпите въпроси които задавам : :wacko:  .
Да си задам дневния въпрос.
[color=rgb(33,33,33);font-family:Roboto, RobotoDraft, Helvetica, Arial, sans-serif;]https://goo.gl/photo...VPyHy1agSNbz5P7[/color]
[color=rgb(33,33,33);font-family:Roboto, RobotoDraft, Helvetica, Arial, sans-serif;]https://goo.gl/photo...CWh349Up9QqMH46[/color]
[color=rgb(33,33,33);font-family:Roboto, RobotoDraft, Helvetica, Arial, sans-serif;]https://goo.gl/photo...o7dm54sDjFnpsR6[/color]
Показал съм 3 снимки 1 преди и 2 след битка.
На снимка 1 се вижда премиум танка за които говорех, моя грешка не е премиум, а рента. Горе в десния ъгъл ми дава 791 точки.
На снимка 2 се вижда (както аз я разбирам) че ми дава 574 точки, само че на снимка 3 точките ми стават 819, или 28 точки плюс.
Защо на снимка 3 не ми дава да отворя танковете от ниво 2 въпреки че имам точки с които да го направя.

ПС: Не съм конвертирал никакво злато, от началото на играта си стои "0"

• 0

#42 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 22 март 2016 - 10:19

Танковете на различните нива (в играта се ползва термин "тиър") са наредени в дървоподобна структура. Това, че виждаш следващият тиър танк не значи, че можеш да го отвориш. За пример-> от тиър 1 до тиър 2 ти иска 250 точки опит, ти имаш 260 обаче не можеш да го отвориш. Това се получава, защото за да изследваш танка от тиър 2 трябва преди това да отвориш всички модули на танка тиър едно по дървото до тиър две. Например едно оръдие, което е 100 точки опит. Но така вместо 250 точки за отваряне на Т2 танк ти трябват 350, защото преди самия танк трябва да изследваш и оръдието, което води до него. Логично е, като се замислиш (ако се замислиш въобще) :)

Успех и лек ден!

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#43 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 178 Мнения:

Публикувано 22 март 2016 - 22:28

Как да си обуча нов екипаж ? Изиграх една битка и на следващата екипажа липсваше.

Как да си осигуря място за нов танк ?

• 0

#44 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9463 Мнения:

Публикувано 22 март 2016 - 22:30

Как да си обуча нов екипаж ? Изиграх една битка и на следващата екипажа липсваше.

Как да си осигуря място за нов танк ?

Това първата компютърна игра ли е, която играеш?

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#45 vandu

vandu
  • Tанкист
  • 178 Мнения:

Публикувано 22 март 2016 - 22:57

Не, ама за всичко ми иска кинти.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни