Към съдържанието

Снимка

обучение на новобранец

• Влезте в профила си за да пишете
38 отговора на тази тема

#16 EmptysaAwesome

EmptysaAwesome
  • Нoвобранец
  • 3 Мнения:

Публикувано 15 август 2016 - 20:48

Здравейте, отскоро играя WoT и попаднах на този форум и виждам че е активен. Така искам да попитам ако може да ми обясните точно как се минават мисиите който ми дава играта точно. 

• 0

#17 hades

hades
  • Tанкист
  • 360 Мнения:

Публикувано 15 август 2016 - 20:57

Здравейте, отскоро играя WoT и попаднах на този форум и виждам че е активен. Така искам да попитам ако може да ми обясните точно как се минават мисиите който ми дава играта точно. 

Може да почетеш тука

http://wotbg.com/top...t55a-обект-260/

• 1

[color=rgb(255,0,0);]Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече.[/color]

#18 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 16 август 2016 - 08:07

Сега и аз да ти кажа нещо о време :)  . Най-хубавото във WОТ е отборната игра. Това да играеш със съотборници, да изпълнявате най различни тактики и  да развиваш уменията си на отборен играч. Тия мисии са как да кажа - малоумни и без никаква полза. Отделно в рандома придобиваш навици, които са в разрез и вредни за отборната игра.

Та ти си преценяй какво да правиш , но имай едно на ум за това, което ти казах.

Този пост е редактиран от SeekerR: 16 август 2016 - 08:09

• 0

#19 EmptysaAwesome

EmptysaAwesome
  • Нoвобранец
  • 3 Мнения:

Публикувано 16 август 2016 - 18:09

Сега и аз да ти кажа нещо о време :)  . Най-хубавото във WОТ е отборната игра. Това да играеш със съотборници, да изпълнявате най различни тактики и  да развиваш уменията си на отборен играч. Тия мисии са как да кажа - малоумни и без никаква полза. Отделно в рандома придобиваш навици, които са в разрез и вредни за отборната игра.

Та ти си преценяй какво да правиш , но имай едно на ум за това, което ти казах.

Да това ми стана ясно още вчера късно вечерта докато играех сам, просто RNG matchmaking беше безмилостен към мен със ниво 3 танк да ме пуска срещу ниво 5, просто в момента когато уцелих този танк от ниво 5 няколко пъти и дори не го одрасках а той се обърна най-лесно и просто ме направи на скрап  ми стана ясно че соло не става. Мерси пичове все пак за отговорите по нататък като се развия ако си намеря клан наистина ще е добре както спомена да се играе отборно.

• 0

#20 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 17 август 2016 - 11:22

Абе става, но с малко мисъл напред. В конкретния случай трябва да си наясно можеш или не да пробиеш. Ако можеш стреляш; ако не търсиш друга цел. Като си нисък тиър в битката играй по-страхливо, особено на ниските нива.
  • 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#21 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2749 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 17 август 2016 - 21:45

Чували ли сте определението „градивна критика“? То е точно и върши работа, когато искаш да помогнеш на някой или да направиш забележка, без да засегнеш човека отсреща. Градивната критика е почти всяка критика, която получаваме, стига да не е направена злонамерено. Или иначе казано, ако сте малко по-находчиви и искате да се развивате, може да се възползвате от всяка отправена ви критика, за да поправите недостатъците си.

Звучи просто, но знаем, че не е. Способността да носим на критика не е никак лесно занимание. Много хора не умеят да премислят направените им забележки и автоматично скачат срещу тези, които са им ги отправили. Това не просто не помага, а пречи на развитието на всеки човек.

Умението да носим на критика е доказателство, че сме уверени в собствените си възможности и не се смущаваме, когато някой се опита да ни направи забележка. Всяка припряна и обидена реакция е доказателство, че не се чувстваме сигурни в себе си или сме толкова самовлюбени, че не успяваме да приемем факта, че не винаги може да сме на върха.

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
Публикувано изображениеjujar face reveal

#22 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1532 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 18 август 2016 - 00:57

Като не можеш да пробиваш, късай веригите на противника. Когато противника е застанал под ъгъл спрямо позицията ти, стреляй в тази която е от към теб. Скъсаш ли я, може някой съотборник да се възползва от възможноста и да му нанесе щета. Тогава ти получаваш точки опит за това че си помогнал.  ;)  А ако докато мерника ти е върху противника и натиснеш "Т" излиза съобщение да те прикриват от него. Има ли читави артилеристи и им е удобно, като нищо могат да го занулят от раз.  :D  И още нещо - може да убиеш всеки танк  като постоянно му държиш веригата скъсана и така си правиш пълна щета (особенно ако купола е скрит и не може да стреля по теб)  :lol:

• 0

Публикувано изображение

#23 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:

Публикувано 18 август 2016 - 09:34

Чували ли сте определението „градивна критика“? То е точно и върши работа, когато искаш да помогнеш на някой или да .........

....Всяка припряна и обидена реакция е доказателство, че не се чувстваме сигурни в себе си или сме толкова самовлюбени, че не успяваме да приемем факта, че не винаги може да сме на върха.

Жужар, това, за което говориш 85% от хората не го научават никога за съжаление.

• 0

#24 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2749 Мнения:

Публикувано 18 август 2016 - 12:04

Жужар, това, за което говориш 85% от хората не го научават никога за съжаление.

мдам така е  ::)  аз за това го турих на масата да го четът пък дано да има някакъв резултат и поне малка промяна в начина на мислене, обикновенно като тръгнеш да даваш градивна критика с цел да помогнеш, масата от хората изобщо не обръщат внимание на това какво им обясняваш и почват некви контра атаки все едно ги нападат с ножове и вилици да им избодът очите и вместо да използват градивно информацията, която им се дава наготово за да си подобрят играта си намират всевъзможните оправдания за допуснатите грешки и приемат, че всичко е на лична основа като обида и заяждане, че и даже и се сърдят и търсят как да си отмъщават, а то това за тяхно добро се прави и те могат да имат много голяма полза от цялата работа но трябва да се вслушат какво им се говори и да не бъдат дребнави и заядливи, а точно обратното и даже съм сигурен, че тоя горния ми пост една голяма част ще го изтълкуват съвсем погрешно, като опит за надуване и самоизтъкване на гаден но-лайфър и аз това също си го знам, че така ще стане ама карай през уйя ми е важното е че все някой ще ме разбере правилно и ще си промени поне малко мисленето и отношението :) истината е че никой не е перфектен и на всеки се случва да сбърка но не всеки може да бъде обективен към самия себе си и да се самокритикува и точно от там тръгва целия проблем, хората нямат точен и обективен поглед най-вече към самите себе си и винаги си намират кой друг да им виновен и всеки, който тръгне да им дава критика е лош, зъл и се превръща във враг

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!

#25 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2296 Мнения:

Публикувано 18 август 2016 - 12:36

Жужар, да ти дам и аз малко градивна критика тогава. Пишеш верни неща, но ги структурираш ужасно. Нямаш отделни изречения, нямаш абзаци, главни букви. Постовете ти са убийствено тежки за четене.

• 1

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#26 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:

Публикувано 18 август 2016 - 12:41

.... Постовете ти са убийствено тежки за четене.

На мен ми харесват :)

• 0

#27 EmptysaAwesome

EmptysaAwesome
  • Нoвобранец
  • 3 Мнения:

Публикувано 21 август 2016 - 22:23

Да мерси пичове видях напредък в играта бая и се ориентирах към типа танк който ми харесва да играя. Засега играя САУ и ми се получават нещата добре. Много е дълго времето за презареждане така че си взех поука от това да не стрелям веднага като видя някой на картата който ми е удобен за стрелба,  все още се муча да целя движещите се малко е трудно като постоянно си сменят посоката и трябва да съм Ванга за да успея да позная на къде отиват. Ако имате някой съвети както и бих бил много благодарен ако споделите знанията си с мен. Все още съм нууб но искам да се науча. 

• 0

#28 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2749 Мнения:

Публикувано 21 август 2016 - 22:55

Жужар, да ти дам и аз малко градивна критика тогава. Пишеш верни неща, но ги структурираш ужасно. Нямаш отделни изречения, нямаш абзаци, главни букви. Постовете ти са убийствено тежки за четене.

Мдам така е не го отричам, това е защото пиша на виртуална клавиатура с пойнтера на мишката и пиша бавно, а мисля много и като се замоткам повече с някой пост става мазало от една кратка мисъл, която съм имал и съм искал да напиша минавам на 2-3-4-та, опитвам се да съм възможно най-кратък и ясен ама не винаги ми се получава за което се извинявам и на мен не ми допада да се чета сам себе си :) (имам някои наистина ужасни драсканици и големи мазаници, ама като знам че съм стоял да ги пиша по 1ч. буква по буква, корекция след корекция и не ми се трият, виж такива малки като време 15-20мин. направо ги делитвам да не се излагам)

• 0

#29 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2296 Мнения:

Публикувано 21 август 2016 - 23:04

Нямаш ли нормално РС с клавиатура, че пишеш с виртуална?

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#30 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 6872 Мнения:

Публикувано 21 август 2016 - 23:06

Трябва да има...

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни