Към съдържанието

Снимка

Има ли желаещи да се учат ?

• Влезте в профила си за да пишете
83 отговора на тази тема

#31 KPACTA

KPACTA
  • Tанкист
  • 126 Мнения:

Публикувано 08 май 2016 - 14:44

Този, на който виждаш повече информация за играчите/държави,рейтинги/ и прицела ти също ми хареса

• 0

#32 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 08 май 2016 - 14:47

XVM се казва мода за цветовете и държавите , а прицела си е оригиналния от играта. Виж някоя тема за модове от къде се свалят и как се слагат най добре

• 0

#33 KPACTA

KPACTA
  • Tанкист
  • 126 Мнения:

Публикувано 08 май 2016 - 14:50

мерси много!

• 0

#34 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 14 май 2016 - 10:03

Вчера докато си плямпахме във взвода стана въпрос за интересни позиции, достижими с новата физика по разни карти. Като цяло най-добре е да се гледа поредицата в тубата, където има 10-ина много добри клипа. Ето да покажа на карта "Скала" от горна база интересна снайперистка позиция. Щом се качих с 121 мисля, че с изключение на най-бавните тежки машини всяка една може да се качи там:

http://wotreplays.eu...immreaperbg-121

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#35 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 14 май 2016 - 10:20

Вчера докато си плямпахме във взвода стана въпрос за интересни позиции

С M3 Lee ли?

• 0

#36 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 14 май 2016 - 10:22

Уф, днеска то. Вчера беха повечето 10-ки и малко онова недоразумение чешката 8-ца :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#37 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 16 септември 2016 - 22:05

Ще има ли желаещи хора за обучение ? Който прецени че иска да играе с мен да напише по едно мнение да го имам в предвид. Идеята ми е за клан за обучение на кадри , все още е алфа версия , но ако няма желаещи няма и да има

• 0

#38 pigbird

pigbird
  • Tанкист
  • 157 Мнения:
  • Клан:-BSL-

Публикувано 16 септември 2016 - 23:33

Аз имам желание...проблема е , че освен желание трябва и свободно време , което при мен е доста малко. Влизам някои дни за по 1 час макс.
  • 0

#39 pigbird

pigbird
  • Tанкист
  • 157 Мнения:
  • Клан:-BSL-

Публикувано 16 септември 2016 - 23:33

Дублира се..съжалявам
  • 0

#40 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 17 септември 2016 - 00:09

Ако не са се изчерпали свободните места бих искал и аз да понауча нещо...

п.п: всяка вечер разцъквам по няколко часа, или и през деня ако е почивен ден

• 0

#41 kalin09

kalin09
  • Tанкист
  • 244 Мнения:

Публикувано 17 септември 2016 - 08:33

Аз имам желание...проблема е , че освен желание трябва и свободно време , което при мен е доста малко. Влизам някои дни за по 1 час макс.

Аз съм същия. Само че на 4 дни веднъж мога да играя по цяла вечер.

• 0

Публикувано изображение

#42 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1726 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 17 септември 2016 - 10:51

Евала за труда на Станчо !

Малко градивна критика обаче :)

Ако искаш да учиш играчи да играят отборна игра(каквато е WOT), направи клипчета и показвай геймплей на танкове, с които се играе в отборните мероприятия - Т6, Т8, Т10. Другите неща са между другото, както се казва. Не е лошо човек да се учи, ама да има и смисъл от наученото на отборно ниво. Не само как да си бъфнем WN8-a (T29, T54, Matilda и т.н.). Така ще удариш два заека с един патрон - хем ще свикват на танкове необходими за отборна игра, хем ще се учат да ираят по-добре индивидуално. Пък наученото може да го прилагат, на който танк искат. 

• 1

Публикувано изображение

#43 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 19 септември 2016 - 09:29

3-4 човека само имат желание да се научат на нещо. Останалите оранжево/жълти предполагам са майстори и нямат нужда от никакви уроци :) Поради липса на хора идеята ми за обучение отпада.

То фактически все още има клан който да обучава хора - нещо което разбрах след като вече си бях наумил да правя подобен проект. И тези които изявиха желание може да се насочат към EPIC ако ги приемат.

• 0

#44 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 977 Мнения:

Публикувано 19 септември 2016 - 10:34

Все пак благодаря

• 0

#45 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 626 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 19 септември 2016 - 11:00

Останалите оранжево/жълти предполагам са майстори и нямат нужда от никакви уроци

аз имам нужда от уроци и учене, но не мога да се ангажирам нито с определен час, нито с продължителност на присъствието.....така че предположението ти за мен е в голяма степен грешно :) не че се оправдавам нещо ;)

• 2

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни