Към съдържанието

Снимка

Има ли желаещи да се учат ?

• Влезте в профила си за да пишете
83 отговора на тази тема

#1 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 07 март 2016 - 13:19

*
ПОПУЛЯРНО МНЕНИЕ

Вместо да слагам готови реплеи реших да ги правя на клип с обяснение какво и защо го правя по време на битката с цел някои новобранец да понаучи някои неща.

• 14

#2 falcon_96

falcon_96

trigger happy

• Танкиcт
  • 1238 Мнения:

Публикувано 07 март 2016 - 14:24

Добра идея,но се чува твърде слабо,може и в мен да е проблема,не знам.

• 0

[color=#0000ff;][font="georgia, serif;"]Change is inevitable. All you can do is make sure it happens in your favor.Публикувано изображение[/color][/font]

#3 АРМАТА

АРМАТА
  • Танкиcт
  • 1085 Мнения:

Публикувано 07 март 2016 - 14:44

Вместо да слагам готови реплеи реших да ги правя на клип с обяснение какво и защо го правя по време на битката с цел някои новобранец да понаучи някои неща.

Браво бе ... в леко хумористичен стил - хареса ми! Продължавай!

• 0
[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]"Моето време и аз не съответстваме един на друг." , Артур Шопенхауер[/font]

#4 Federal

Federal
  • Танкист
  • 809 Мнения:

Публикувано 07 март 2016 - 14:52

Идеята е добра, дори отлична при положението във форума в тази насока!

Но имам едно предложение ;)  Новобранец с 9-10 тиър танк...то ако не се е научил до тези нива...

По важни са 4-5-6 тиър за обяснение на играта. Предимно с танкове, които нямат силна броня и въоръжение. Ако има такава последователност на клиповете, ще е наистина много добро!

Успех Станчо!

• 0

#5 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 07 март 2016 - 17:06

Ето и едно клипче с тиер 5 , а с по малак тиер няма да правя защото няма да го играя. В началото нещо не съм изрязал клипа като хората и започва без първите 10 сек където обяснявам плюсовете и минусите на танка. Бях казал нещо че танка е бавен и не пробива , но може да навежда много оръдието и има хубав камуфлаж.

• 5

#6 АРМАТА

АРМАТА
  • Танкиcт
  • 1085 Мнения:

Публикувано 07 март 2016 - 19:48

Ето и едно клипче с тиер 5 , а с по малак тиер няма да правя защото няма да го играя. В началото нещо не съм изрязал клипа като хората и започва без първите 10 сек където обяснявам плюсовете и минусите на танка. Бях казал нещо че танка е бавен и не пробива , но може да навежда много оръдието и има хубав камуфлаж.

Евала! Харесва ми спокойният, естествен, непринуден и непревзет стил на коментара ти ... 

• 0
[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]"Моето време и аз не съответстваме един на друг." , Артур Шопенхауер[/font]

#7 Emo_Alex

Emo_Alex
  • Tанкист
  • 166 Мнения:

Публикувано 07 март 2016 - 20:06

Браво Станчо

• 0

#8 wildbg

wildbg
  • Tанкист
  • 318 Мнения:
  • Клан:BG_WP

Публикувано 07 март 2016 - 21:02

Станчо е готин ;)

ама звука наистина е тих :P

• 0

#9 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2756 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 08 март 2016 - 01:43

готян е тоз Станчо още с това видео ми напълни душата, колко съм смял не е истина  :lol:

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#10 АРМАТА

АРМАТА
  • Танкиcт
  • 1085 Мнения:

Публикувано 08 март 2016 - 07:31

готян е тоз Станчо още с това видео ми напълни душата, колко съм смял не е истина  :lol:

това е по-смешно и по-близко като пресъздаване на реалността в играта..

• 0

#11 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2756 Мнения:

Публикувано 08 март 2016 - 08:42

въпрос на гледна точка

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#12 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 08 март 2016 - 11:39

Не че съм голям майстор , защото аз също понякога правя смешни грешки , но мисля че все някое клипче може да помогне на някой с нещо. Гледам че имате интерес към първия клип повече може би защото е с 9 тиер незнам, но най много харесвания е събрал и за това ще гледам да качвам такива, които са събрали повечко харесвания. От днес ще си запазвам реплеите на всяка битка и ще се опитам поне по един клип на ден да правя стига да продължи интереса. За сега показвам места за медиум танкове и не ходете там с други, ако не сте сигурни че знаете какво правите - това забравих да кажа в клипа. 

• 7

#13 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2756 Мнения:

Публикувано 09 март 2016 - 09:33

оооо правиш грешки край, uninstall game noob  :lol: не може да бъркаш и да правиш клипчета или да стриймваш, забранено е 

Този пост е редактиран от jujar4e: 09 март 2016 - 09:36

• 0

signature.png

#14 Stancho

Stancho
  • Tанкист
  • 445 Мнения:

Публикувано 09 март 2016 - 11:35

Днес имам една нормална игра с Т54 , която ви показвам , а другия клип с Т-62А е бонус

• 3

#15 АРМАТА

АРМАТА
  • Танкиcт
  • 1085 Мнения:

Публикувано 09 март 2016 - 13:59

:Smile_great:

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни