Към съдържанието

Снимка

Танкове според личен рейтинг

• Влезте в профила си за да пишете
21 отговора на тази тема

#1 Panzerjager78

Panzerjager78
  • Tанкист
  • 75 Мнения:
  • Клан:-BSF-

Публикувано 10 февруари 2016 - 12:24

Често се случва в рандомите ,тези които ползват xvm да попадат на играчи с 44,45,43 или 46 winrate със златни танкове или 9-10 ниво,и да ви съсипят рандома. Знам че политиката на WG e money and money,но не смятате ли за правилно,че за да имаш определен танк (дори от премиум шопа),трябва да имаш скил обоснован на личния рейтинг ня играча
  • 0

#2 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4324 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2016 - 12:35

Пред децата е Бойко Борисов. Разказва за пожарникарския живот. Накрая пита:
– Деца, имате ли въпроси?
Иванчо вдига ръка:
– Имам три въпроса:
1) Защо хората в страната са толкова бедни?
… 2) Защо храната и бензина у нас непрекъснато поскъпват?
3) Защо се нарушават правата на човека?
ББ се изпотява, но точно в този момент звънва звънеца и децата се втурват навън. След междучасието ББ отново пита децата имат ли въпроси. Петърчо вдига ръка:
– Имам пет въпроса:
1) Защо хората в страната са толкова бедни?
2) Защо храната и бензина у нас непрекъснато поскъпват?
3) Защо се нарушават правата на човека?
4) Защо звънеца би 20 минути по-рано?
5) И къде е Иванчо?!?

Сигурно си чел вече вица, ама го копвам само да се подсетиш - с тия твои еретични въпроси, хората от клана ти да не пращат скоро тикети до УГ, с въпроса " А къде е Panzerjager78?"  :lol:

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#3 dMR

dMR
  • Tанкист
  • 96 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2016 - 12:42

Значи който има между 40-45 winrate.... никви "златни танкове " и да играе максимум 5-6то ниво танкове за да не развалят играта ?
  • 0

#4 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 10 февруари 2016 - 13:43

Сигурно си чел вече вица, ама го копвам само да се подсетиш - с тия твои еретични въпроси, хората от клана ти да не пращат скоро тикети до УГ, с въпроса " А къде е Panzerjager78?"  :lol:

Нищо му няма на въпросите :) Само че WG ги боли израстъка. Докато им се вливат приходи, ще си веят байрака както им е кеф. А тия с 45% WR и прем танкове са златните кокошки на WG. Баш тях никога няма да ги пипнат.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#5 Dangeruss

Dangeruss
  • Танкиcт
  • 1109 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2016 - 14:08

По принцип дебилите с най-много ресурси постигат най-малко... 45% процентовите като си купят танк и си мислят, че сега ще покажат колко са добри и застават в средата на полето на Прокоровка или Малиновка с ИС-6 и умират първи. Дай на дебил танк с броня и той ще направи всичко да тества колко е здрава. И като го убият 1-2 пъти на полето, в следващата игра ще чака зад артилерията и като види с ИС-6 Chaffee ще се дръпне още назад и ще се скрие зад някоя къща щото може да поеме 99 щета и тогава играта ще свърши и дебилният му свят ще се разпадне.

И като остане сам и накрая го убият ще влезе в retard rage и ще почне да псува на родния си език, щото дебил език не знае.

Също съм забелязал, че дебилите имат нужда да се поздравяват на родния си език в началото на битката... щото дебила се радва като види себеподобен, все пак може да е последния от вида си.

И като му кажеш говори на английски бе селянин, той си мисли, че той е учтивия и любезния с малоумния си поздрав.

След което следва изстрел в гърба ти със златен снаряд от ИС-6.

Та да де каквото е казал Feersum (не се пише така думата LOL)

• 1
Публикувано изображение

#6 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4324 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2016 - 14:11

Нищо му няма на въпросите

Ти напоследък ич не схващаш. :lol:

Не знам дали си намалил дозите алкохол или вече трябва да ти го спираме.  :D

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#7 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2016 - 14:31

Ти напоследък ич не схващаш. :lol: Не знам дали си намалил дозите алкохол или вече трябва да ти го спираме.  :D

От седмица не пия изобщо, щото съм на антибиотик. Май влизам в стадий "Ваймс на две клачиански кафета" :D
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#8 Panzerjager78

Panzerjager78
  • Tанкист
  • 75 Мнения:
  • Клан:-BSF-

Публикувано 10 февруари 2016 - 14:49

Имаше играч в нашия клан с 15 10-ки и толкова 9-ки, т34 ис6 абе много бе не ми се брои,с 50к битки и 46% winrate около 4800 рейтинг.е това нормално ли е и с какви умения би помогнал на клана
  • 0

#9 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2016 - 14:57

Ако е отборен играч, има дисциплина и изпълнява заповедите на командира в отборна битка - да, би помогнал.
  • 0

#10 Mayar

Mayar
  • Танкист
  • 917 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2016 - 15:09

ъ-ъ-ъ ... ама ти верно го докарваш на "Ваймс на две клачиански" ...

правоверния отговор по тези ширини се очаква да бъде нещо от сорта на:

Заемаш Героична Уникомска Поза. С жалостиво-саркастичен тон да порасъздаваш, дал' тоз индивид не е всъщност "липсващата брънка" в теоремата на Дарвин !

излагаш се, колега

• 0

Публикувано изображение

Teamwork in WoT is not bad, expecting it, however - is

#11 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 10 февруари 2016 - 15:26

Така е, явно преминавам през някаква личностно-съзнателна криза/трансформация тия дни. Сатурнова дупка, какво да го правиш...
  • 0

#12 pigbird

pigbird
  • Tанкист
  • 157 Мнения:
  • Клан:-BSL-

Публикувано 10 февруари 2016 - 16:03

......

Също съм забелязал, че дебилите имат нужда да се поздравяват на родния си език в началото на битката... щото дебила се радва като види себеподобен, все пак може да е последния от вида си.

И като му кажеш говори на английски бе селянин, той си мисли, че той е учтивия и любезния с малоумния си поздрав.

След което следва изстрел в гърба ти със златен снаряд от ИС-6....."

Извинявай , но аз като "дебил" не виждам нищо лошо да поздравиш сънародник в онлайн игра на родния език. Все пак ще имам едно наум и ако се засечем ще се обърна към теб на английски (защото освен него само на руски малко мога).  :)

• 1

#13 PaladinGamer

PaladinGamer
  • Tанкист
  • 253 Мнения:
  • Клан:Няма

Публикувано 10 февруари 2016 - 18:44

Прикачен файл  1392647789_1153543648.jpg   19,6K   6 Брой сваляния
  • 0

#14 don4o

don4o
  • Танкиcт
  • 1066 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2016 - 07:59

По принцип дебилите с най-много ресурси постигат най-малко... 45% процентовите като си купят танк и си мислят, че сега ще покажат колко са добри и застават в средата на полето на Прокоровка или Малиновка с ИС-6 и умират първи. Дай на дебил танк с броня и той ще направи всичко да тества колко е здрава. И като го убият 1-2 пъти на полето, в следващата игра ще чака зад артилерията и като види с ИС-6 Chaffee ще се дръпне още назад и ще се скрие зад някоя къща щото може да поеме 99 щета и тогава играта ще свърши и дебилният му свят ще се разпадне.

И като остане сам и накрая го убият ще влезе в retard rage и ще почне да псува на родния си език, щото дебил език не знае.

След което следва изстрел в гърба ти със златен снаряд от ИС-6.

Та да де каквото е казал Feersum (не се пише така думата LOL)

Направо ти се чудя,как ти умния и можещия изобщо пишеш на български!?Пиши на английски!Не се принизявай и излагай до нивото на някакви дебили българи!Майната им!

Гулем си шъ знаиш!

• 1

#15 dok_69

dok_69
  • Tанкист
  • 51 Мнения:
  • Клан:BG-5

Публикувано 11 февруари 2016 - 10:28

Публикувано изображениеОоооооо ти неразумний юроде,що се срамиш да се наречеш БЪЛГАРИН.....

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни