Към съдържанието

Снимка

Технически проблеми с играта

• Влезте в профила си за да пишете
132 отговора на тази тема

#121 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 614 Мнения:
  • Клан:[BAE|

Публикувано 07 ноември 2019 - 12:46

Е няма такава простотия :angry:

С лънчера никога не съм имал проблем-ъпдейтва, бързо влизах....сега втори ден не мога да дръпна играта!

Качих "Гейцентъра им" (By Alex) ;) , импортнах играта, логнах се, играх - всичко ток, докато не спрях PC-то.

Вчера се прибирам, пускам и хой...иска да сваля пак. Викам си ОК, фреш инсталация, давай.

И от там се почна-сваля с 10К и като стигне до 45% и казва че нямам нет и почва отначало :blink:

PC-то е супер, свалям и качвам с близо 10МБ от всякъде, освен от тях!

Пробвах кво ли не-спрях АВ, Дефендер, отворих портове само за WG, инстал-преинстал на дрйвери на VC и мрежовиа, рънвах като админ, рънвах в win7 и win8 мод, давах права на папки и дискове, четох по форуми-и не ще де@ба и смотания център :angry:

С win10 съм, ако някой може да удари някое рамо ще почерпя, че дребния иска да играе :)

На бач съм с win7, там грижи никакви, предполагам че смотаната десятка нещо прави, ама какво? Не ми се вдигат сега VM-и с win7 само за да върви туй чудо на пияната белоруска мисъл!

Мерси :)

• 0

signature.png

#122 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7748 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2019 - 13:05

10-ката боза с всеки ъпдейт през последните месеци винаги оакват нещо,я по периферия,я драйвери,я нещо с игрите...сложи последния официален видеодрайвер и опитай пак с новия лънчър на WG.

• 1

signature.png

#123 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 614 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2019 - 13:16

10-ката боза с всеки ъпдейт през последните месеци винаги оакват нещо,я по периферия,я драйвери,я нещо с игрите...сложи последния официален видеодрайвер и опитай пак с новия лънчър на WG.

Deep, пробвах го това-ядец, пък и няма логика да е от видеото-просто нещо блоква свалянето и към средата на изтеглянето, още преди да почне инсталирането, лупва...

Сега чета, че доста хора имат същия проблем, някой са го решили, като са копнали цялата папка от PC с win7 и са я пренесли на win 10?

Дърпам HD клиента сега на бач и довечера ще видим дали ще сработи...

• 0

signature.png

#124 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 307 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 07 ноември 2019 - 13:59

Е няма такава простотия :angry:

С лънчера никога не съм имал проблем-ъпдейтва, бързо влизах....сега втори ден не мога да дръпна играта!

И аз съм с 10ка, нямах проблем с инсталирането на гейм центъра. После го спрях да се включва при стартиране на компа. Играта вчера имаше някъв пореден микропач, който при мен мина без проблем (като че ли малко по-бавно от преди). Виж си настройките на даунлоад/ъплоад. При мен на даунлоад - ънлимитед, ъплоад - забранен.

• 1

#125 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7748 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2019 - 14:01

Deep, пробвах го това-ядец, пък и няма логика да е от видеото-просто нещо блоква свалянето и към средата на изтеглянето, още преди да почне инсталирането, лупва...

Сега чета, че доста хора имат същия проблем, някой са го решили, като са копнали цялата папка от PC с win7 и са я пренесли на win 10?

Дърпам HD клиента сега на бач и довечера ще видим дали ще сработи...

Пусни тогава една проверка на свалените файлове през лънчъра...

• 1

signature.png

#126 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 614 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2019 - 15:09

Виж си настройките на даунлоад/ъплоад. При мен на даунлоад - ънлимитед, ъплоад - забранен.

Така съм ги сложил още от онзи ден. Дори набих ръчно порта през който тегля от мторент с 10МБ-все същото... :(

Пусни тогава една проверка на свалените файлове през лънчъра...

Мдам...само това не съм пробвал май, мерси Deep, довечера ще го изтествам :)

Чудя се, сега съм дръпнал играта на външен диск, като я сложа довечера, дали трябва да дърпам и папката Wargaming.net/

• 0

signature.png

#127 vasko6999

vasko6999
  • Tанкист
  • 22 Мнения:

Публикувано 07 ноември 2019 - 15:58

и аз съм с 10 и нямах проблеми

• 0

#128 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 614 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2019 - 13:37

Малко ъпдейт-номера с проверка на свалените файлове през лънчърa не проработи, по простата причина, че нямаше какво да се проверява, не беше се изтеглила играта.

Номeра обаче с вкарване на цялата папка от PC с win7 стана, и то дори с HD пакет, като нямаше нужда от папката Wargaming.net.

Тъпа история...

Мерси на всички включили се:)

• 0

signature.png

#129 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 382 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2019 - 14:23

Моят проблем е следния. Преди няколко месеца си купих що-годе добри слушалки, но не са с ю ес би вход, а са с "пишката". Пъхам ги на фронт панела. Отскоро, като включа компа и ми дава, че няма звук. През саунд настройките ги "намирах". Сега вече изобщо не ги разпознава. Като мушна слушалките от телефона си и няма ядове. Няма прекъсване на кабела. Като ги пробвам на тела - бачкат?

• 0

#130 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2350 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2019 - 15:13

Звуковата карта има ауто детект, явно той не сработва при теб с тези слушалки. Пробвай да видиш дали имаш нов драйвер за звука.

Другия вариант е един 3.5мм аудио удължител от изхода на задния панел на дънната платка и си връзваш слушалките към него. Аз съм така, не ползвам предния панел.

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#131 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7748 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2019 - 15:15

Моят проблем е следния. Преди няколко месеца си купих що-годе добри слушалки, но не са с ю ес би вход, а са с "пишката". Пъхам ги на фронт панела. Отскоро, като включа компа и ми дава, че няма звук. През саунд настройките ги "намирах". Сега вече изобщо не ги разпознава. Като мушна слушалките от телефона си и няма ядове. Няма прекъсване на кабела. Като ги пробвам на тела - бачкат?

Включи ги през задния аудио изход на задния панел в дъното и ако свирят,значи ти е заминал предния аудио панел...причината може да е слаба спойка,грубо вкарване/вадене на жака,недобър контакт изход/жак/панел/окабеляване и т.н

• 0

signature.png

#132 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 382 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2019 - 15:41

Благодаря, приятели. Довечера ще потърся нов аудио драйвер. Едва ли е разжлембен входа, защото не ги вадя, а другите /телефонните/ веднага ги разпознава. Тези са Sony MDR-XB 550 и ги предпочитам пред онези, дето се мушкат в ушите. Не ми се играе през "домашното кино", щото комшиите ще се изселят в момента, в който суб вуфъра им пръсне джамовете. :D

• 0

#133 i11

i11
  • Tанкист
  • 375 Мнения:

Публикувано 08 ноември 2019 - 17:06

Драйвер най-вероятно.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни