Към съдържанието

Снимка

Технически проблеми с играта

• Влезте в профила си за да пишете
88 отговора на тази тема

#76 Foxytobg

Foxytobg
  • Tанкист
  • 23 Мнения:

Публикувано 20 юни 2019 - 20:18

Toва клипче може да ти даде частичен отговор.

• 0

#77 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 714 Мнения:

Публикувано 21 юни 2019 - 08:27

Колеги, благодаря на всички за мненията и помощта! Оценявам го.

Аз съм наясно, че картата не е върха на сладоледа. Такава ми купи шефа, с такава разполагам в офиса - у дома съм с десктоп с GTX1060

Не е там работата.

Аз си мисля, че има бъг в отразяването на FPS, защото играта, както вече писах си върви гладко и безпроблемно (видимо), както на много високи, така и на много ниски графични настройки, а разлика във визуализираните на екрана FPS няма! Това ме озадачава - защо е така.

Иначе си играя и няма грижи.

Благодаря все пак.

• 0

#78 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 135 Мнения:

Публикувано 21 юни 2019 - 15:39

Има ли някоя програма, с която да си проверя колко вата ми е захранването, или трябва да пия вода от извора, сиреч, да разкорубя щайгата и клечейки да зяпам тъпо с хартийка у ръка и молиФ зад ухото? Дощя ми се да вдигна графичната карта.

• 0

#79 Foxytobg

Foxytobg
  • Tанкист
  • 23 Мнения:

Публикувано 21 юни 2019 - 15:50

Колко вата е може да видиш на етиката залепен на него. Колко са реалните е друг въпрос.

• 0

#80 крум

крум
  • Tанкист
  • 113 Мнения:
  • Клан:BGAD

Публикувано 21 юни 2019 - 21:14

Има програми за напрежение.
За мощноста зависи от ннатоварването.Написано е на захранването,отстрани има табела с волтажа,ампеража и мощноста.
Защо искаш да клокваш картата има програми за тях и параметри ти показва.
  • 0

#81 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 135 Мнения:

Публикувано 22 юни 2019 - 00:09

Фокси и Круме,благодаря и на двама ви. Не съм имал затруднения, но покрай скорошните писания в тази тема се настървих да си подсиля видеото.
  • 0

#82 Foxytobg

Foxytobg
  • Tанкист
  • 23 Мнения:

Публикувано 22 юни 2019 - 07:34

Не съм имал затруднения, но покрай скорошните писания в тази тема се настървих да си подсиля видеото.

Значи, ако картата ти няма софтуер с автоматични профили с овърклок, или поне постепенно повишаване на честотите на ядрото и паметта, то може да се получи с обратен ефект!

Отделно всяко повишаване е не само вдигане на ватовете консумация, но темепературите и на работа. А ако мислиш да се заиграваш и в биоса и не си го правил досега, по-добре хвани човек който знае какво, къде и как да пипне. Може би най-лесно беше да кажеш каква марка е захранването и модел на видеокартата.

• 0

#83 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7449 Мнения:

Публикувано 22 юни 2019 - 08:27

Идват летни горещини и не бих препоръчал заигравка с клок при конкретната ситуация...всички съвременни модели карти си имат фабричен клок с boost стъпки,при които се повишава честотата на ядро/памет според товара в безопасни граници.Отделно,че си имат и 0-fan режим,при който вентилаторите се завъртат над определени градуси.Колегата си няма понятие от хардуер и работа с него,ние сме тръгнали да пишем как да клоква и откъде да настройва...

• 0

signature.png

#84 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 135 Мнения:

Публикувано 22 юни 2019 - 12:33

Дийп,доколкото си спомням, имам допълнителна вентилация. Със сегашната 3D Accelerator AMD Radeon R9 270X (Curacao)играя с набичени фул екстри на танковете без проблеми. Не успях на външен поглед да си видя мощността, за вътрешен ме мързи. Мераклия съм на по-добра картица - до една хилка бих дал /хубаво, че жена ми не чете тук/. Принципно, пазарувам от едно магазинче /да не правя реклама на фирмата/ на улица "Ангел Кънчев" - вечна му памет!, в централна София.
  • 0

#85 Foxytobg

Foxytobg
  • Tанкист
  • 23 Мнения:

Публикувано 22 юни 2019 - 18:50

Бих ти препоръчал GTX 1070. Няма да се наложи да сменяваш захранване и ще имаш чувствително подобрение във всичко, без да даваш една шапка пари.

videocard.jpg

И на HD клиент и FullHD картина с максимални настройки в танковете -

shot-030.jpg

• 0

#86 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 135 Мнения:

Публикувано 23 юни 2019 - 13:43

Фокси, отново ти благодаря. Имам едно приятелче, програмистче, само остава да го довлека до нас. Може следващата седмица да купя нещо. Ако сменя картата, сегашната ще я обявя тук за подарък.
  • 0

#87 i11

i11
  • Tанкист
  • 366 Мнения:

Публикувано 23 юни 2019 - 13:57

Ако само танкове играеш и с 1060 ще хвъркат.

• 0

#88 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 251 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 24 юни 2019 - 09:02

Ако сменя картата, сегашната ще я обявя тук за подарък.

Ако ще я подаряваш, се кандидатирам за конкурса, че мисля на голямата дъщеря да сглобявам десктоп.

• 0

#89 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 135 Мнения:

Публикувано 24 юни 2019 - 09:55

Ако ще я подаряваш, се кандидатирам за конкурса, че мисля на голямата дъщеря да сглобявам десктоп.

До там да се стигне, защо не. Принципно, предпочитам да я дам на някого от София, че не ми се занимава с пощи и др.п. Ама ... рибата е още в морето.  :D

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни