Към съдържанието

Снимка

Технически проблеми с играта

• Влезте в профила си за да пишете
187 отговора на тази тема

#31 milennn75

milennn75
  • Tанкист
  • 279 Мнения:

Публикувано 28 август 2018 - 09:04

Нямам десет,ще опитам като се ъпдейтне и ако не стане го давам на майстор да го преинсталира.
  • 0

#32 xfirebg

xfirebg
  • Tанкист
  • 193 Мнения:

Публикувано 28 август 2018 - 10:50

Здравейте,преинсталирах уиндоуса и още се ъпдейтва.Свалих играта,но не зарежда,няма връзка с центъра за утреобновление.Освен да изчакам да се обнови уиндоуса и да опитам пак.Уиндоуса ми е осмица ,редовен.Помогнете ако можете!

Може да пробваш с тези инструкции

Ако не помогнат:

Right click on your Launcher desktop shortcut and choose properties.

In the target field you should see the following or similar "C:\Games\World_of_Tanks\WOTLauncher.exe"

Change the target to "C:\Games\World_of_Tanks\WOTLauncher.exe -integrity_default_client"

Once you have done this, close the window and right click on the shortcut again and select "Run as Administrator"

This will start the Launcher and cause it to check the game files for errors. If it finds any it will re-download the affected files.

• 0

#33 milennn75

milennn75
  • Tанкист
  • 279 Мнения:

Публикувано 28 август 2018 - 10:58

Много благодаря!
  • 0

#34 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 895 Мнения:

Публикувано 28 август 2018 - 11:16

Миленски или 7-ца /64/ или 10-ка .. 8-цата е меко казано недоразумение. Аз на лаптопа от лицензирана 10-ка си сложих 7ца, според мен 10-ка има какво да и се пипа все още преди да стане ок

Отделно кажи си параметрите на машината т.е дали подържа 64 битова ОС .. и дали е ок за играта, и на този лаптоп ползваш ли охладител /подложка с вентилатори/ :)

• 0

#35 milennn75

milennn75
  • Tанкист
  • 279 Мнения:

Публикувано 28 август 2018 - 12:47

От близо година играя на него на СД клиент без проблеми.Сложих осмицата,щото си е неговия диск и си има и драйвъри,но ако не стане ще го занеса да му сложат седмица или десетка,64 бита е,двуядрен,1гб видеокарта.2,3 гигахерца процесор.Лаптопа е медион немски,но не помня точно параметрите.За дърводелството и за танковете върши работа,жената тъкмо се зарадва,че не ми тръгва играта...Поздрави и благодаря на всички!
  • 0

#36 HEPA3YMEH

HEPA3YMEH
  • Нoвобранец
  • 3 Мнения:
  • Клан:KFBG

Публикувано 05 юни 2019 - 21:04

Привет, колеги

От няколко дни не мога да играя нормално. На 5 мин. макс ме изхвърля сървъра. Сменявам и двата - едно и също.

http://prntscr.com/ny2pmm

Интернет доставчикът ми казва, че при тях всичко е наред, пинга извън играта е добър, но като я пусна и почна да играя стига до 999ms и ме изхвърля. Деинсталирах я и я инсталирах пак - няма ефект. Играя я HD клиент. Пусках я и SD клиент и също няма ефект. Спирам модовете и я пускам в чист режим - отново греда. Лаптопът ми е Леново Легион с GeForce  GTX1050

Моля за помощ за откриване на проблема.

• 0

#37 nodevice

nodevice
  • Tанкист
  • 279 Мнения:

Публикувано 06 юни 2019 - 07:15

И аз имам същия проблем.Даже се скарах с доставчика.
  • 0

#38 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 749 Мнения:

Публикувано 06 юни 2019 - 07:24

При мен е така от месеци. Не е на 5 мин. баш, но ме изхвърля на всеки 15-20 мин. Логично, реших, че е от доставчика. Смених го. Пак беше така. Ъпдейтнах фърмуера на рутера и аксеспойнта. Пак е така. Лаптопа е HP ProBook 650 G1. Може и аз да греша нещо, не знам. С мод-пака на Джов съм. Ама у дома на стационарния ми комп, пак съм със същия мод-пак и пак със същия доставчик, а нямам проблеми.

• 0

#39 tomi_tomi

tomi_tomi
  • Танкист
  • 649 Мнения:
  • Клан:[BSR|

Публикувано 06 юни 2019 - 07:33

Драйвери на видеото ъпдейтнахте ли?

Ама чиста инсталация, след деинсталиране и рестарт?

Имаше го този проблем на един Дел лаптоп и това свърши работа, дори пуснах и цц клинера да забърше каквото беше останало.

Знам, че проблем с видеото няма връзка с пинга, ама на:)

• 0

signature.png

#40 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7882 Мнения:

Публикувано 06 юни 2019 - 09:09

Въпрос към тези с проблемите-безжичен нет ли ползвате или сте по кабел ?

• 0

#41 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Танкист
  • 568 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 06 юни 2019 - 10:48

Привет, колеги

От няколко дни не мога да играя нормално. На 5 мин. макс ме изхвърля сървъра. Сменявам и двата - едно и също.

http://prntscr.com/ny2pmm

Интернет доставчикът ми казва, че при тях всичко е наред, пинга извън играта е добър, но като я пусна и почна да играя стига до 999ms и ме изхвърля. Деинсталирах я и я инсталирах пак - няма ефект. Играя я HD клиент. Пусках я и SD клиент и също няма ефект. Спирам модовете и я пускам в чист режим - отново греда. Лаптопът ми е Леново Легион с GeForce  GTX1050

Моля за помощ за откриване на проблема.

Играя на подобен лаптоп (Ейсър нитро 5) на ХД и нямам проблеми, пробвал съм 2та големи интернет доставчика А1 и виваком, също без проблеми. Както писаха колегите, причината навярно е клиента на играта, трябва дълбока деинсталация, с СС клинър, ънинстлър или подобни програмки. 

• 0

#42 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 749 Мнения:

Публикувано 06 юни 2019 - 10:56

Въпрос към тези с проблемите-безжичен нет ли ползвате или сте по кабел ?

Имам проблема със служебния лаптоп на безжична връзка.

Нямам проблем у дома, на стационарен комп и кабелна връзка.

• 0

#43 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7882 Мнения:

Публикувано 06 юни 2019 - 11:11

Нямам проблем у дома, на стационарен комп и кабелна връзка.

Значи отговора е ясен...преди да задам горния въпрос,предполагах,че в описания случай ползвате именно безжичен нет,като дори самите WG предупреждават и препоръчват да се играе по кабелен такъв.Причините за това са много и различни-не ми се влиза в детайли.Все пак леки адмирации,че все още играта ви носи удоволствие.

• 0

#44 dinkodj

dinkodj
  • Танкиcт
  • 1019 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 06 юни 2019 - 12:58

аз затова на всеки 3-4 години сменям рутера :) по някаква причина като минат 3 години започва да се вдига пинг-а, а след 3,5 започва да спира интернета на целия компютър след определен период (към края на 4-тата година - на всеки 15 минути)...предполагам че ще е трудно щом е служебен, но в някоя обедна почивка (докато няма никой ;) ) може да се закачиш с кабел към рутера и да опиташ 1-2 игри дали ще има разлика...

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#45 Vassilevs

Vassilevs
  • Танкист
  • 719 Мнения:

Публикувано 06 юни 2019 - 14:27

аз затова на всеки 3-4 години сменям рутера :)

И к`во? Сума ти народ са си пазарували рутери по едно и също време? Не, че е невъзможно, но все пак не ми се струва да е от дъртостта на рутера. Аз не съм влизал 2-3 дни, но довечера ще проверя как е положението. В къщи съм на кабел.

Между другото, един ми спомена, че може да се закупи лично пинг трасе, или както там се казва, но не било ефтино?! ::)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни