Към съдържанието

Снимка

Технически проблеми с играта

• Влезте в профила си за да пишете
174 отговора на тази тема

#166 its me

its me
  • Tанкист
  • 80 Мнения:

Публикувано 12 януари 2020 - 08:51

Ще пробвам. А каква е логиката на това?

Логика кой знае каква не мога да вкарам, не съм софтуерен инженер, но ми е направило впечатление през годините, че за определени приложения и игри е работило (но не винаги), просто се омазва нещо...
Предполагам не си някой бизнесмен, дето всеки 10 минути са му ценни, пък и така да е винаги може да я пуснеш докато ядеш или спиш, не е като да копаш на село, въпреки че и в това няма нищо лошо - труда е здраве и красота ( стига да не е на убиване де).

• 0

#167 i11

i11
  • Tанкист
  • 395 Мнения:

Публикувано 12 януари 2020 - 09:05

Човека е написал - модове, играй без тях и като обновят пакета пробвай пак, щом не можеш без тях.

• 0

#168 ilkoh

ilkoh
  • Tанкист
  • 64 Мнения:

Публикувано 12 януари 2020 - 10:25

Чак па да не мога. Просто ми е интересно защо става така.
  • 0

#169 i11

i11
  • Tанкист
  • 395 Мнения:

Публикувано 12 януари 2020 - 12:46

Прегледай коментарите там от където сваляш пакета, вероятно не си само ти с такъв проблем и може да има решение.

• 0

#170 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 470 Мнения:

Публикувано 15 януари 2020 - 16:11

Мечката играе при комшиите, дали няма да дойде и при нас? Бъдете готови!

Уважаемые игроки!

Несколько дней назад на серверах World of Tanks начались технические проблемы: появились трудности при входе в игру, а также периодические проблемы в самом игровом клиенте: лаги, зависания, «вылеты» и ошибки иного характера.

Причина неполадок — продолжительная DDoS-атака на наши серверы.

Проблемы особенно заметны в вечернее время, когда возрастает нагрузка на серверы в связи с большой пользовательской активностью.

Сейчас мы делаем всё возможное, чтобы противостоять DDoS-атаке и наладить стабильную работу игры.

• 1

#171 Dimitur

Dimitur

кАрЪка

• Танкиcт
  • 1609 Мнения:
  • Клан:BG3A1

Публикувано 17 януари 2020 - 22:23

Премиум танковете ще оправят нещата....
  • 0

#172 Vassilevs

Vassilevs
  • Tанкист
  • 470 Мнения:

Публикувано 24 януари 2020 - 09:48

Чета руския форум. Положението продължава да бъде "майка плаче, грамофон свири". Компенсирали са ги с по 3 дни прем, но лаговете продължават.

• 0

#173 Niksan111

Niksan111
  • Tанкист
  • 315 Мнения:

Публикувано 24 януари 2020 - 19:53

Здраво Васе , да ти кажа и при мен / на ЕУ / ми върви нещо бая лагаво ...... вчера ми дадоха 1 ден прем . и това е , но това не промени всъщност играта .....

Явно добре съ им го Хакнали ...... дори вече ,,леко,, се съмнявам , че Картофан - ци. имат ресурс да се справят с каквото и да е в тъз игричка майна ... и тъй ....

туй то .........

Поздрави.

• 0

#174 крум

крум
  • Tанкист
  • 122 Мнения:
  • Клан:BGAD

Публикувано 26 януари 2020 - 20:21

Привет. От известно време като инсталирам независимо какъв мод пакет не мога да стартираме играта. Тръгва да зарежда и ме изхвърля. Рестартира се и компа. Като махна модовеге всичко е ок. Някакви насоки какво да направя? ТДеинсталирах и инсталирах играта но пак същото.

И при мен имаше такъв проблем.От играта ме изхв

ърля и доволно ядове.Смених си кабела от дъното до харда,пробай с нов кабел ако си с SATA диска.

• 0

#175 its me

its me
  • Tанкист
  • 80 Мнения:

Публикувано 19 февруари 2020 - 19:27

А каква е логиката на това?

Намерих ти решение, ако не си се оправил вече.

Следваш стъпките тук --> https://aslain.com/i...a-bug-or-issue/ тва за aslain мода, за другите модове сигурно е същото т.е ходиш в официалните им сайтове.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни