Към съдържанието

Снимка

Японските тежки танкове

• Влезте в профила си за да пишете
145 отговора на тази тема

#16 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2299 Мнения:

Публикувано 18 март 2016 - 10:32

При японските тежки можете да спрете на тиър 6. Всичко нагоре е тежко извращение и не го препоръчвам на хора със слаби нерви.

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#17 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 18 март 2016 - 10:37

Аааа, и 7-цата е палав танк, хеле пък като топ тиър :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#18 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2299 Мнения:

Публикувано 18 март 2016 - 10:49

Точно за него говоря. Ако това туловище наричаш палаво, значи си много извратен :D

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#19 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 18 март 2016 - 10:57

Абе гнусни танкове са и от двете страни на оръдието. Аз лично нямам никакви Японски сгради, но 9-ката като топ тиър е неприятен противник, а и 8-цака(ОХО мисля беше) бие лошо с дебелата пушка - вчера един бот(46% победи за 16к битки) с ОХО от В2 на прохоровка ми направи 950 и счупи половината модули и екипаж на ФЦМ-а  :wacko:

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#20 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 18 март 2016 - 11:00

Е, не съм казал, че ми е харесало да играя с него. Отдавна не си падам по тежките и бавни машини, а тоя сред най-бавните. Обаче си има и плюсове- много яка за тиъра си броня и пушка, провокиращата писането в чата от врагО :) В крайна сметка за 42 битки гледам,че съм отворил Т8, което за мен го прави доста добър танк (за тежък в тиъра си) :)

Ето и последната ми игра с тоя кютук: http://wotreplays.eu...e/2197255#stats

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#21 Stranger57

Stranger57
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 09 април 2016 - 12:21

[font="arial, sans-serif;"]За мен лично японските тежки машини тиер 5 и 6 „стават“ :)[/font] 

[font="arial, sans-serif;"]Играч „под средно ниво“ при 13 к битки:[/font]

[color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]HT[/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"] Nr. VI[/color][/font] / битки – 131 / успех 50 % - като доста от битките с екипаж без умение. И ми дадоха даже една брадвичка да кълцам храсти и дръвчета ако ми пречат ...

[color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]O-I[/color][/font] / битки – [color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]69[/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"] / успех [/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]55[/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"] %[/color][/font]

[color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]O-I Experimentell[/color][/font] [color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]/ битки – [/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]127[/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"] / успех [/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]52[/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"] % [/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]- [/color][/font][color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]като доста от битките с екипаж без умение.[/color][/font]

[color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]За сравнение подобно положение и с:[/color][/font]

[color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]VK 30.01 (P)[/color][/font] / битки – 70 / успех 49 %

[color=#000000;][font="arial, sans-serif;"]VK 36.01 (H)[/color][/font] / битки – 360 / успех 50 %

[font="arial, sans-serif;"]Но трябва да се брои че съм направил с [/font][font="arial, sans-serif;"]TOG[/font] [font="arial, sans-serif;"]ll[/font] [font="arial, sans-serif;"]над 800 битки...[/font]

[font="arial, sans-serif;"]Моите изводи за японските тежки машини тиер 5 и 6:[/font]

[font="arial, sans-serif;"]- [/font][font="arial, sans-serif;"]Стават за играчи около средно ниво
- защото добрите играчи имат по-високи изисквания за машините
- на съвсем начинаещите им липсва опит.[/font]

[font="arial, sans-serif;"]- [/font][font="arial, sans-serif;"]Удобни са за „разсънване“ – започваш бавно и без стрес ... защото ако се засилиш с руска Т34 или американски М7 докато още спиш току виж си „литнал“ и си се удавил или с „новата механика“ си се потрошил или обърнал!!! ;)[/font] 

• 0

#22 falcon_96

falcon_96

trigger happy

• Танкиcт
  • 1238 Мнения:

Публикувано 09 април 2016 - 16:43

[font="arial, sans-serif;"]Но трябва да се брои че съм направил с [/font][font="arial, sans-serif;"]TOG[/font] [font="arial, sans-serif;"]ll[/font] [font="arial, sans-serif;"]над 800 битки...[/font]

What kind of sick pervert are you?!? :blink:  :blink:  :blink:

• 0

[color=#0000ff;][font="georgia, serif;"]Change is inevitable. All you can do is make sure it happens in your favor.Публикувано изображение[/color][/font]

#23 Stranger57

Stranger57
  • Tанкист
  • 25 Мнения:

Публикувано 10 април 2016 - 18:06

:) Е това беше резултат не само на психически причини ::) ... а също така и на ....:

- технически - :angry: много слаб играч + много слаб комп + много лош И-нет - така че въобще не можех да дейставам бързо /не че и сега съм се разбързал де - затова играя предимно с тежки танкове/.

- финансови - като за много слаб играч - TOG изкарва мнооооого пари B)  - но това вече е за друг раздел на форума - за TOG
И както писах в първото си в този форум мнение:

[font="arial, sans-serif;"]"...но си мисля че TOG е радост за всички:
- за моя отбор, че носи на бой и стреля добре
- за противниковия, че могат да си оправят статистиката с мноогоооо “[/font][font="arial, sans-serif;"]damage[/font][font="arial, sans-serif;"]”.[/font]

[font="arial, sans-serif;"]Та си мисля, че за хора играли с TOG и с O-I Exp.няма да имат проблеми.[/font]

[font="arial, sans-serif;"]И двата са възголемички, е японеца е много по-бърз, но то се компенсира с два пъти по-малък живот - [/font][font="arial, sans-serif;"]Hit[/font] [font="arial, sans-serif;"]Points[/font][font="arial, sans-serif;"]700/1400..."[/font]

• 0

#24 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7000 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 11:22

Публикувано изображение
Публикувано изображение

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#25 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 12 май 2016 - 12:42

Сега съм на 9-ката и си мисля, че този танк е нещо сбъркан. Ако си топ тиър просто движиш постоянно напред с кратки спирки да гръмнеш. Ходеща стена от стимана. Като си в игра с 10-ки обаче, нещата се променят коренно. Бронята ти не е фактор, а златните не могат да дупчат в общия случай.

Също така, 6.3к дмг с 2к асист не стига за ас (това на прохоровка без арти :)) ) 

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#26 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 841 Мнения:

Публикувано 12 май 2016 - 19:37

Сега съм на 9-ката и си мисля, че този танк е нещо сбъркан. Ако си топ тиър просто движиш постоянно напред с кратки спирки да гръмнеш. Ходеща стена от стимана. Като си в игра с 10-ки обаче, нещата се променят коренно. Бронята ти не е фактор, а златните не могат да дупчат в общия случай.

Също така, 6.3к дмг с 2к асист не стига за ас (това на прохоровка без арти :)) ) 

Това ми е единия от Асовете(ако не се лъжа имам поне още 1, може и повече да са, като макс дмж ми е 5500). Голяма мъка ми беше със стоковото оръдие, което и със златни нищо не дупчеше. Имал съм игри, в които всеки изстрел ме пробива, но също и епични с безброй рикошети. Също така с него направих и уникалната серия от 10 поредни загуби. Сега докато го гриндя, мъча и ТТ-10(5к дмж+да оцелея), като междувременно изпълних поне 2 пъти условията и за ТТ-15(в тази игра имах и почти 8к блокирани, и съм на 40-50 точки живот):

Публикувано изображение

• 0

#27 bobkata333

bobkata333
  • Нoвобранец
  • 4 Мнения:
  • Клан:3-ти март

Публикувано 24 юни 2016 - 16:27

Някой може ли да ми даде съвет за японското коте НТ.No VI
  • 0

#28 Havelock

Havelock
  • Танкиcт
  • 4323 Мнения:

Публикувано 24 юни 2016 - 16:31

Ако беше за някое малко коте ... ама за това, тц. :)

Искаш да го купуваш ли?  :huh:

• 0
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better

#29 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7000 Мнения:

Публикувано 24 юни 2016 - 18:30

ТихУ,да не викна Валери Божинов...иначе танка е мек ,бавен със сравнително точно и пробивно за тиъра си оръдие.

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#30 valkov2

valkov2

WoT-less

• Танкиcт
  • 2959 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 24 юни 2016 - 20:51

1. Сваляш тестовия клиент на играта от този линк > http://dl.wargaming...._install_ct.exe

2. Инсталираш.

3. Вътре имаш 20000 злато и 100 милиона кредита и ХП. Може да пробваш каквото си поискаш - котета, кучета, зеленосмучещи гнусомляси и т.н.

4. Вземаш, пробваш и си решаваш.

5. Ореваваш форума, че WG са пеераси и са те прецакали.

Други въпроси ?

• 0
Някои хора ме радват с присъствието си, а други с отсъствието си.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни