Към съдържанието

Снимка

Клипове,ревюта и стриймове

• Влезте в профила си за да пишете
80 отговора на тази тема

#76 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 28 декември 2015 - 11:08

с е100 има голям боекомплект и съм го заредил и за кланови и за рандом, хвърлих 4 златни с 2 не уцелих и направих 7к щета п.п. ето толкова спокойно играч като мен с бавен тежък танк като е100 може да хване и да държи под контрол цялата карта, като прохоровка и да си трепе на воля като няма арти и въпреки това ги защитавам 

Дааааааам, аутоейма е страшно предизвикателство...... играй си УоТ, нямам нищо против, дори се радвам, че правиш това, което ти харесва, само те моля да спреш да ръсиш глупости за АВ без да знаеш за какво става въпрос в играта  :)

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#77 Jigita

Jigita
  • Танкиcт
  • 1030 Мнения:
  • Клан:-BSF-

Публикувано 28 декември 2015 - 11:54

Между другото съм забелязал ,че Жужара ползва доста този ауто ейм .Аз освен ако не съм с бърз танк на който ми е трудно да гледам едновременно на къде карам и къде да стрелям не го ползвам. А пък съвсем друга тема е ,че проклетия ейм ми дава повече от 50% рекушети или не пробили.

• 0

#78 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 28 декември 2015 - 13:42

Абе ако наливаш HE си е много полезен.

• 0

#79 Stefan

Stefan
  • Tанкист
  • 451 Мнения:

Публикувано 28 декември 2015 - 16:53

аз споделям какво стана за 10мин. и една битка можех да отида на т3 и да ме пусне с т5 втората ми игра,а това ми се стори лесничко в сравнение с wot, иначе сигурно се изхвърлиха като ми говореха че за 3 дни с празничните бонуси ще отворя топ танк да ме зарибяват, че е бързо и лесно, ама мен това не ме зарибява а точно обратното 

Опитай пак след 04 януари 2016. Тогава и х3 за първата игра става х2. Ще видиш как се стига до Т7 и то без ретрофитите. ;)

[color=rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;background-color:rgb(246,246,246);]Ама ти си завършил с 0 дмг, кое ти е било лесното, да умреш ли?[/color]

Да, те това е.

• 0

[color=#000000;].קענען תּורה איז ניט קיין שטער צו אַן עבֿירה[/color]

#80 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 28 декември 2015 - 18:02

спирам с ръсенето на глупости,  аз го правех напълно умишлено, само за да ви дразня от позицията на нищо не разбрал нуп с една битка :)

• 1

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#81 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 28 декември 2015 - 18:08

Дааааааам, аутоейма е страшно предизвикателство...... играй си УоТ, нямам нищо против, дори се радвам, че правиш това, което ти харесва, само те моля да спреш да ръсиш глупости за АВ без да знаеш за какво става въпрос в играта  :)

обърни внимание, кога го ползвам, по-танкове и в ситуации когато знам, че може да ми свърши работа и рнг-то е на моя страна, по мауса и по е100 не съм аутоаймвал, ама по-некви 8-ки дето са странично за кво да губя време все пак цялата карта и вляво и в дясно се опитвам да държа и внимавам какво се случва на мини мапа по-целия фронт не забивам на снайпер и да не знам какво се случва около мен

Този пост е редактиран от jujar4e: 28 декември 2015 - 18:14

• 1

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни