Към съдържанието

Снимка

Клипове,ревюта и стриймове

• Влезте в профила си за да пишете
80 отговора на тази тема

#61 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 26 декември 2015 - 12:08

И това ако ми кажеш, че си сериозен като го казваш.......няма как да го повярвам. Все едно сега да регнеш нов акаунт в УоТ и реално с една битка минаваш първи тиър и обявяваш играта за лесна и я оставяш. Ти си знаеш, но за мен е несериозно това.

ами за една битка без да имам идея какво е станало в нея да имам възможността да скоча с две нива нагоре за битка номер две, да си изследвал и купил т3 танк, значи чудя се т2 само тея дето загубят първата си битка ли го играят, на тях по-малко като им даде стига ли им само за т2  да си вземат, а победителите като мен си отваряме за втора битка т3 танк  :lol:  :lol:  :lol:

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 12:17

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#62 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1131 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 26 декември 2015 - 12:27

В момента репутацията ти се излива като из ведро за първа победа х2 и коледното х3, общо х6 на репутацията за първа победа. Де факто проблем с кредите в първите 3 нива нямаш никакви, но качиш ли се нагоре виждаш че недостигат като цяло. За адреналина.....ако се качиш във високите нива ще го усетиш. Примери от вчера: с ХМ1(6тиър МБТ) два чийфтана (5тиър МБТ) покрити от едно ерц (5 тиър ТД)спряхме 8 противника докато нашите ги изнесът по другият фланг и ги ударят в гръб. Адреналина беше с два баунса от 6тиър като си на изстрел живот и знаеш че имаш мека долна плоча. Другият с Акация 6тиър арти, ми се падна срещу взвод артита които изцяло играеха на контра. Резултатът 15-3 ( жертва беше другото ни арти) аз със 2к демидж по МБТта и останал на 100 кръв от сплашове и постоянно дислокиране след всеки изстрел (не след барабана че тогава щях да я гледам играта)
  • 1

Публикувано изображение

#63 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 12:29

нуп съм играл 10мин. мога тръгна да раздавам съвети за вдигане на WR, щото моя е 100% и с една крачка съм скочил на т3, значи съм от сой :)  не че наистина го мисля и ще тръгна верно, ама има хора всякакви и това, че аз го мога значи и други имат такава възможност и колко от тях верно ще скочат да парадират с постижения след като са поиграли само 1-2ч.  ;)

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 12:35

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#64 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 13:20

и аз това писах малко назад, има хора и хора и аз съм ок с това, бях малко по-остър в първите коментари, но не е лоша играта не е за мен просто струва ми се доста улеснено за играещия(спрямо другата игра), което не ми дава предизвикалството, тръпката и адреналина от успеха, че си постигнал нещо което не е по-силите на всеки. то всичко като е улеснено с цел да се приравни за да е еднакво за всички няма как те игрите за това се правят с няколко степени на трудност да и се кефят всички и адреналиновите маймуни като мене да викат и релакс гейминга да си разпуска

Предизвикателство викаш....добре де, да те запитам тогава нещо - ти като играеш УоТ и срещнеш Маус, Е100, дж Е100 и т.н., слагаш ли злато за да го пробиеш? Седиш си фронтално и му се подсмиваш със златцето, нали? В АВ с това си мислене ще гледаш противниковото МБТ като "голям камък", както казва Коко :lol:. Само дето тоя камък ти връща снаряди  :huh:. Dafuq, нали? 

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 26 декември 2015 - 13:23

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#65 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 13:37

Предизвикателство викаш....добре де, да те запитам тогава нещо - ти като играеш УоТ и срещнеш Маус, Е100, дж Е100 и т.н., слагаш ли злато за да го пробиеш? Седиш си фронтално и му се подсмиваш със златцето, нали? В АВ с това си мислене ще гледаш противниковото МБТ като "голям камък", както казва Коко :lol:. Само дето тоя камък ти връща снаряди  :huh:. Dafuq, нали? 

И няма златни да пробиеш. Че и от страни като му излезеш, ако не си сложил правилните снаряди и не се целиш в правилното място, я направиш дмг, я не.

Жужарка, ако беше завършил тази единствена игра с 3000 дмг ( на тиър 1 е възможно), щях да приема, че ти е лесно. Ама ти си завършил с 0 дмг, кое ти е било лесното, да умреш ли?

Този пост е редактиран от bggeneral: 26 декември 2015 - 13:38

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#66 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 13:44

е как най-дебелото желязо да изскарам екипажа да го замерват с камъни(е сигурно много ще му хареса на дебелака) то нали аз златото за тях го нося, но аз нося по-малко, колкото да не е без хич, по 4-5 на танк, което горе долу при благоприятно рнг да вкарам 4 от 5 няма и половината кръв да му взема на мауса и гледам да си играя със стандартни, злато голям зор като остана на малко и пропуснатият изстрел ти става и последен за играта и то 4-5 броя само като не пробия един и един не уцеля другите 2-3 колко да ми вдигат крайния резултат, мога да ти кажа колко ми помага златото, аз нямам 10-ка със среден дмг над 3к те нали това ми го натривът в лицето като, тръгна да си давам нубското мнение, веднага изскачат партизанската некви кралски тигри с имена по-списък кои нямат над 3к среден дмг с 10-ки 

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 13:44

• 0

signature.png

#67 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 13:56

И няма златни да пробиеш. Че и от страни като му излезеш, ако не си сложил правилните снаряди и не се целиш в правилното място, я направиш дмг, я не.

Жужарка, ако беше завършил тази единствена игра с 3000 дмг ( на тиър 1 е възможно), щях да приема, че ти е лесно. Ама ти си завършил с 0 дмг, кое ти е било лесното, да умреш ли?

да точно и за награда за добрата 0 дмг игра ме наградиха с т3 танк и лъжливото чуство, че съм се представил повече от добре, щото от т1 направо на т3 ами значи съм играч с потенциал за високите нива като гледам как ги прескачам тея началните нива ги взимам по-две с една игра, а реалността е съвсем друга 

• 0

signature.png

#68 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 14:41

аз в началото съм играл 1 седмица wot с т1, търсех и си избирах с какво да изцикля да навъртя игри и да вляза в час с игровата механика и да имам ясната представа за какво става въпрос, избрах су-26 за проходилка и играх 3 месеца почти само него 4500 битки ставам със су-26 в гаража и лягам с него на другия ден отново и така след 3 месеца щанги почти на дъното хранителната верига един от червеите все още с танк т3 в гаража, вече се чуствах доста по-подготвен, да тръгна нагоре имах силен и обучен екипаж, на който да разчитам за предимство, защото в ниските тиъри е рядкост да срещнеш някой друг с по-добър екипаж от твоя и това много ми е помагало да съм с предимство в единоборствата и т.н.цялото това време учебна игра е инвестирано в тоя екипаж с логиката, че аз ще тъпча 3 месеца на едно място ама екипажа ще вдига и го развиваш само него един вид но си знаеш че той те слага с едни гърди напред пред по-голяма част от останалите играчи, имаш лампата, камуфлаж ала бала, а aw-то с цел приравняване и уеднаквяване да не може един с лампа друг без лампа за да е равностойно ще им я дадем на всички да имат вградена лампа е аз в такъв случай в какво да инвестирам време за имам някакъв скрит коз на който да разчитам за някакво предимство всеки ще си назоби екипажите в пве-то за битките пвп и се оставяте в ръцете на съдбата и рнг-то, е аз искам сам да си се потрудя за да си давам предимства и да направя каквото мога сам да си помогна и да си вдигна шанса за победа, а не да чакам да извадя късмет

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 15:15

• 0

signature.png

#69 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 26 декември 2015 - 15:50

.....тиъри е рядкост да срещнеш някой друг с по-добър екипаж от твоя и това много ми е помагало да съм с предимство в единоборствата и т.н.цялото това време учебна игра е инвестирано в тоя екипаж .....

Обаче се лъжеш ако мислиш че екипажа печели битките :) , ти си инвестирал в уменията си и те ти печелят битката. Ти това го знаеш де :). Екипажът е едно приятно допълнение. Може би ако срещнеш равностоен противник, екипажът може да наклони везните но и това не е на 100% сигурно..

Този пост е редактиран от SeekerR: 26 декември 2015 - 15:52

• 0

#70 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 16:51

точно де аз уча игровата механика и геймплея, екипажа също трупа и развива умения и като тръгна нагоре ще работим в екип аз имам представа каква игра се играе имам голяма помощ от екипаж на 5-ти скил и си тръгнах смело и уверено нагоре е да нямах танкове никакви за 3 месеца игра всеки ден а други си бяха искарали една 10-ка и имаха още 2-3 на път и вече търсят клан за кланови битки, а аз червея дето всички го хранят, обиждат и му се смеят като го видят кретена с 4к битки в т3 и  ебати уникалния ретард и много рядко срещан екземпляр, всички искат да ти кажат колко тъп си ама дотолкова съм претръпнал, изобщо мога да не обръщам внимание квото искат да пишат всички бързат да гриндят танкове, а не да се уча да играят с тях и мислят, че е важно да стигнат до топ танк и край той танка сам ще ги мачка наред ама като разберът, че и 10-ките ядът бой ако не се играе танка правилно и шок и ужас

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 17:57

• 0

signature.png

#71 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 26 декември 2015 - 17:28

Напълно вярно, ама и ти като Грима бързаш с крайните заключения. Играйте си бавничко играта, взимайте поне двойните и ....

поживьом увидим , както казват нашите така наречени "братя" :):) :)

Този пост е редактиран от SeekerR: 26 декември 2015 - 17:28

• 0

#72 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 17:29

за периода си проучвах, накъде ще отида и кои танкове точно ще мина до коя 10-ка и всичко си бях пресметнал и планирал  :)  е тва ми е коронния номер, на CS 1.6 бях на първо място по фрагове с тежкия снайпер 35-36к само с него стрелях ги през стени врати, слепи истрели по-часовник, знаех кога е точно времето когато лошите си излизат от базата къде точно минават и кои врати къде стреляш патрона отзад като премине къде отива, докато разберът, че нещо става и двама ги няма, само по шума от стъпките ги трещях през стените в съседни помещения, защото знаех с голяма точност, човечето в другата стая как минава и къде трябва да се намира и ако тропне по силата на тропането знаех кога е точно там където трябва само натисках копчето, обаче ходи да им кажеш, че не си хакер, а те са нубовете дето тропат като коне  :lol:

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 17:31

• 0

signature.png

#73 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 18:12

същата гад съм с арти, предвиждане движението на лошите от излизане от базата им къде е вероятно да светнат ако има минаващи, свит мерник един беше напред и вече не беше добра цел, обаче 140-ката го отнесе само кликнах, презаредих и ударих втория танк на пълна кръв и те вече загубиха играта ама не го бяха осъзнали и тоя 140-ката се чудеше още на края какво му се е случило, играта беше бърза под 5мин и те така и не им стана ясно какво им се случи коронния ми номер докато се усетят -2  :lol:

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 18:23

• 0

signature.png

#74 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 18:31

еййй един ден биуаре като проплака, не че просто съм го отстрелвал, а съм стрелял злобно :) колко се смях не е истина как ми определи снаряди като злобни така и не ми стана ясно 

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 18:34

• 0

signature.png

#75 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 28 декември 2015 - 00:44

с е100 има голям боекомплект и съм го заредил и за кланови и за рандом, хвърлих 4 златни с 2 не уцелих и направих 7к щета п.п. ето толкова спокойно играч като мен с бавен тежък танк като е100 може да хване и да държи под контрол цялата карта, като прохоровка и да си трепе на воля като няма арти и въпреки това ги защитавам 

• 0

signature.png

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни