Към съдържанието

Снимка

Клипове,ревюта и стриймове

• Влезте в профила си за да пишете
80 отговора на тази тема

#46 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 26 декември 2015 - 05:17

Mмм трудно - опит може да има ама кинтите са много и не се вадят толкова лесно. Да не говорим, че за да ти е топ танка си трябва оборудване (скъпо) а то се отключва от други линии в играта. 

е не разбирам как може да се оплаквате от нещо, след като са ви дали личен стронгхолд на всеки да си пуска бонусите, както му най-добре и да си постоянно на бонус когато играеш   ::) а то и в пве-то оставаше и кредити да ти дава да правиш ............

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 07:40

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#47 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 06:50

значи аз за 10мин. прекарани в играта, 5мин. оглеждах гаража и 5мин. битка, като и от двете нищо не разбрах особенно от битката, не че е сложно, а просто още не си цъкнал всичко и трябва малко време да се запознаеш с интерфейса и тъй започнах за сефте рандом бой и тръгнах към едната група от нашите и незнайно как се набих в петролодобивна станция или нещо подобно и както се тормозех да се движа ме запука нещо и питам го учителя, кой ме стреля той казва наш танк те стреля, реших че сигурно им се пречкам на хората и ме гърмят щот съм нуп, учителя казва не ...... лампата ми се включва в първата битка, като ме стресна, защото не го очаквах в битка нумеро уно(а аз колко стотин битки съм я отварял тая лампа да я имам на един командир/танк във wot, а във aw си я имат всички от самото начало на всички командири/танкове), екрана се самоизключи от пълен екран и още по-трудно стана, стрелях неква т62а без дмг само по веригите, свърших битката с 0 дмг, 5 спотнати и 200 спот дмг и вече можех да си отворя, купя и играя танк т3(направо прескачайки т2) в моята битка номер 2 и като питах дали е добра идея да тръгвам нагоре при положение, че играх само една битка и нищо даже не разбрах кво стана в нея ми се каза да взимам т3 и да се пускам в пве ........ значи имаш си лампа от самото начало и с една нубска игра прескачаш  от т1 на т3, купуваш го и се пускаш за втората игра вече с нов танк, и с бонусите които имат по-празниците за 3 дни играч като мен вади топ тиър танк, това да се усе.еш няма как за 72ч. да имаш 10-ка в wot  е това ако не е лесно аз незнам накъде повече с първата изиграна нубска игра се мяташ на т3 и може втората игра да си в битка с т5 танкове без да си имаш представа къде се намираш

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 11:43

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
signature.png

#48 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1131 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 26 декември 2015 - 08:27

Ай са го премисли пак дали така ще стане, че аЗ я играя от когато я пуснаха и още нямам топ танк. По спомен да отключиш артилериите ти трябваха 50 игри на всеки дилър, за едните МБТ ти искаха блокиран демидж......Най-краткият път е както направи Шарана с буустовете, но пак си ги имаш началните битки.
  • 0

Публикувано изображение

#49 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 09:02

значи аз за 10мин. прекарани в играта, 5мин. оглеждах гаража и 5мин. битка, като и от двете нищо не разбрах особенно от битката, не че е сложно, а просто още не си цъкнал всичко и трябва малко време да се запознаеш с интерфейса и тъй започнах за сефте рандом бой и тръгнах към едната група от нашите и незнайно как се набих в петролодобивна станция или нещо подобно и както се тормозех да се движа ме запука нещо и питам го учителя, кой ме стреля той казва наш танк те стреля, реших че сигурно им се пречкам на хората и ме гърмят щот съм нуп, учителя казва не ...... лампата ми се включва в първата битка, като ме стресна, защото не го очаквах в битка нумеро уно(а аз колко стотин битки съм я отварял тая лампа да я имам на един командир/танк във wot, а във aw си я имат всички от самото начало на всички командири/танкове), екрана се самизключи от пълен екран и още по-трудно стана, стрелях неква т62а без дмг само по веригите, свърших битката с 0 дмг, 5 спотнати и 200 спот дмг и вече можех да си отворя, купя и играя танк т3(направо прескачайки т2) в моята битка номер 2 и като питах дали е добра идея да тръгвам нагоре при положение, че играх само една битка и нищо даже не разбрах кво стана в нея ми се каза да взимам т3 и да се пускам в пве ........ значи имаш си лампа от самото начало и с една нубска игра прескачаш  от т1 на т3, купуваш го и се пускаш за втората игра вече с нов танк, и с бонусите които имат по-празниците за 3 дни играч като мен вади топ тиър танк, това да се усе.еш няма как за 72ч. да имаш 10-ка в wot  е това ако не е лесно аз незнам накъде повече с първата изиграна нубска игра се мяташ на т3 и може втората игра да си в битка с т5 танкове без да си имаш представа къде се намираш

Еее, Жужар, страшно много те уважавам като играч и като съфорумец, обаче хора, които си правят такива генерални изводи, без реално да знаят нищо, ги определям като глупави. Аз имам 1500 ПвП битки и 700-800 ПвЕ и едва вчера си купих първата 9-ка, а ти за 3 дни ще я изкараш.....'аси....Верно е, че в следващите 2-3 дни още отключа още 2 9-ки, ама едната ще я купя след поне седмица, а другата след поне още 10 дни сигурно. През тези 3 седмици, да ги кажем, ще трябва да играя ПвП за кинти. И да, в тази игра се имам за доста добър играч и правя пари поне 2-3 пъти по-бързо от масата, съдейки по докладите след битката, разбира се. Та...., тая глупост дето я изръси, че ей така се взима топ танк може да я премислиш пак. Другото важно нещо - купуваш си 9-ка и с ужас установяваш, че ретрофита, който искаш да и сложиш струва 4.3 милиона, което на мен са ми около 20 битки с премиум акаунт и премиум танк, т.е. 1 ден игра  :D. На Паладин(артилерия) платих за двигател към 3.5 милиона, а вчера някой в ТС каза, че имало двигател за 5 и кусур милиона, ама не се сещам за кой танк ставаше дума :lol:. Иначе вчера Шарана беше написал някъде нещо много точно, че играта започва от Т7 нагоре, а преди това е едно по-красиво копие на УоТ. Аз продължавам да твърдя, че гринда в тази игра е по-малко, отколкото в УоТ, просто числата са по-големи, а наличието на тукашната система за екипажите е значително предимство.

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 26 декември 2015 - 09:04

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#50 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 09:15

аз споделям какво стана за 10мин. и една битка можех да отида на т3 и да ме пусне с т5 втората ми игра,а това ми се стори лесничко в сравнение с wot, иначе сигурно се изхвърлиха като ми говореха че за 3 дни с празничните бонуси ще отворя топ танк да ме зарибяват, че е бързо и лесно, ама мен това не ме зарибява а точно обратното :)

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 09:19

• 0

signature.png

#51 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 09:21

абе стига се оплаквали бе пускайте си бонуси за кредити от персоналните стронгхолди дето си имате 

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 09:27

• 0

signature.png

#52 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 09:24

абе стига се оплаквали бе пукайте си бонуси за кредити от персоналните стронгхолди дето си имате 

Ами кажи как  :(

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#53 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 09:37

аз споделям какво стана за 10мин. и една битка можех да отида на т3 и да ме пусне с т5 втората ми игра,а това ми се стори лесничко в сравнение с wot, иначе сигурно се изхвърлиха като ми говореха че за 3 дни с празничните бонуси ще отворя топ танк да ме зарибяват, че е бързо и лесно, ама мен това не ме зарибява а точно обратното :)

Жужарка, ти явно дори не си си направил труда да прочетеш упътването :) Като си вземеш т.3, няма как да те пусне в т.5. поне това трябваше да провериш :)

В крайна сметка, ти ще си решиш дали да играеш или не, но ако решиш да не играеш, по-добре не казвай, че си я опитал, защото не си :)

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#54 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 09:38

а лампата? за нея :) аз колко дни мъка и игра вложих да отворя първата лампа, особенно накрая след 90% че като светна, ме огря като манна небесна АЛЕЛУЯ и толкова бях горд и доволен от себе си след това като ми светнеше, а във aw нямате това удоволствие щото я имате даром дадена от началото тя като ми светна ме стресна да подскоча, много ме изненада в първата ми битка да имам лампата на аванта не го очаквах изобщо

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 11:33

• 0

signature.png

#55 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 09:43

Жужарка, ти явно дори не си си направил труда да прочетеш упътването :) Като си вземеш т.3, няма как да те пусне в т.5. поне това трябваше да провериш :)

В крайна сметка, ти ще си решиш дали да играеш или не, но ако решиш да не играеш, по-добре не казвай, че си я опитал, защото не си :)

точно аз нищо не играх и грам си нямам представа за кво става въпрос, ама имам т3 танк с една битка нали и аз това намирам за прекалено лесно

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 09:44

• 0

signature.png

#56 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 10:08

може вече и клан да си търся в aw да им обяснявам, че имам т3 танк и 100% WR  :lol:  :lol:  :lol:  нуп с една битка и общо 10мин. в играта без да разбере нищичко

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 10:12

• 0

signature.png

#57 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 26 декември 2015 - 10:13

Жужар, няма значени на кой е лесно и на кой му е трудно. В крайна сметка всичко ще опре накрая до клановите битки и тогава ще стане ясно кой кум кой сват и кой на булката брат :)

• 0

#58 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2807 Мнения:

Публикувано 26 декември 2015 - 10:32

и аз това писах малко назад, има хора и хора и аз съм ок с това, бях малко по-остър в първите коментари, но не е лоша играта не е за мен просто струва ми се доста улеснено за играещия(спрямо другата игра), което не ми дава предизвикалството, тръпката и адреналина от успеха, че си постигнал нещо което не е по-силите на всеки. то всичко като е улеснено с цел да се приравни за да е еднакво за всички няма как те игрите за това се правят с няколко степени на трудност да и се кефят всички и адреналиновите маймуни като мене да викат и релакс гейминга да си разпуска

Този пост е редактиран от jujar4e: 26 декември 2015 - 10:55

• 0

signature.png

#59 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1131 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 26 декември 2015 - 10:40

и аз това писах малко назад, има хора и хора и аз съм ок с това, бях малко по-остър в първите коментари, но не е лоша играта не е за мен просто струва ми се доста улеснено за играещия(спрямо другата игра), което не ми дава предизвикалството, тръпката и адреналина от успеха, че си постигнал нещо което не е по-силите на всеки. то всичко като е улеснено с цел да се приравни за да е еднакво за всички няма как

И това ако ми кажеш, че си сериозен като го казваш.......няма как да го повярвам. Все едно сега да регнеш нов акаунт в УоТ и реално с една битка минаваш първи тиър и обявяваш играта за лесна и я оставяш. Ти си знаеш, но за мен е несериозно това.
  • 0

Публикувано изображение

#60 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 26 декември 2015 - 11:56

Така е, в началото и на мен гринда ми се виждаше много лесен а на стрес теста като започнаха да валят някакви кинти и си помислих, че и така ще е и в реалната игра - но уви, не е баш така.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни