Към съдържанието

Снимка

Клипове,ревюта и стриймове

• Влезте в профила си за да пишете
80 отговора на тази тема

#1 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 11:21

Нека в тази тема споделяме канали на Ютюбъри, стриймъри и дай боже един ден да има български такива  :)

Това е официалния Ютюб канал на играта(поне на английски) - https://www.youtube....eGame/featured 

Единствения канал с геймплей клипчета, който аз знам - https://www.youtube....zar007/featured

Този също пуска отвреме навреме, но играе много игри - https://www.youtube....DezGamez/videos

Расте в началото направи няколко клипа, но скоро не е пускал нищо ново  :(https://www.youtube....tbranzov/videos

Надявам се някой да постне добър откъм геймплей стрийм, защото аз досега не съм намерил

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#2 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 12:19

Официалния списък със стриймове на AW в Twitch:

http://www.twitch.tv...Armored Warfare

Тук излиза листа с всички стриймове, които вървят в момента от играта

Проблема е, че поради липсата на Статистика, все още не знаем кой го бива и кой не ( Коко още не стриймва). Обаче има някои познати от ВоТ стриймъри, които са вече в AW, или периодично стриймват.

Преди няколко дни си писахме с Органзела, той каза че много активно гринди, но за сега няма да стриймва, защото, цитирам:  "Когато стриймвам, трябва да показвам на зрителите как трябва да се играе, нови неща, добра игра. А в момента все още съм нууб". Край на цитата.

Предполагам че това е проблеми на много други стриймъри, искат първо да задобреят, а после да се показват на публиката.

Ето за това Коко да не се ослушва, ами да пуска стрийма!!! Поне ще знаем, че това дето го гледаме е добро и поучително!

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#3 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 13:30

Не съм сигурен какъв компютър е необходим за стрийм, вероятно ще е нещо способно да изстрелва сувалки  ;)

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 18 декември 2015 - 13:33

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#4 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 13:48

Не съм сигурен какъв компютър е необходим за стрийм, вероятно ще е нещо способно да изстрелва сувалки  ;)

По принцип стриймването товари компа, при това не малко.

Аз си поиграх да стриймвам с моята стара щайга WoT, ако стриймвам с високо качество, fps ми падат с 20-25. Ако стриймвам с ниско качество, падат само с 10-15, но няма смисъл от ниско качество.

Още не съм пробвал да стриймвам AW.

Обаче всеки комп, който е по-добър от моя, би трябвало да няма проблеми

• 0

Публикувано изображение

#5 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 14:14

По принцип стриймването товари компа, при това не малко.

Аз си поиграх да стриймвам с моята стара щайга WoT, ако стриймвам с високо качество, fps ми падат с 20-25. Ако стриймвам с ниско качество, падат само с 10-15, но няма смисъл от ниско качество.

Още не съм пробвал да стриймвам AW.

Обаче всеки комп, който е по-добър от моя, би трябвало да няма проблеми

УоТ...аз много пъти съм казвал, че АВ изисква много процесорна мощ и като се прибави към това самия стрийм и отидохме на процесор за 1000лв... Аз пробвах преди няколко дни с моя И5(санди бридж отпреди 5 години) и не става

• 0

Публикувано изображение

#6 Jigita

Jigita
  • Танкиcт
  • 1030 Мнения:
  • Клан:-BSF-

Публикувано 18 декември 2015 - 14:32

УоТ...аз много пъти съм казвал, че АВ изисква много процесорна мощ и като се прибави към това самия стрийм и отидохме на процесор за 1000лв... Аз пробвах преди няколко дни с моя И5(санди бридж отпреди 5 години) и не става

То УОТ товари процесора , АВ иска добра видео карта.

• 0

#7 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 18:03

При мен по-бързата видео карта изобщо не се отрази на AW.

G1820 + 9800 GT и G1820 + GTX 750, при 1366Х768 и всичко на минимум, работят по един и същи начин: според индикатора кадрите в секунда са между 40 и 60, но изглеждат като 20-25.

Този пост е редактиран от alex2004bg: 18 декември 2015 - 18:49

• 0

#8 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 18:36

Кой ти ги наговори тия глупости?

• 0

Публикувано изображение

#9 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 19:34

Това си е факт Матадоре, даже и ВГ го казват няколко пъти в интервю.

ВоТ товари повече процесора, по-малко картата, а АВ обратното.

Но стриймването товари и двете.

• 0

Публикувано изображение

#10 Jigita

Jigita
  • Танкиcт
  • 1030 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 22:31

Ами не е нужно някой да ми ги говори , даже съм убеден ,че е така.WOT е много процесорно зависима за разлика от АВ.Ако държиш и не можеш сам да се убедиш мога да ти дам и факти.

Виж стрийма вече е съвсем друга тема.

• 0

#11 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 22:33

Ами не е нужно някой да ми ги говори , даже съм убеден ,че е така.WOT е много процесорно зависима за разлика от АВ.Ако държиш и не можеш сам да се убедиш мога да ти дам и факти.

Ако обичаш дай, защото аз за себе си съм убеден точно в обратното!

• 0

Публикувано изображение

#12 Jigita

Jigita
  • Танкиcт
  • 1030 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 22:48

Ами заначало почни да ровиш из нета има изписано предостатъчно точно по темата . Лично мои тестове няма как да ти кача на секундата защото трябва да сменям картата за да видиш каква е разликата в FPS с двете карти но без да сменям процесора .За момента имам като различни карти gtx 580 i  gtx 980ti , но подходящ процесор нямам с който да ти демонстрирам нагледно ,а така ще е най лесно.Аз съм с 4790  ако имаш по слаб на същия сокет 1150 и си навит можем да ги съберем и да видиш каква е разликата при различни процесори при двете игри.

Преди сегашния ми процесор бях с 2600к и с една 580 държеше към 80-100 фпс. С 4790 и с една 580 под 120фпс не е падал.Това без да настройвам графиката оставям играта да си избере най доброта според хардуера.

И в темата за играта в хардуер бг има доста изписано по въпроса .

пп ей дано си ме разбрал ,че хич ме няма в писането ,все си губя мисълта :)

• 0

#13 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 22:56

Ами заначало почни да ровиш из нета има изписано предостатъчно точно по темата . Лично мои тестове няма как да ти кача на секундата защото трябва да сменям картата за да видиш каква е разликата в FPS с двете карти но без да сменям процесора .За момента имам като различни карти gtx 580 i  gtx 980ti , но подходящ процесор нямам с който да ти демонстрирам нагледно ,а така ще е най лесно.Аз съм с 4790  ако имаш по слаб на същия сокет 1150 и си навит можем да ги съберем и да видиш каква е разликата при различни процесори при двете игри.

Преди сегашния ми процесор бях с 2600к и с една 580 държеше към 80-100 фпс. С 4790 и с една 580 под 120фпс не е падал.Това без да настройвам графиката оставям играта да си избере най доброта според хардуера.

пп ей дано си ме разбрал ,че хич ме няма в писането ,все си губя мисълта :)

Публикувано изображение

Аз не разполагам с няколко компютъра и карти с които да те убедя в моето си, но само ще ти кажа, че на ниски/средни настройки играта ми товари процесора повече от БФ3 , БФ4, Крайсис 3 на високи/ултра настройки.............................., като всички са на Край енджин.

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 18 декември 2015 - 23:04

• 0

Публикувано изображение

#14 Jigita

Jigita
  • Танкиcт
  • 1030 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 23:03

Публикувано изображение

Аз не разполагам с няколко компютъра и карти с които да те убедя в моето си, но само ще ти кажа, че на ниски/средни настройки играта ми товари процесора повече от БФ3 , БФ4, Крайсис 3 на високи/ултра настройки..............................

Е какво ми плескаш икони ,как да ти докажа в момента ,явно не ти се чете по въпроса .Опитай ти да ни убедиш в твоята теория да видим докъде ще стигнеш.

Не ти трябват няколко компютъра , порови се из нета и ще видиш какво се пише по въпроса , щото така стреляш в тъмното .Няма смисъл да сравняваш игри в момента.

Генерала също ти го написа явно и той е срещал нещо по въпроса.

• 0

#15 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 18 декември 2015 - 23:26

Е какво ми плескаш икони ,как да ти докажа в момента ,явно не ти се чете по въпроса .Опитай ти да ни убедиш в твоята теория да видим докъде ще стигнеш.

Не ти трябват няколко компютъра , порови се из нета и ще видиш какво се пише по въпроса , щото така стреляш в тъмното .Няма смисъл да сравняваш игри в момента.

Генерала също ти го написа явно и той е срещал нещо по въпроса.

Иконката е съвсем на мястото си! В единия си пост казваш, че не е нужно някой да ти го казва 

Ами не е нужно някой да ми ги говори , даже съм убеден ,че е така.WOT е много процесорно зависима за разлика от АВ.Ако държиш и не можеш сам да се убедиш мога да ти дам и факти

и в следващия ми разправяш къде какво пишело.

Ти си този, който е чел материали и най-учтиво те помолих да ми ги покажеш, защото аз не съм намирал нищо по въпроса. Отделно аз за себе си съм си направил тестовете и повече от това не мога да ти кажа:

-Крайсис и БФ3 на високи/ултра настройки ми товарят процесора с няколко % повече от АВ на ниски/средни. (БФ4 по време да безплатния бета тест беше незначителна стойност по тежка от БФ3)

-В същото време видеото при АВ е под 50% и 50 градуса, при другите 2 отива 80-90+% и над 65 градуса.

Повече няма да споря, ще чакам да ми пратиш материал

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни