Към съдържанието

Снимка

Lorraine 155 mle. 50

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 25 октомври 2013 - 13:09

Публикувано изображение

Експериментален модел, разработван през 1952 година, базиран на друг експериментален танк Lorraine 40t. Никога не вижда производство и бойното поле.

Начални характеристики:

Тиер: 7
Цена: 1 420 000 кредита
Точки живот: 340
Броня: 40 / 30 / 20
Скорост: до 60 км/ч
Порежения: 713-1188
Пробивност: 68-113

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Отлично ускорение
* Добра максимална скорост по равен терен
* Бързо прицелване

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Посредствена огнева мощ
* Почти неподвижно оръдие
* Не се справя добре като TD (за разлика от своя предшественик)
* Липса на таланта Brothers in Arms

Геймплей:

Lorraine 155 mle. 50 е доста мобилна, зарежда бързо и се движи бързо. Като цяло е доста по-слаба за нивото си, отколкото е AMX 13 F3 AM за 6-то ниво. Все пак опитните играчи ще могат да поразяват целите си, но с много повече усилие и майсторство, отколкото с 6-цата.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Геймплей видео

• 0

#2 bokoreal

bokoreal
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:
  • Клан:[XBTBX]

Публикувано 31 октомври 2014 - 13:40

Моите уважения обачееее не е верно това за огневата мощ . Защо ще попитате може би ? Защото с нея съм правил толкова щети колкото с никоя друга артилерия с която съм играл - 5388 щети, вярно 1 път ги направих и повече не можах да повторя този резултат но, е видно че може да се представи много  по добре от 9-те артилерии които бяха от моя отбор 212а и м53.

За скиловете започнах да ги вдигам от 5-та с идеята да вдигам скилове за 58-та и се представяше на ниво, оръдието не е толкова неподвижно - няма голяма арка да се върти но е по бързо за прицелване и по точно от другите артилерии в това ниво което компенсира малката арка-  пример скаута си припка по картата и изведнъж спира и отива в гаража...  да смени маслото :)

Ако някой го интересува какви скилове съм сложил :

1 командир : шесто чувство,камуфлаж

2 мерач : прицелна стрелба,камуфлаж

3 механик водач : офроуд шофиране.камуфлаж

4 радист : камуфлаж, радиопрехващане

5 пълнач : безопасно съхранение,камуфлаж

модулите са следните : дотиквач,подобрен прицел,камуфлажна мрежа

ПО принцип избягвам да заемам наклонени позиции , ако има възвишение гледам да съм там или на позиции които другите артилерии няма да ме търсят на кънтър.

• 0

#3 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2014 - 13:50

Доста промени има в играта от времето, когато са писани всички тези преводи от официалната страница. Няма как всичко да се държи ъпдейтнато, просто е твърде трудоемко. Те самите WG не си ъпдейтват wiki-то навреме :) Затова са хората, имащи опит с машините, за да споделят промените, ако имат желание.

• 0

#4 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2014 - 13:57

Защото с нея съм правил толкова щети колкото с никоя друга артилерия с която съм играл - 5388 щети, вярно 1 път ги направих и повече не можах да повторя този резултат но, е видно че може да се представи много по добре от 9-те артилерии които бяха от моя отбор 212а и м53.

Това че в една битка звездите са се подредили благоприятно за теб и неблагоприятно за останалите две арти, променя ли характеристиките на машината?

• 1

#5 bokoreal

bokoreal
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2014 - 15:45

Алекс разбира се че не променя характеристиката на машината но , ако има какво да добавиш добави а не да пускаш ненужни никому коментари , ще ме попиташ защо... ами защото става не тема  а раздел за мерене на кой колко му е голяма пушката и колко голям снаряд може да изака :) и с този си пример исках да покажа на хората че френската артилерия си има силни страни , без лоши чуства :) мир братле.

• 0

#6 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2324 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2014 - 15:55

Една битка не е показателна за нищо, обикновено се гледат средните резултати като направиш 300.

На мен и 100 са ми достатъчни да си съставя мнение за дадена машина. Специално тази артилерия я имам в момента и я играя да обера дабъла. Мога да я сравня само с FV304 и GW Tiger, които също грайндя и са ми в пъти по-приятни.

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#7 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2014 - 16:24

и с този си пример исках да покажа на хората че френската артилерия си има силни страни

Всички артилерии имат силни страни.... при благоприятно стечение на обстоятелствата.

Примера който даваш е по-подходящ за темата "Вашите постижения в играта".

• 0

#8 bokoreal

bokoreal
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2014 - 16:39

Някой ден ако имаш желание може да направим едно взводче да поцъкаме .. ?

Да обменим опит.

• 0

#9 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2014 - 16:45

Някой ден ако имаш желание може да направим едно взводче да поцъкаме .. ?

Да обменим опит.

Преди два месеца продадох всичките си артилерии и докато играя WoT няма да използвам машина от този клас. Между другото умението "Снайпер" не работи за HE снарядите.

The Deadeye Perk enables the Gunner to increase, by a fixed amount of 3%, the chance that a shot will critically damage enemy vehicle modules and crew with AP, APCR, or HEAT shells. It does not work with HE shells.

• 0

#10 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 31 октомври 2014 - 17:51

Личното ми мнение , че френската арт е най орязана спрямо другите арт 10 ниво бавно зарежда , малки поражения, остър ъгъл на стрелба единственото предимство е подвижността . Това ми беше първата 10 .

• 1

#11 bokoreal

bokoreal
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:

Публикувано 01 ноември 2014 - 07:06

С френската съм правил невъзможни истрели като например- вафен трагер седи зад скала и точката на мерника минава зад него но линията на траекторията на снаряда (уж) леко го закача за купола ... и снзаряда влиза , викам си чекай да пробвам с немската ... уви не става  може и аз да греша с меренето не знам , за орязването си прав орязана е от към щети които прави но като се замислиш има що годе някакъв баланс за сметка на щетите за 1 минута изстрелва 4 снаряда през 6 секунди като сумираш щетите (ако си уцелил) стават толкова колкото на конкуерора или гевеер е 100

• 0

#12 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1662 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 09 февруари 2019 - 17:29

С екипаж който още няма лампа, а и радиста е новобранец. Дотиквач, подобрен прицел и бинокъл. Със стоковото оръдие. :)

http://wotreplays.eu...e/4772837#stats

• 1

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни