Към съдържанието

Снимка

Ъпдейт 9.13

UP

• Влезте в профила си за да пишете
152 отговора на тази тема

#16 radoo87

radoo87
  • Tанкист
  • 406 Мнения:
  • Клан:BGA

Публикувано 27 ноември 2015 - 12:53

пропускате може би най-важното,чешкото дърво се появява.направих няколко игри с 10ката и ми се видя доста читава с отлична скорост 60км,доста здрав купол,барабан с 4 изстрела с секунда и половина между изстрелите и 23 секунди зареждане на барабана.ако не я нърфнат ще е доста приятна за игра

• 0

#17 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 27 ноември 2015 - 14:43

пропускате може би най-важното,чешкото дърво се появява.направих няколко игри с 10ката и ми се видя доста читава с отлична скорост 60км,доста здрав купол,барабан с 4 изстрела с секунда и половина между изстрелите и 23 секунди зареждане на барабана.ако не я нърфнат ще е доста приятна за игра

Дежавю приятелю :) , дежавю .

Спомняш ли си Т57 :) (примерно)

• 0

#18 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7000 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2015 - 14:57

Предричам,че новата чешка линия в началото ще води до леко усещане за оргазъм,което след време ще премине към нещо нетолкова приятно...нърфа и тук е неизбежен след време.

• 0

signature.png

Продава се  нов Star Citizen+Squadron 42 account с екстри...

#19 falcon_96

falcon_96

trigger happy

• Танкиcт
  • 1238 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2015 - 15:02

Дежавю приятелю :) , дежавю .

Спомняш ли си Т57 :) (примерно)

Още от сега знам какво ще стане...

-"Вижте новата супер-дупер-мега-гига яка десетка в играта! Кърти мивки напра'о."

... И след като народа се юрне да гринди чехите и евентуално да купува удобно сложеният в прем. шопа Т40 за екипажи,точно когато масата от гриндещите достигне заветната Рамбо десятка...

-"Опаа,ми то тоя танк е ОП бе! Къде така! НЪРФ!"

До 2-3 месеца тоя танк ще е нърфнат до средно ниво. Аз по-нагоре от Т-25 и евентуално 34/100 по тая линия няма да ходя.

Чешкото клонче ще им докара много пари. След това ще пуснат и други клончета от нарязаното европейско дърво за по-голяма печалба.

• 1

[color=#0000ff;][font="georgia, serif;"]Change is inevitable. All you can do is make sure it happens in your favor.Публикувано изображение[/color][/font]

#20 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2015 - 15:36

Чешкото клонче ще им докара много пари. След това ще пуснат и други клончета от нарязаното европейско дърво за по-голяма печалба.

Викаш УГ да не ги мислим?  :D

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#21 falcon_96

falcon_96

trigger happy

• Танкиcт
  • 1238 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2015 - 15:54

Викаш УГ да не ги мислим?  :D

Ами да,сега водката за Нова година(и момичетата за баш шефа и СеРб) са осигурени от патриотизма на чехите,догодина ще са от този на италианци,шведи,поляци,унгарци и евентуално румънци,или във вид на клончета или като отделни премиуми в чужди дървета.

• 0

[color=#0000ff;][font="georgia, serif;"]Change is inevitable. All you can do is make sure it happens in your favor.Публикувано изображение[/color][/font]

#22 loid

loid
  • Banned
  • 252 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2015 - 15:57

Още от сега знам какво ще стане... -"Вижте новата супер-дупер-мега-гига яка десетка в играта! Кърти мивки напра'о." ... И след като народа се юрне да гринди чехите и евентуално да купува удобно сложеният в прем. шопа Т40 за екипажи,точно когато масата от гриндещите достигне заветната Рамбо десятка... -"Опаа,ми то тоя танк е ОП бе! Къде така! НЪРФ!" До 2-3 месеца тоя танк ще е нърфнат до средно ниво. Аз по-нагоре от Т-25 и евентуално 34/100 по тая линия няма да ходя.   Чешкото клонче ще им докара много пари. След това ще пуснат и други клончета от нарязаното европейско дърво за по-голяма печалба.

Няма начин от обективна и субективна страна , да не се съглася за съществуването на тази порочна практика!...

#23 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2015 - 16:10

С малката уговорка, че чехите не са руснаците в тая игра. Съответно хайп-ът няма да е толкова голям. Отделно от това така като гледам как драстично пада броя на новорегистрираните акаунти (които се явяват реалните "свежи" приходи) на тая политика на ВЦ и се вижда края. Те се усетиха, макар и късно, и последния танк беше пуснат в малък пакет (почти самостоятелен танк, без 10000 злато към него), но това едва ли ще промени нещо. В личен план в момента съм толкова негативно настроен,че даже и Тайп 59 да пуснат (което ми е отколешна мечта) бих го приел само като подарък. Дори и левче не бих платил за него.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#24 falcon_96

falcon_96

trigger happy

• Танкиcт
  • 1238 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2015 - 17:14

WoT е толкова успешна игра защото намери ниша с голям потенциал към 2011 година. Тоест бодна сонда в огромно неразкрито находище,играчи,търсещи не толкова забързан шутър(ЦС за хора с бавни рефлекси),хора които са служили на танк,хора с интерес към историята и играчи от страни със дълги и славни традиции в танкостроенето,като добавим и F2P модел играта направо се изстреля. Обаче с течение на времето находището взе да се изразходва,"нефтът"(потенциалните плащащи играчи) бяха извлечени от находището и се превърнаха в играчи,играчи които се отегчават и напускат защото играта вече не им предлага това което искат,находището е на изчерпване,а от ВГ упорито отказват да боднат нова сонда на друго място и да направят промени в играта за да привлекат хора с други изисквания или дори някои от оттеглилите се играчи.

Сред всички необходими промени трябва да се засили и социалния елемент на играта,да се грабне новия играч,да завърже контакти с други играчи защото рандъма след работа е доста по-забавен ако имаш другарчета за взвод или стронгхолд и кланови. Групирането на играчите трябва да се насърчава от първата им битка така хем живота им в играта ще се удължи,хем ще има по-малко самоуки ЙОЛО сиемки.

• 1

#25 PepsteraBG

PepsteraBG

Паразит

• Танкист
  • 750 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2015 - 14:05

TVP T 50/51(10ката) много ми харесва.За 5 секунди правите 1200+ дмг,оръжието е точно,бързо прицелва,не е муден танка (лесно може да се релокира след изпразването на барабана).Бих казал,че си е доста добър  :lol:

• 0

[color=rgb(0,0,0);]► Everybody who plays better than me is a cheater.[/color][color=rgb(0,0,0);font-size:20px;]► Everybody who plays worse than me is a noob.[/color][color=rgb(0,0,0);]► Everybody who agrees with me is my friend[/color][color=rgb(0,0,0);].[/color]  :Smile_trollface-3:

Публикувано изображение

#26 АРМАТА

АРМАТА
  • Танкиcт
  • 1085 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2015 - 14:33

В личен план в момента съм толкова негативно настроен,че даже и Тайп 59 да пуснат (което ми е отколешна мечта) бих го приел само като подарък. Дори и левче не бих платил за него.

Стотинка вече не давам за тая игра. Изцяло грешна политика - да цакаш този, който си е дал парите.

• "Златен" танк трябва да е с една степен по-добър във всичко, спрямо безплатният му аналог, или ... да те пуска в битки със стартов шанс над 60%.
  • Премиум акаунт - трябва да те пуска във всяка игра при шанс над 60%. 

Това би било нормалната отплата, който би трябвало да получава човек, който си дава реалните пари за ... виртуални неща! Всичко друго е подигравка, издевателство и некоректност към хората!

• 0
[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]"Моето време и аз не съответстваме един на друг." , Артур Шопенхауер[/font]

#27 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 28 ноември 2015 - 14:39

Нали знаеш че думите "коректност" и "справедливо" са по разтегливи от турски локум :)

• 0

#28 falcon_96

falcon_96

trigger happy

• Танкиcт
  • 1238 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2015 - 14:51

Стотинка вече не давам за тая игра. Изцяло грешна политика - да цакаш този, който си е дал парите.

• "Златен" танк трябва да е с една степен по-добър във всичко, спрямо безплатният му аналог, или ... да те пуска в битки със стартов шанс над 60%.
  • Премиум акаунт - трябва да те пуска във всяка игра при шанс над 60%. 

Това би било нормалната отплата, който би трябвало да получава човек, който си дава реалните пари за ... виртуални неща! Всичко друго е подигравка, издевателство и некоректност към хората!

Тоест предлагаш "Pay to win" в най-бруталната му форма. Никой не е накарал хората да дават пари,даваш-стигаш до желаните танкове по-бързо,не даваш-стигаш до желаните танкове по-бавно,толкова е просто.

А това за минимум 60% шанс за победа ми е направо смешно,ами ако 80% от играчите играещи на сървъра в определен час са със прем.акаунт и от тези играчи 65% са домати как ММ ще осигури на всеки един този шанс за победа? Или предлагаш може би на неплащащите да се даде кофти РНГ,а плащащия домат да пробива винаги за максимален дмг?

• 0

#29 АРМАТА

АРМАТА
  • Танкиcт
  • 1085 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2015 - 15:09

Никой не е накарал хората да дават пари,

да де, те вече не дават и резултата го виждаме - ред сълзи , ред сополи от ВЦ - то и "признние за допуснати грешки"

даваш-стигаш до желаните танкове по-бързо,не даваш-стигаш до желаните танкове по-бавно,толкова е просто.

Стига глупости, стига лъжи ве ... никъде не стигаш по-бързо.... Това е голямата лъжа! Аз като налях не малко пари (от много акъл) стигнах ли до някъде....стигнах - до продажбата и на трите кирливи 9-ки! 

ако 80% от играчите играещи на сървъра в определен час са със прем.акаунт и от тези играчи 65% са домати как ММ ще осигури на всеки един този шанс за победа? 

Реално плащащите, които играят в дадена игра са не повече от 5-10%. Може сам да провериш след всяка игра акаунтите, които са били в битката и ше видиш картината.

Или предлагаш може би на неплащащите да се даде кофти РНГ,а плащащия домат да пробива винаги за максимален дмг?

Самата пренебрежителна и целяща личностно унижение дума, която използваш - "домат", показва какъв си изобщо като личност. "Диалога" с теб беше до тук!

• 0
[font="'trebuchet ms', helvetica, sans-serif;"]"Моето време и аз не съответстваме един на друг." , Артур Шопенхауер[/font]

#30 PepsteraBG

PepsteraBG

Паразит

• Танкист
  • 750 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2015 - 15:22

M48 Patton-а също е получил добър бъфф.Доволен съм  :lol:

• 0

[color=rgb(0,0,0);]► Everybody who plays better than me is a cheater.[/color][color=rgb(0,0,0);font-size:20px;]► Everybody who plays worse than me is a noob.[/color][color=rgb(0,0,0);]► Everybody who agrees with me is my friend[/color][color=rgb(0,0,0);].[/color]  :Smile_trollface-3:

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни