Към съдържанието

Снимка

[ Firepower retrofits ]

68 отговора на тази тема

#46 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 02 декември 2015 - 17:12

50% го имаме 7 човека за по 7 дни , аз имам и 2 седмици 30% - това са 80-те % а другите са 200% + 400% хихихихи аз знам много добре от къде са реално , ама тоя път тия ми скриха шапката с тая компенсация :) 
Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

ко викаш  :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wub:

• 0

#47 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 02 декември 2015 - 17:59

ето отчет от битка:
загуба=
Публикувано изображение

Победа=
Публикувано изображение

като на победата ходих да си събера секандърито самичък

• 0

#48 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:

Публикувано 02 декември 2015 - 18:14

Този ако до края на бъгнатия му бууст няма всяка възможна 9ка...

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#49 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 02 декември 2015 - 18:27

aбе ко да ти кажа - пуснах си Терминатора ( Премиум 6-ти тиер ) за проба да видя колко кинти прай във ПВЕ:
Публикувано изображение

хем да пробвам със смяна на Ретрофитите ;) 
- Това от В1 Красавеца влияе само на релоуда на Картечницата мисля аз = 22+ сек релоуд на Ракетите си е толкова май и без него , Генерала да каже неговия колко зарежда 
- Този експеримент ме навежда на мисълта към - Хром Барел или Магнитен стабилизатор , но имайки в предвид , че с картечницата си трябва точност най-вероятно , ще се спрем на Хром барела 

********* Шаране - аз имам 4 от 5-те , така или инъче се движа и към КРАБ-чето бавно и спокойно , сега ще се фокусирам над Prooven" статуса на всеки Топ-Енд представител - тоест вече са наред 1128 Страйкъра и БМРТ-72-ката , леопарда преди малко стана на 51% вече

до тук с придобит "Prooven" са:  T90-MS , Challanger II , Leopard 2A6 , Paladin M109A6 , PzH2000 
 имам 2 танка за натиск + закупуване на Сентавро 120 ........ някой ден :) 

• 0

#50 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:

Публикувано 02 декември 2015 - 18:32

От теб искам PvP снимка как правиш над милион :D

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#51 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 03 декември 2015 - 17:15

От теб искам PvP снимка как правиш над милион :D

Шарана това го иска, за да има над кого да се присмива в Официалния форум, че там все се появяват едни плачещи. Като ги напляска някой и бързат да реват по форума "Нерфнете това, нерфнете онова.Този танк е ОП, онзи танк е имба......" 

А Шарана им вика "Щооо?"  :D  :D  :P

Само за Т-90МС прояви недоволство, но пък доста добре аргументирано.

Този пост е редактиран от bggeneral: 03 декември 2015 - 17:16

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#52 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 03 декември 2015 - 20:16

aбе ко да ти кажа - пуснах си Терминатора ( Премиум 6-ти тиер ) за проба да видя колко кинти прай във ПВЕ:
Публикувано изображение

хем да пробвам със смяна на Ретрофитите ;) 
- Това от В1 Красавеца влияе само на релоуда на Картечницата мисля аз = 22+ сек релоуд на Ракетите си е толкова май и без него , Генерала да каже неговия колко зарежда 
- Този експеримент ме навежда на мисълта към - Хром Барел или Магнитен стабилизатор , но имайки в предвид , че с картечницата си трябва точност най-вероятно , ще се спрем на Хром барела 

********* Шаране - аз имам 4 от 5-те , така или инъче се движа и към КРАБ-чето бавно и спокойно , сега ще се фокусирам над Prooven" статуса на всеки Топ-Енд представител - тоест вече са наред 1128 Страйкъра и БМРТ-72-ката , леопарда преди малко стана на 51% вече

до тук с придобит "Prooven" са:  T90-MS , Challanger II , Leopard 2A6 , Paladin M109A6 , PzH2000 
 имам 2 танка за натиск + закупуване на Сентавро 120 ........ някой ден :)

И ти превъртя играта ;)

• 0

Публикувано изображение

#53 Stefan

Stefan
  • Tанкист
  • 451 Мнения:

Публикувано 08 декември 2015 - 13:43

.

............. проблема е , че и в двата случая си нямам и на идея на кой ретрофит да заложа и кой влияе на ракетната установка ............

като цяло мисля , че Експерименталният Пропилент/Барут или квото е - е най-удачно 

Сабрина командир. Моят опит с Терминатора:

1. Бързото презареждане от Кентавъра Мк2

2. Барута Мк2

или

3. От технологичните чиста оптика Мк3

или

4. Усилена броня Мк.3

С него играя само PvE.

• 0

[color=#000000;].קענען תּורה איז ניט קיין שטער צו אַן עבֿירה[/color]

#54 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 08 декември 2015 - 18:26

.

Сабрина командир. Моят опит с Терминатора:

1. Бързото презареждане от Кентавъра Мк2

2. Барута Мк2

или

3. От технологичните чиста оптика Мк3

или

4. Усилена броня Мк.3

С него играя само PvE.

Публикувано изображение

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#55 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 08 декември 2015 - 18:34

Бързото презареждане казваш... хм....

• 0

Публикувано изображение

#56 m4st3r

m4st3r
  • Tанкист
  • 275 Мнения:

Публикувано 01 март 2016 - 18:36

Кажете нещо повече за напредналия МРС ретрофит? Има ли смисъл от него? Само че ако може някакви доказуеми твърдения, а не от сорта "имам чувството, че върши работа", "пробивам наред", "къртя ги всичките" и подобни. Или пък линк, където може да се видят някакви реални тестове, резултати, сравнения.. Защото 2% нормализация не ми звучат особено интригуващо. Усеща ли се РЕАЛНО някакъв ефект и при кои оръдия/картечници? Видях, че генералът го е похвалил при Терминатора и при британското МБТ. Но все пак, нещо повече? Особено на фона на другите ретрофити от този тип, каква е неговата тежест? За мене ретрофитите от артилериите за бързо прицелване и повече дмг/по-бързо презареждане са безкрайно по-ценни в сравнение с него (да не кажа най-ценните). Една примерна ситуация - когато срещу мене имам тиър шест Леопард (конкретно в случая беше някакъв премиум вариант на Леопард, не знам кога се е продавал), му пробивам долната плоча с Т-72А, МБТ-70 и Леопард 2АВ без проблем, дори и да е под лек ъгъл, дори и да мърда леко. Докато с ХМ1 невинаги се получава. Я пробие, я не. При това при напълно прицелен мерник и отблизо. Ако му сложа МРС Мк2, би ли се подобрила пробивността на ХМ1 в този случай? Накупих си още тиър 6 танкчета и съм доста зле с кредитите и няма как да си правя експерименти на тоя етап. Така че ще се радвам на полезно инфо. Тенкю!

• 0

[font="arial, helvetica, sans-serif;"]"Im übrigen gilt ja hier derjenige, der auf den Schmutz hinweist, für viel gefährlicher als der, der den Schmutz macht."[/font] - Kurt Tucholsky, Brief an Herbert Ihering, 10. August 1922

#57 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 март 2016 - 18:48

Едва ли може да се даде някаква точна оценка на ретрофита за нормализация. Единствено разработчиците могат да ти кажат колко точно ти е помогнал, според статистиките на сървъра.

Всичко е субективно в този случай, поради липса на цифрови данни и измервания.

Аз го ползвам на някои танкове. Чисто субективно - помага. Но не е панацея.

Помага особено осезателно, когато танка пред теб се опитва да ти стои челно. Това можеш да го видиш и в тренировъчна. Когато завърти на страни и му видиш страничните бордове, без ретрофита ти светва в зелено при един ъгъл, с ретрофита ти светва в зелено малко преди това, при по-голям ъгъл. Така че имаш шанс да го пробиеш в бордовете по-често отколкото без ретрофита. Но е ситуационно.

Помага също така при танковете с автоматичните оръдия. Броя на пробилите снаряди е по-голям. Но това също е субективно усещане.

Този пост е редактиран от bggeneral: 01 март 2016 - 18:50

• 1

Публикувано изображение

#58 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 01 март 2016 - 19:04

Ползвал съм го (МК II)  на 2-3 танка, но нещо не усетих някаква разлика без него ... предпочитам другите модели с по-ясно изразени достойнства, разбира се това е субективно мнение.

• 0

#59 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 01 март 2016 - 19:54

Помага също така при танковете с автоматичните оръдия. Броя на пробилите снаряди е по-голям. Но това също е субективно усещане.

Тия с автоматичните оръдия не са ли предимно с НЕ снаряди?
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#60 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 март 2016 - 20:01

Тия с автоматичните оръдия не са ли предимно с НЕ снаряди?

Ами аз не ги играя с НЕ снаряди :) Рядко включвам на НЕ. С артилерия ( то е ясно) и с Т-90МС в редки случаи. Другите танкове имам по 5 НЕ-та и до там, рядко ги ползвам.

А на барабаните ползвам НЕ само ако имам МБТ челно и на голямо разстояние, колкото да го троля с критикъли. Но на малко разстояние предпочитам да го фланкирам и си стрелям с АР или ракети ( ракетите по-скоро на средни разстояния, на близки нещо не ми се получава).

Би трябвало да ползвам НЕ и по меки цели, ама .... мързи ме да превключвам цял барабан за цел, дето може бързо да избяга.

Този пост е редактиран от bggeneral: 01 март 2016 - 20:05

• 0

Публикувано изображение

Нов Отговор

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни