Към съдържанието

Снимка

[ Firepower retrofits ]

68 отговора на тази тема

#31 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 20 ноември 2015 - 13:43

Явно Генерaлa е пропуснaл предния сезон нa "Човекa, клецaщ мъжко и женско" ....

Малко спам...

Spoiler

Този пост е редактиран от feersum: 20 ноември 2015 - 13:45

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#32 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:
  • Клан:SYABG

Публикувано 20 ноември 2015 - 16:16

Що пък реши,че си мислим че е ЯКА :Smile_amazed:

Ми щото няма да сте първите, които реагират така.

• 0

Публикувано изображение

#33 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 20 ноември 2015 - 16:42

Мани ги тия невежи диваци, дето не могат да различат Хермес от Афродита :)

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#34 munhed

munhed

Червен космически домат.

• Танков Ас
  • 646 Мнения:
  • Клан:AARMY

Публикувано 20 ноември 2015 - 17:06

Изобщо не ме разбра, ама както и да е, ос***ме темата.

• 0

Публикувано изображение

#35 Guest_dgordan_*

Guest_dgordan_*
  • Гост

Публикувано 27 ноември 2015 - 01:19

Ей тоя ретрофит  за какво точно помага  и има ли смисъл да се монтира?

Firepower

Advanced MRS Mk2

• 0

#36 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 27 ноември 2015 - 02:42

Firepower

Advanced MRS Mk2

Увеличава нормализацията с 2 градуса.

• 1

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#37 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2015 - 10:10

Firepower

Advanced MRS Mk2

Когато го сложих този на Челънджъра, изведнъж се оказа , че няма никакъв проблем с пробивността, пробива си наред :) Това преди да го оправят.

• 1

Публикувано изображение

#38 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 01 декември 2015 - 09:49

aз пък сега си имам МНОГО Сериозен Проблем - обеснявам защо: -  след като снощи във 1:58 вечерта се приключи с нечовешкият Грайнд поставяйки и ВМРТ-72 в гаража наред със М1128МГС + 2 Артита , 2А6 , 90-МС и Чалънджър 2 .......................... кредити за експирименти вече нямам никакви , а не съм се сблъсквал със ретрофитизиране по отношение на Ракетните крайцери :)  - та на думата = ВМРТ-72 

FIRE POWER Retrofit  - това нещо има 4 слота  Универсален , Армор , ДМЖ и Технологичен в момента вариянтите са два 1-ви: Дмж х 2 + Усилен Хълл + Интерком

2-ри: Дмж х 1 + Усилен Хълл + подсилен двигател + Интерком  .............. проблема е , че и в двата случая си нямам и на идея на кой ретрофит да заложа и кой влияе на ракетната установка ............ като цяло мисля , че Експерименталният Пропилент/Барут или квото е - е най-удачно , поради факта , че е логично да ми Повиши алфата и на Картечницата и на Ракетите..............................(но дали е така ........) , но си мисля също така , дали някой от ретрофитите не влияе и на презареждането на Ракетите ??

- Командирът който идва от Беглец Панцера и който дава по-бързо презареждане на Ракети , тук на ВМРТ-72 не влияе по никакъв начин ............. всъщност независимо с Кой командир е танкът - Ракети презареждане е 24 сек , Картечница презареждане е 9 сек ! - айде сега давайте инфо от натрупаният опит който имате със Ракето-спамещи неща

**** След мега нечовешкият Грайнд на топ-тиер енд гейм танковете - сега е наред мега нечовешкият Премиум грайнд на кредити   <_< :huh:  :huh:  :huh:  :huh:

• 0

#39 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 декември 2015 - 10:23

Аз имам Терминатор от ден 1.

От моя опит мога да кажа:

1. Задължително се слага ретрофита за Нормализация. Той подобрява пробивността на AP/APCR т.е. на картечницата. Усеща се много осезателно. Не само пробивността става по-добра, но и ъгъла под който ги пробиваш става по-голям. Този ретрофит касае само картечницата, но тя ти е основна през повечето време. Слагам го на Универсалния слот

2. За ракетите, иранеца не подобрява времето за презареждане на ракетите, но подобрява времето между две ракети. Аз лично играх Терминатора с иранеца, но след това превключих на Сабрина, защото камото на този танк е критично, а тя помага много.

3. На слота за ДМГ слагам този, който подобрява дмг и максималния кръг. Когато стреляш с картечница, често е в движение, а това помага много. Иначе разсейката е голяма и все едно го почесваш по бронята :)

Интеркома за момента е бъгав и не работи, доколкото знам, иначе е ясно, че на Технологичния слот ще е той.

• 0

Публикувано изображение

#40 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:

Публикувано 01 декември 2015 - 14:08

За нормализацията съм съгласен. За Сабрина също бих сложил нея, но с точност (не айм тайм), за да не става толкова голям кръга когато започнеш да стреляш, защото ретрофитите са им объркали описанието - те намалят малкия кръг както и преди, което се отразява в статистиката за точност (там е само малкия кръг), а перка намаля и двете. На другия firepower ретрофит бих сложил чистото презареждане (МК.2 от Centauro) или чистия демидж (от Т-90). Зареждането трябва да се отрази и на ракетите (поне на друго като БМП/беглецпанзер се отразяваше), демиджа си е ясен.

За технологията не бих сложил интеркома по две причини:

- не работи

- първото може и да го оправят, но в момента е мултипликативен бонус, а не като на командира. Тоест тези проценти не са чисти, които се прибавят към екипажа, примерно ако са на макс (10% на 5то ниво) става 10 х 1.1 (10% за Мк3 ако не се лъжа) и стават 11%. Тоест МК3то ще ти даде цял един процент при макс екипаж.

За мен не си заслужава и когато имам технологичен слот винаги слагам оптика за повече view range. В PvE закаче повече ботове към мен (трупам спот демидж), а в PvP никога не е излишно.

ПС: Другата опция за демидж е все пак магнетика (демидж+малко кръгче) или от ариетето (презареждане+малко кръгче), но на екипажа да се вдигне скила за голямото кръгче, което да балансира пак нещата. Зареждането принципно трябва да се отрази и на ракетите.

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#41 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 01 декември 2015 - 14:40

Някой има ли Реален Резултат ? аз мисля , че тия Ретрофити няма да се отразят на Релоуда на ракетите и заради това мисля да заложа на Мк.3 ретрофита от Т90 - експериментален барут или нещо си ............ и за това се чудя дали 2 за кръв и 1 за ДМЖ или 2 за ДМЖ и 1 за кръв Относно картечница и нормализация - напълно Безмислено , защо ? защото на АПЦР е НЕВЪЗМОЖНО Да пробиеш МБТ фронтално и над 90% от МБТ-тата странично - говорим за ВМРТ-72 Тиер9 , на ОФ(НЕ) правиш 30-50 дмж челно на МБТ 7-8-9 тиер ! - Относно технологичните ретрофити - трябва да седна и да ровя да чета какво и как и защо , ретрофита за Виждане е безполезен - ВМРТ-72 се ражда с макс и от Командирката имаш още 10% 

• 0

#42 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 декември 2015 - 15:36

Някой има ли Реален Резултат ? аз мисля , че тия Ретрофити няма да се отразят на Релоуда на ракетите и заради това мисля да заложа на Мк.3 ретрофита от Т90 - експериментален барут или нещо си ............ и за това се чудя дали 2 за кръв и 1 за ДМЖ или 2 за ДМЖ и 1 за кръв Относно картечница и нормализация - напълно Безмислено , защо ? защото на АПЦР е НЕВЪЗМОЖНО Да пробиеш МБТ фронтално и над 90% от МБТ-тата странично - говорим за ВМРТ-72 Тиер9 , на ОФ(НЕ) правиш 30-50 дмж челно на МБТ 7-8-9 тиер ! - Относно технологичните ретрофити - трябва да седна и да ровя да чета какво и как и защо , ретрофита за Виждане е безполезен - ВМРТ-72 се ражда с макс и от Командирката имаш още 10% 

При Терминатора AP/APCR си вършат чудесна работа. Челно МБТ така или иначе се пробива трудно, но странично си ги пробива без проблем.

Обаче за БМПТ-72 на тиър 9 вероятно стоят по-различно нещата.

Ако НЕ правят 30-50 дмг челно на МБТ, това си е съвсем прилично - 30-40 снаряда по 30-50 дмг си е половината кръв на танка.

Не знам дали си играл Рамка-99, но според писанията по форумите, всички се оплакват че откъм броня и пробивност, БМПТ-72 сравнено с Рамка-99 си е направо даунгрейд.

• 0

Публикувано изображение

#43 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 02 декември 2015 - 16:34

За презареждането както е отбелязал колегата има неточност - реално зарежда по-бързо отколкото е написано.

• 0

#44 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 02 декември 2015 - 16:38

Experimental Propilent Mk.3 - действа по отношение на ВМРТ-72 ! Сега е момента в който съм на път да отключвам вече новите слотове и мисля усилено , просто не ми се гори със едни 3-4 милиона за експерименти  ( Шаране със 680% Бууст съм за 48 часа - ама на всичко - правя по 500-800К кредити в ПВЕ ахахахахах неам и идея ко са случва )

Т-90МС = 62%(фулл ретрофити) Чаленджър 2 = 59%(фулл ретрофити) Леопард 2А6 = 47%(фулл ретрофити) ВМРТ-72 = 28% - довечера ще дискутираме и ще умуваме заедно на ТС за сега имаме само Експериментален Барут Мк.3 М1128МГС Страйкър = 31%(в момента е само със Мк2 за релоуд от красивото В1) ПзН2000 = 67%(фулл ретрофити) Паладин = 69%(фулл ретрофити)   Ебаси лудницата , довечера мисля да пукна малко ПВП със премиумките да видя Цифрите от тоя БУУСТ и да запиша АБСОЛЮТНИТЕ Рекорди на Всички времена 

• 0

#45 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:

Публикувано 02 декември 2015 - 16:40

Experimental Propilent Mk.3 - действа по отношение на ВМРТ-72 ! Сега е момента в който съм на път да отключвам вече новите слотове и мисля усилено , просто не ми се гори със едни 3-4 милиона за експерименти  ( Шаране със 680% Бууст съм за 48 часа - ама на всичко - правя по 500-800К кредити в ПВЕ ахахахахах неам и идея ко са случва )

WTF?! я дай скирйншот, че не вярвам и откъде се е взел :D

• 0

Публикувано изображение

Нов Отговор

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни