Към съдържанието

Снимка

[ Firepower retrofits ]

68 отговора на тази тема

#1 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 05 ноември 2015 - 21:44

Тoва са Ретрофитите които са на разположение за проучване към момента от играчите , основната роля на този клас ретрофити е да повишат Алфа и DPM на вашата машина без значение от какъв клас стига тя да има Слот за Firepower Ретрофит или Универсален Ретрофит слот
[color=#ff0000;]Kъм момента на разоложение за проучване са 8 вида ретрофити[/color]

Публикувано изображение

Тяхният принос можете да видите на момента и да решите дали са подходящи от Информационният панел на бойната ви машина:

Публикувано изображение

************ Work in Progress

• 3

#2 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 06 ноември 2015 - 16:43

Според мен тези са най-ценните ретрофити. Когато имам слот за Глобален ретрофит, ползвам го за някой от тези.

Комбинация от два или три такива ретрофита може да ви промени усещането за танка като цяло. 

Комбинацията обаче зависи от самия танк, някои имат нужда от подсилване на пробивността ( ако са с AP/APCR), други имат нужда от повече дмг, повечето МБТ имат нужда от подобрение на прицелването/ зареждането....

Зависи от танка,както и от стила ви на игра.

Ползвах този за дмг - то  на Старшита. Този танк по начало има голяма алфа, а с този ретрофит, на противника направо му се доревава като го удариш - взимаш му 50% и повече от НР с един изстрел....

Този пост е редактиран от bggeneral: 06 ноември 2015 - 16:44

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#3 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:
  • Клан:SYABG

Публикувано 16 ноември 2015 - 13:48

Аз използвам само и единствено firepower retrofits. Особено наблягам на Жироскопични стабилизатори, Adv. Thermal Sleeve и Experimental propellent. Отделно съм с командир, чийто 5-ти скил дава 10% бонус към скоростта за презареждане, екипажът ми е на максималното 4-то ниво (или поне мисля, че е максималното, де) и благодарение на всичко това танкът ми зарежда за 3.50 сек. и прави по минимум 300 damage на изстрел. Веднъж направих 738 на ОФ-40, макар че и аз самият не знам как стана това. С толкова бързо презареждане Старшитовете ги правя на стърготини, защото те стрелят веднъж и ми взимат 500 кръв, а аз им взимам поне 900, особено ако са достатъчно глупави да не се скрият.

Публикувано изображение

• 0

Публикувано изображение

#4 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2015 - 14:02

Максималното ниво е 5-то ;) ( имам няколко 8-ци и 2 седмици на макс екипаж )" - Ти пробвал ли си да видиш дали РЕАЛНО зарежда на толкова колкото пише ? 

- АМХ10Р Раск90 бих ти препоръчал да се играе със една друга мацка ;) тя ти дава Огромен камо бонус + 10% вю-рейндж 

- Относно ретрофитите за този танк - АЗ лично Бих заложил на  1.Магнитен Стабилизатор - Мк.3 ( Паладин )

2.Ескпирементален барут - Мк.3 ( Т-90 ) 3.Подобрен затвор на оръдието - Мк.3 ( С1 Ариете )

на нормален АПЦР снаряд алфата е винаги над 400 , а на Кумулативен Алфата прескача и над 500 в 2/3 от изстрелите , + стреляш на 4,3 сек РЕАЛНО !

• 1

#5 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2015 - 15:17

Максималното ниво е 5-то ;) ( имам няколко 8-ци и 2 седмици на макс екипаж )" - Ти пробвал ли си да видиш дали РЕАЛНО зарежда на толкова колкото пише ? 

- АМХ10Р Раск90 бих ти препоръчал да се играе със една друга мацка ;) тя ти дава Огромен камо бонус + 10% вю-рейндж 

- Относно ретрофитите за този танк - АЗ лично Бих заложил на  1.Магнитен Стабилизатор - Мк.3 ( Паладин )

2.Ескпирементален барут - Мк.3 ( Т-90 ) 3.Подобрен затвор на оръдието - Мк.3 ( С1 Ариете )

на нормален АПЦР снаряд алфата е винаги над 400 , а на Кумулативен Алфата прескача и над 500 в 2/3 от изстрелите , + стреляш на 4,3 сек РЕАЛНО !

Да, реално на толкова зарежда. Заради бъга със зареждането пише, че зарежда за 4.50, но в момента, в който изтекат 3.5 сек. останалото време го прескача и индикаторът директно става син и мога да стрелям.

Знам я тази мацка, но на мен вю рейндж не ми трябва, защото ролята на ТД е да стреля отдалеч, нещо като поддържащ огън. Съответно, който е по-напред, той спотва и ако са спотнали както трябва, мога да застрелям някого чак от другия край на картата, което съм и правил. И благодарение на бързото презареждане тъкмо вчера си подобрих досегашния рекорд, като изтрепах 7 души и се облажих с 4200 опит. :)

Относно стабилизаторите - как мислиш отключих марк 2? Играя с артилерия единствено и само заради тези стабилизатори. Решил съм да ги отключа на ниво 3, а после да се хвана да развивам БМД-тата, които пък имат Подобрени материали за снаряд. Този ретрофит подобрява презареждането с почти 4% на ниво 1, а на ниво 3 - с почти 6%. По груби сметки, след като отключа ретрофитите, които ми трябват, общият процент намаляване на презареждането ще е 32%. Ако успея да го смъкна дори и до точно 3 секунди, пак ще е много добре. Ако падне и под 3 секунди, няма да откажа, но се съмнявам, че може.

• 0

Публикувано изображение

#6 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2015 - 22:26

Да, реално на толкова зарежда. Заради бъга със зареждането пише, че зарежда за 4.50, но в момента, в който изтекат 3.5 сек. останалото време го прескача и индикаторът директно става син и мога да стрелям.

Знам я тази мацка, но на мен вю рейндж не ми трябва, защото ролята на ТД е да стреля отдалеч, нещо като поддържащ огън. Съответно, който е по-напред, той спотва и ако са спотнали както трябва, мога да застрелям някого чак от другия край на картата, което съм и правил. И благодарение на бързото презареждане тъкмо вчера си подобрих досегашния рекорд, като изтрепах 7 души и се облажих с 4200 опит. :)

Относно стабилизаторите - как мислиш отключих марк 2? Играя с артилерия единствено и само заради тези стабилизатори. Решил съм да ги отключа на ниво 3, а после да се хвана да развивам БМД-тата, които пък имат Подобрени материали за снаряд. Този ретрофит подобрява презареждането с почти 4% на ниво 1, а на ниво 3 - с почти 6%. По груби сметки, след като отключа ретрофитите, които ми трябват, общият процент намаляване на презареждането ще е 32%. Ако успея да го смъкна дори и до точно 3 секунди, пак ще е много добре. Ако падне и под 3 секунди, няма да откажа, но се съмнявам, че може.

Радо, ще ти е от полза да се запознаеш с механиката на спотване в AW. Различна е от WoT.

И слушай Коко, той е но-лайфър, чатка ги нещата.

• 0

Публикувано изображение

#7 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2015 - 23:56

Знам, че е различна. Но така както съм си направил танка ме устройва напълно. Кемпя изв. време докато светнат повечето танкове и после си преценявам накъде да ходя и кого да трепя. Досега не съм имал проблем с този билд на танка. В тая игра (а и в WOT) нямаш ли бързо презареждане, просто си загубен.

• 0

Публикувано изображение

#8 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2015 - 01:52

във AW  за висок DPM(reload) трябва сериозна броня ;) в станалия момент е по добре да заложиш на голяма алфа за да се показваш рядко ;) просто като инфо-съвет

и за да не съм голословен относно въпроса който повдигна Генерала:

1. от преди минутка битката ми за лека нощ:
Публикувано изображение

те Тук с 3-ка ;) на първа линия не отзад в храста ( там неполучаваш нито опит нито пари )

Публикувано изображение

със МВТ най-отпред пред всички да носиш боя и да даваш таргети на останалите:

Публикувано изображение

пак най-отпред и пак награден за спота който съм дал:

Публикувано изображение

- Обърни внимание на Спот-а и заплащането ;) дмж не толкова важен в тая игра както спота и изтанквания дмж

При леките Спот-а не го изписва като цифра в отчета което до някъде е странно , но до това каква им е ролята е нормално - те не са скаути и им заплаща брой спотнати танкове.......... в тази битка имах около 2400 спот:
Публикувано изображение

и това е рекордът ми към момента:
Публикувано изображение

• 0

#9 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2015 - 02:08

С риск да прозвуча като "разбирач", не съм съгласен. Ако стреляш отдалеч, извън обхвата за спотване на врага, няма нужда от дебела броня. На любимата ми карта (River Point) почти винаги оцелявам, защото ги стрелям отдалеч. МБТ са кьорави като прилеп и затова им се налага да са по-близо до врага, съответно им е нужна и по-здрава броня, но за танк, който сам може да вижда на 410 метра, няма нужда от броня. Поне аз така смятам.

• 0

Публикувано изображение

#10 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2015 - 10:22

С риск да прозвуча като "разбирач", не съм съгласен. Ако стреляш отдалеч, извън обхвата за спотване на врага, няма нужда от дебела броня. На любимата ми карта (River Point) почти винаги оцелявам, защото ги стрелям отдалеч. МБТ са кьорави като прилеп и затова им се налага да са по-близо до врага, съответно им е нужна и по-здрава броня, но за танк, който сам може да вижда на 410 метра, няма нужда от броня. Поне аз така смятам.

Все пак се запознай с механиката....

Само като жокер:

- в AW , ако си извън обхвата за спотване на противника, значи си и извън обхвата за рендиране, няма да ги виждаш когато са спотнати.

- ако пък си в обхвата за рендиране и те са спотнати, ще ги виждаш и ще можеш да стреляш по тях, но стрелнеш ли с дмг, автоматично светваш и ти на тях и те те виждат.

Така че ......

• 0

Публикувано изображение

#11 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2015 - 10:41

В една друга тема двама титани на стратегическата мисъл ме убеждават, как с TD-тата се спотвало и как така трябвало да се играе, гледам и тука отиват в тая посока нещата...

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#12 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2015 - 10:47

В една друга тема двама титани на стратегическата мисъл ме убеждават, как с TD-тата се спотвало и как така трябвало да се играе, гледам и тука отиват в тая посока нещата...

Ами аз и с артилерия съм спотвал във ВОТ.Като трябва спешно да стана от компа,отивам, спотвам каквото мога за 10 секунди, умирам, взимам некъв експ, ставам и заминавам :)

Така че не е невъзможно. Друг е въпроса дали е ефективно и дали е редно :)

Този пост е редактиран от bggeneral: 17 ноември 2015 - 10:47

• 0

Публикувано изображение

#13 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2015 - 15:26

но стрелнеш ли с дмг, автоматично светваш и ти на тях и те те виждат.

Така че ......

Досега не се е случвало да ме засекат, особено на River Point, където през повечето време снайперирам отдалеч. Те храстите не са за украса, нали знаеш? :P Ако влезеш изцяло в храста и стреляш, да, ще те засекат и точно затова заставам по-назад от храста, но не толкова далеч, че да ми пречи да виждам мишените. Пробвал съм го много пъти и винаги вляза ли в храста да стрелям, съм умрял до 15 сек. Затова - зад храста. А ако са два или три храста един зад друг - още по-добре.

Единственият път, в който умрях зад храст, беше заради идиот с гаубица, който се беше паркирал зад мен и заедно с него го отнесох и аз.

А с ТД да се спотва... т'ва беше възможно само в WOT. Тук ТД-тата са направени от тоалетна хартия (визирам специално ТД-тата с гуми, но и тези с вериги не са много по-здрави) и да спотваш с тях е безумие. Да не говорим, че визуалният им обхват е много под 600 метра и какво точно ще спотнеш е загадка.

• 0

Публикувано изображение

#14 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 18 ноември 2015 - 01:26

........... и само някой AFV-та имат по голям вю рейндж ;)  Пич много имаш да учиш тази игра , по начина по който си я подкарал мога да кажа , че ще останеш поредният Посредствен играч със моментни проблясъци ( когато му върже отбор ) и винаги ще е трагедия положението при теб

• 0

#15 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:

Публикувано 18 ноември 2015 - 11:12

Трагедия е, когато взема нещо тежкотоварно и тромаво.

Играх с гаубици от тиер 4 до 8 - ник'ви проблеми.

Играх с ТД на вериги - ник'ви проблеми.

Играх с ТД на гуми - ник'ви проблеми.

Играх с АФВ - почти ник'ви проблеми.

Играх с ОБТ - докато завърти купола умрях на ПвЕ, а на ПвП уж има 250-300 пробивност, пък не може да пробие купола на ОФ-40 (АМХ може).

Играх с Шеридан - хубави щети прави, но зарежда 5 часа и ракетата не може да се управлява.

Само с Фокс не съм играл още, защото нямам нерви да се занимавам със скапания Шитфайър. Докато ракетата стигне, оня обиколил картата. На затворената бета тъкмо щях да отворя Фокса и те спряха сървъра.

• 0

Публикувано изображение

Нов Отговор

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни