Към съдържанието

Снимка

РЕТРОФИТИ

• Влезте в профила си за да пишете
16 отговора на тази тема

#1 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 05 ноември 2015 - 13:36

започвам темата с Молба към Админите да я отделят "Ретрофити" както са "Машините в играта"  - заедно със подраздели както следва:

Обща информация и дискусии

Аrmor
 Firepower
 Mobility

Technology

Расте разбирам че ме мразиш , ама Голяма молба поради факта , че това е една от най-важните теми и инфо в тази игра според мен лично   :)

днес сядам да правя снимки на видовете ретрофити , приложението им , от кое дърво/танк/греда/имба се изкарват  ................. абе мам'си'дЖеЙс

- това мнение ще го зачиситш после нали :)

[color=#00ff00;][font="'courier new', courier, monospace;"]ще си помисля [/color][/font] :Smile_trollface-3: 

• 1

#2 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 05 ноември 2015 - 14:43

Мрънкай на Шарана :P

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#3 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 05 ноември 2015 - 14:46

Мрънкай на Шарана :P

Я се заеми бе , ко ми са скатаваш - ща репортна да знайШ

• 0

#4 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:

Публикувано 05 ноември 2015 - 14:54

Защо са ти 932828473587349857 теми, че и подраздели? Кръстиш темата ретрофити, първия пост е нещо като въведение, втория пост е firepower, третия armor и тн. Тези постове ще са най-отгоре и винаги ще можеш да ги единтваш/допълваш. Всичко отдолу е дискусия...

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#5 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 05 ноември 2015 - 15:01

....................... и всеки влиза на последната страница ;)

- Принципно винаги идеята е да има едно место = Говорилня + няколко други стикнати подраздела ( и аз съм Модератор в няколко форума с доста повече потребители и ми е ясно горе доло все пак ;) знам , че не е за 30 сек работа , ама не е и за цял ден , на мен тепърва ми предстои тази вечер да пиша ............ вместо да си изфармя поредната 8-ца или Мк.3 ретрофит , разбирам та че искаш М1А1 ............. ама земи са засрами , земи са стегни и земи напрай нищатЪ кЪкто трябЪ , та дан съ карЪми кат доа у ТС към 18:00 ! )

майтапа настрана - но На теб точно ти е ясно , че това е може би най-важната част и една от най-обширните тематики свързани с AW

и след това - ако чак толкоз та претеснява и кат не ти са занимава , ма напрай Модератор на ПОДРАЗДЕЛА Само - няма ви опраям и тукашните бакии ей ! стигат ми Всички Мото-Зони-Форуми-Байкързи и тем подобни Форуми 

Дори Името на това - Ретрофити може би ще се промени на Техническа Информация , Енциклопедия , съвети и т.н. и ще се добавят подраздели в които ще има само Стиковано и подбрано инфо без зпамен - а в Общите приказки на раздела ще се коментира , като от мнения и цитати + инфо източници ще се добавят към даденият подраздел който ще е "риид онли"

• 1

#6 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 05 ноември 2015 - 15:31

Я се заеми бе , ко ми са скатаваш - ща репортна да знайШ

Абе работа тука изборни дела и ми се е запалила главата. Мога да го направя, но не мога да обещая кога. Може би довечера, ама не мога да обещая.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#7 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 05 ноември 2015 - 18:58

Дай по-добре така:

1. Направил съм форум Ретрофити в Игрова механика

2. Когато пускаш тема, в зависимост от класа ретрофит пускай я по следния модел (примерно) "[Firepower]Еди що си" или "[Armor] Еди що си" и т.н.

3. Слагай таг в съответствие с класа, примерно Firepower

по този начин лесно ще се филтрират темите по клас, а няма да се налага да правим трето ниво на йерархията. Още повече, че ретрофитите няма как да са на едно ниво с Машини по важност...

• 1

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU
ex ESL BG WoT Master League Admin
Mrakar[EFE], след 4:1 загубени битки при атака на СХ: So pls lets keep this about BRAVE, they played well, they defended theirs clicker, we sucked out... GGWP...

Случайна мисъл от форума: Тук само за играта ли може да се хвалим или и за други работи ,защото аз играта не съм я играл ама за други работи мога да се похваля .

#8 dgordan

dgordan
  • Tанкист
  • 40 Мнения:

Публикувано 06 ноември 2015 - 14:19

Здравейте!Според вас кой ретрофит от "technology" е най подходящ за артилерия?

• 0

#9 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 15 ноември 2015 - 12:47

На свинфайър какви ретрофити се слагат за фаеповер? Тия за дамаге и еймтиме дали вършат работа? В същнос прай малко дмг. Тъй че тия за дамага ги отписвам
  • 0

#10 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 15 ноември 2015 - 14:06

На свинфайър какви ретрофити се слагат за фаеповер? Тия за дамаге и еймтиме дали вършат работа? В същнос прай малко дмг. Тъй че тия за дамага ги отписвам

Няма смисъл от айм тайм  :) . Виждаш че релоуда му е дълъг , така че аз бих заложим на демидж и презареждане.

• 0

#11 Herr_Koiott

Herr_Koiott
  • Tанкист
  • 417 Мнения:
  • Клан:JELLY

Публикувано 16 ноември 2015 - 01:59

и в крайна сметка какво е това животно РЕТРОФИТ  ::)

• 0

Публикувано изображение

#12 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2015 - 07:28

на времето им викахме модули 

от американски -преоборудване

• 0

#13 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2015 - 11:26

и в крайна сметка какво е това животно РЕТРОФИТ  ::)

Retrofitting refers to the addition of new technology or features to older systems.

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#14 angelmr

angelmr
  • Tанкист
  • 408 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2015 - 11:44

Започвам да се чудя дали да сложа някакъв автопреводач на хрома и от какъв език да бъде той. ;) 

• 0

#15 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2015 - 12:35

и аз са чуда дали да не сложа нещо некаде ?

;)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни