Към съдържанието

Снимка

Т-80

• Влезте в профила си за да пишете
18 отговора на тази тема

#1 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 21 октомври 2015 - 01:33

Красавецът

Публикувано изображение

Видео за Т-80

• 1

#2 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 22 октомври 2015 - 10:14

T-80 ме радва все повече , това е първият Руснак който показва наличие на някаква броня и доставя удоволствие от Алфата дори и със стоковото оръдие 

Публикувано изображение

• 0

#3 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 23 октомври 2015 - 19:25

Публикувано изображение

• 0

#4 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 25 октомври 2015 - 03:17

Публикувано изображение

• 0

#5 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 30 октомври 2015 - 00:20

Наистина се пробива по-трудно от предходните, но горе в тенджерата му влиза жълт демидж и не е чак толкова трудно да се цели. Все още имам доста скромен опит на високите тиъри, но засега сякаш т-80 ми е най-лесен за пробиване. При т-90 обаче....
  • 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#6 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 03 октомври 2016 - 15:58

С какво да го назобя първо?

За начало много бавно ми прицелва и бавно върти купола, мисля да работя в тази посока. Алфа и пробитие си има достатъчно.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#7 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2016 - 19:13

Свиването се оправя като нпаравиш екипажа на 2-ро ниво и сложиш скил за бързо свиване. Първи ретрофит Ариете, после Хром барел и танка гази :P

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#8 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 03 октомври 2016 - 20:04

Нямам Ариете :( Ще сложа жироскопа от Стингрей.
  • 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#9 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2016 - 06:19

Нямам Ариете :( Ще сложа жироскопа от Стингрей.

Той не е ли 2-ро ниво :(
  • 0

Публикувано изображение

#10 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2016 - 08:04

Той не е ли 2-ро ниво :(

Второ е, следващото е на Стинкрей 2 (май). Тепърва събирам пари за него...

• 0

#11 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 04 октомври 2016 - 08:07

За разлика от ВоТ тук задължително трябва да се върви по всички линии заради ретрофитите....

@фиърсъм, аз купих първо Кентавъра 120, дилъра ми даде 5кк бонус и можах веднага да взема и Т80 

:) :) :) :)

• 0

#12 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2016 - 08:45

Бонуса за какво беше, за 5 машини тиър 7 ли? Аз последно гушнах тоя за 5 машини тиър 6 :)

• 0

#13 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 04 октомври 2016 - 08:52

За разлика от ВоТ тук задължително трябва да се върви по всички линии заради ретрофитите....

@фиърсъм, аз купих първо Кентавъра 120, дилъра ми даде 5кк бонус и можах веднага да взема и Т80 

:) :) :) :)

Като цяло е така и наистина наличието на всеки ретрофит позволява всеки играч да пригоди всеки танк по своя вкус, но всъщност истината е малко по-различна.  Двойните ретрофити дават всичко нужно за да се получи същия ефект. Затова важните линии са Чали-Ариете, Леопарди до тиър 7включително, Стингрей 2 и двете артилерии(не знам кои са алтернативните линии, от които могат да се отключат). Като допълнение линията на Айбрамсите ако не се лъжа даваше ретрофит за кръв+двигател, заедно с този за кръв+здравина на аморака, но те не са задължителни, а по-скоро препоръчителни за максимално добър резултат.

• 0

Публикувано изображение

#14 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 04 октомври 2016 - 08:56

Май за това, не четох  признавам си :) 

Въпрос за местенето на Кентавър 120 в Т9:

Ще се напъна да го накича с модули/ретрофити/боя с идеята като го преместят да си ги запазя и така да спестя едни 10кк поне.

Ще мине ли номера?

• 0

#15 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 05 октомври 2016 - 01:18

Кентавъра 120 завинаги остава в гаража ми - невероятен звяр е, често отвява 9-ките при конкуренция. Иначе с Т-80 много страдах преди месеци, не знам сега може малко да са го "пооздравили", но си беше кашкавал с малко точки живот ... иначе сега се мъча с абрамса и ми се вижда малко по-корав от лео2, нагрухтял съм го с 2800 точки и пак ми малеят.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни