Към съдържанието

Снимка

[AW] T 72-A

• Влезте в профила си за да пишете
91 отговора на тази тема

#16 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 19 октомври 2015 - 15:41

Демонстираната до този момент еквилибристика от ВЦ по въпроса буди възхищение, не мислиш ли? :)

В това няма спор. Просто много сме в положението "този филм сме го гледали вече" и ако направят същото отпада всякаква необходимост да гледаш "новия" филм :)

Корабите веднага ме хванаха, защото са тотално различна концепция от ВоТ когато стигнеш топа (и това ти е стимула). Но направиха идиотската грешка да не използват нещо проработило в танковете - ендгейм. Клановите ги пуснаха бързо след релийза и бяха огромен стимул да гриндиш и играеш. В корабите дори кланове още няма (релийзната е) и казаха, че играчите дето са изкарали 10ки вече за около 1%. Те не виждат нужда да концентрират усилия за тях и вместо това ще правят нов контент и режими за масите, които са на ниските/средните тиъри. Клановите са ги възможили на абсолютно същите хора, които правят глобалката на ВоТ да я правят така между другото и някъде първата половина на 2016та по план трябва да видим базов (дървен) функционал като в танковете преди 5 години. Отборни битки - ротите дето ги имаше в ВоТ още в бетата и формираха кланове и отборна игра все още няма (релийзната пак казвам) и се надяват да успеят поне това да вкарат до края на 2015та, но не е сигурно. С тази си политика загубиха мен и повечето топ играчи (ветерани от клановите в танковете) както се оказва поне за следващите 5-6 месеца. А ако трябва да съм честен там вече зависи кой ще го направи по-добре (AW или WoWs), защото време за две основни игри с кланови мероприятие е фантазия и ще трябва да се избира по някое време.

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#17 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2015 - 15:52

В общи линии мене това (за момента) ме отказа от АВ. В смисъл нищо революционно, само умопомрачителен гринд, с който след година-две яка игра ще имам това, което вече имам във ВоТ. Геймплеят си е същия в общи линии. Хич не ме блазни PVE-то, щото като седна да играя обикновено играя и не се занимавам с тъпотии. А отдавна са ми писнали игри с/у ботове и търся мултиплеър, а не псевдомултиплейър :) В тоя ред на мисли Батълфийлд 4 е в пъти по-добра от AW игра!

Мисля си, че от Обсидиан няма как да не са отчели тези настроения у средностатистическия си таргет (щото те таргетират предимно WoT а не нови играчи), но не мога да разбера какво точно правят по въпроса. С изключение на ретрофит системата, за която вече говорихме. Един вид поскрили са някак си по-дългия гринд.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#18 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2015 - 16:46

ето над какво са Фокусирани:  http://aw.my.com/us/...y-highlight-pt1

• 1

#19 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 19 октомври 2015 - 16:50

Добре де Грим, какво ти пречи да си взимаш двойните, без много да се задълбочаваш. Поне по-нататък ако вземе да ти хареса да не тръгваш от нулата.

Този пост е редактиран от SeekerR: 19 октомври 2015 - 16:50

• 0

#20 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2015 - 17:06

Добре де Грим, какво ти пречи да си взимаш двойните, без много да се задълбочаваш. Поне по-нататък ако вземе да ти хареса да не тръгваш от нулата.

Пробвах- дразни ме. Отнема доста време (примерно 1 час) а след това се чувствам, все едно не съм играл (то си е така с/у ботове,де). От друга страна като ми хареса някоя игра си пускам 1 месец отпуск и ела да видиш как наваксвам. Ще я пробвам отново като излязат от бета или поне да вкарат кланов елемент в играта.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#21 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 19 октомври 2015 - 18:34

Пробвах- дразни ме. Отнема доста време (примерно 1 час) а след това се чувствам, все едно не съм играл (то си е така с/у ботове,де). От друга страна като ми хареса някоя игра си пускам 1 месец отпуск и ела да видиш как наваксвам. Ще я пробвам отново като излязат от бета или поне да вкарат кланов елемент в играта.

Изобщо не си прав, но няма да споря.

Най-хубавото в играта, дори в този момент, е точно усъвършенстваният геймплей и смисълът на това да учиш различен от МВТ клас и стил на игра. Това в WoT важеше единствено за T50-2, но сиемките възроптаха и първо го нърфнаха, а после го махнаха. А и Т50-2 беше реализирано по напълно нереалистичен начин, макар и да беше много фън.

Аз в момента ПвП играя САМО ТД и скаут и то само първо, за кеф и после, за да си усъвършенствам уменията в клас-механиката. Всичко друго си го играя в ПвЕ.

• 1

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU
ex ESL BG WoT Master League Admin
Mrakar[EFE], след 4:1 загубени битки при атака на СХ: So pls lets keep this about BRAVE, they played well, they defended theirs clicker, we sucked out... GGWP...

Случайна мисъл от форума: Тук само за играта ли може да се хвалим или и за други работи ,защото аз играта не съм я играл ама за други работи мога да се похваля .

#22 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 03 ноември 2015 - 15:11

https://aw.my.com/gb...les-focus-t-72a

• 0

#23 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 03 април 2016 - 09:21

Какво стана с тоя танк? Оправиха ли му дупките? Снощи го отворих и купих, кефи ме. 

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#24 Yohio Lover

Yohio Lover
  • Tанкист
  • 462 Мнения:
  • Клан:SYABG

Публикувано 13 април 2016 - 22:26

Какво стана с тоя танк? Оправиха ли му дупките? Снощи го отворих и купих, кефи ме. 

Не са. Оправиха Т-72 (без А), ама А-то си остана същата тоалетна хартия, каквато беше и преди. Предната му броня я пробивам без никакъв проблем с чистия Т-72, дето е без А.

• 0

Posted Image

#25 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 14 април 2016 - 08:28

Не знам, мен нещо не ме дупчат много. Обаче аз тях... :Smile_trollface-3:

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#26 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 19 април 2016 - 08:23

Какво да му сложа на втория firepower слот? Още демидж? Или за презареждане?

• 0

#27 Nightscape

Nightscape
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 19 април 2016 - 10:21

Augmented Breech Lock ми се струва задължителен като за първи, а после май е до личния стил на игра - Chrome Barrel / Gyroscopic Stabilizers. Каквото и да избереш, тоя танк все ще е звяр :Smile_medal:

• 0

[color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(250,250,250);]If you can understand the me, then I can understand the you![/color]

#28 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 19 април 2016 - 10:32

Т.е. да наблегна на по-бързо презареждане?

Скоро ще отворя ретрофита за advanced propellant, мислех всъщност него да сложа.

• 0

#29 Nightscape

Nightscape
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 19 април 2016 - 11:43

advanced propellant

Чак пуснах играта да видя що за чудо е т'ва :Smile_teethhappy:  Предполагам имаше в предвид - Experimental Propellant ...за какво ти е алфа, като от нея си имаш У повече...ако ще е това, то поне да е в комбинация с точност на Chrome Barrel

• 0

[color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(250,250,250);]If you can understand the me, then I can understand the you![/color]

#30 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 19 април 2016 - 11:53

Чак пуснах играта да видя що за чудо е т'ва :Smile_teethhappy:  Предполагам имаше в предвид - Experimental Propellant ...за какво ти е алфа, като от нея си имаш У повече...ако ще е това, то поне да е в комбинация с точност на Chrome Barrel

Благодаря, точно Experimental Propellant имах предвид :lol:
Рекох си - така и така алфата е яка, що да не я издуя още повече :)
Довечера ще пробвам с Breech lock-a и Chrome barrel.
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни