Към съдържанието

Снимка

[AW] Challenger 1

• Влезте в профила си за да пишете
41 отговора на тази тема

#16 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 08 февруари 2016 - 17:04

Седмицата и уикенда си отиграх, че бях болничен. Ама с тиър 5 през деня е мъка, все срещу 6 и 7 ме мяташе за пушечно месо. Смятам да си отмъстя сега :D

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#17 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 08 февруари 2016 - 17:17

Заради премиумите винаги е така, но със 7ца вече има много голяма вероятност да те мята при 8ците, защото няма да има достатъчно 7ци, а 6ците основно играят с по-малките :D

Но поне си брониран, а и скоро ще пускат тиър 7 премиум та ще се напълни.

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#18 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 08 февруари 2016 - 17:33

Скоро, значи. Май даже ще си измисля някакъв премиум, че с по 70-80к печалба на игра на тиър 5 става бавничко.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#19 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 08 февруари 2016 - 18:16

Нa мен ми aресвa, мaлко е тромaвичък в срaвнение с другите, но недaй си боже дa те пусне топ тиър с още 2-3 седмици се чуствaш кaто госпот бок. Но в 90%+ от игрите игрaеш вс бaтквовци и усещaнето зa госпотство бързо избледнявa :)

Този пост е редактиран от Liuteniczata: 08 февруари 2016 - 18:18

• 0

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#20 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 08 февруари 2016 - 18:28

Моето усещане за танка е , че спокойно се оправя и с 8-ци, макар че пробитие все още не му достига.

Но пък следващия ( Ариете) спокойно се оправя с всякакви деветки, не отстъпва. 

Този пост е редактиран от bggeneral: 08 февруари 2016 - 18:28

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#21 angelmr

angelmr
  • Tанкист
  • 408 Мнения:

Публикувано 21 февруари 2016 - 20:20

Свърших го тия дни. Като  цяло най-големия му проблем е че е тромав. Нямах големи проблеми с оръдието, приемам че в челна проекция почти не може да пробие и търся възможности за флангови изстрели, които при групов близък бой почти винаги се отварят. А на този танк и страничната броня е доволно здрава. Статистиката ми с танка е относително слаба, понеже не играя особено често, но въпреки ръждясалите ми рефлекси, почти всяка битка бях в топ 3 (с изключение на една единствена нула). Така че самия танк е доволно силен.

• 1

#22 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 14 март 2016 - 08:55

Снощи му сложих ъпгрейда за броня, вече осмиците се затрудняват да ме дупчат фронтално :)

Какво ще ми препоръчате да сложа на ретрофити за броня?

• 0

#23 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 14 март 2016 - 09:11

Снощи му сложих ъпгрейда за броня, вече осмиците се затрудняват да ме дупчат фронтално :)

Какво ще ми препоръчате да сложа на ретрофити за броня?

Коко трябва да каже, но аз бих му сложил чистата кръв и Кръв+двигател. Като цяло обаче наблегни на тези, които са ти по-високо ниво.

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#24 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 14 март 2016 - 09:43

Аз съм сложил тези, които са за кръв + предпазване на двигателя  и кръв+ предпазване на аморака.

Критикали получавам много рядко, като не броим командира, разбира се, там няма спасение, всеки нуб ти се цели в командирския.

• 0

Публикувано изображение

#25 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 14 март 2016 - 10:11

Чали така и така си има бая кръвчица, май ще му сложа тези за +двигател и +аморак.

Ама като се замисля, там наистина много рядко ме критват.

• 0

#26 Konstantin3

Konstantin3
  • Танкист
  • 584 Мнения:
  • Клан:EPICS

Публикувано 14 март 2016 - 10:39

при близък бой....стреляш и въртиш купола малко на дясно след всеки изстрел, за да скриеш слабото място от дясно, далномер ли е или нещо друго

• 0

[color=#008080;]Винаги някой някъде реже нещо с флекс![/color]

#27 Stefan

Stefan
  • Tанкист
  • 451 Мнения:

Публикувано 29 март 2016 - 16:00

Когато го копах този танк, лесно се палеше. Карах с мен 24 подкалибрени и 24 фугаса, два пожарогасителя и кит за ремонти. Другите чарлита ги стрелях малко над предните фарове с фугаси, първият повреждаше резервоара и вторият го палеше. Така играех и срещу Лео 2. Предполагам, че най-добре би било с Йоанис Сана, но тогава го нямах.  

Сега въпросът ми е има ли промени в това? Все още ли се палят лесно? Кой командир използвате, какви ретрофити и с какви снаряди играете?

• 0

[color=#000000;].קענען תּורה איז ניט קיין שטער צו אַן עבֿירה[/color]

#28 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 29 март 2016 - 16:05

Когато го копах този танк, лесно се палеше. Карах с мен 24 подкалибрени и 24 фугаса, два пожарогасителя и кит за ремонти. Другите чарлита ги стрелях малко над предните фарове с фугаси, първият повреждаше резервоара и вторият го палеше. Така играех и срещу Лео 2. Предполагам, че най-добре би било с Йоанис Сана, но тогава го нямах.  

Сега въпросът ми е има ли промени в това? Все още ли се палят лесно? Кой командир използвате, какви ретрофити и с какви снаряди играете?

Вече не се палят толкова лесно.

Командир при мен е Карлос, но и Фрея върши работа.

• 0

Публикувано изображение

#29 feersum

feersum

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:

Публикувано 29 март 2016 - 16:06

От както го имам са ме палили веднъж - с изстрел в гърба. Ръчкам го с оня Juan Carlos Miramon. Ретрофити - на Firepower сложих за повече щета, да има :) На първия армор слот сложих чиста кръв, на втория - ще го мисля, като го отворя :) Не помня дали имаше универсален слот, ама ако има - и там съм сложил нещо за повече щета.

• 0

#30 Stefan

Stefan
  • Tанкист
  • 451 Мнения:

Публикувано 29 март 2016 - 16:54

Благодаря.

• 0

[color=#000000;].קענען תּורה איז ניט קיין שטער צו אַן עבֿירה[/color]

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни