Към съдържанието

Снимка

[AW] Challenger 1

• Влезте в профила си за да пишете
41 отговора на тази тема

#1 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 13 октомври 2015 - 10:35

нека да чуя мненията ви за този танк

Публикувано изображение

П.П. - имам съмнение , че когато Челанджър 2 е бил 8 / Ариете - 7 / Челанджър 1 - 6 ............. и след ребаланса са забравили да му сменят пушката и са го зарязали със 6-цова пушка и снаряд :(
 въпреки това - Аз съм много очарован от танкът

- като цяло ви препоръчвам по ред
 1-во Топ Пушка и Снаряд
 2-ро Броня
 3-то ДВИГАТЕЛ

и от тук нататък който както реши

Ретрофити - наблегнете на Алфа и Точност - рейт на стрелбата го пропуснете , не е приятно с Пушка която има Малка стокова алфа и малък пен да се показвате често !

ето и снимка от първа битка с топова пушка , снаряд , двигател (2-ри) и броня + ретрофит - ХромБарел

Публикувано изображение

Видео ревю и геймплей:

• 0

#2 cooler_pn

cooler_pn
  • Tанкист
  • 211 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2015 - 11:31

Как чустваш пробивността, имаш ли затруднения да пробиваш другите 7-ци? Че много се оплакват, а аз от ЕА3 насам не съм го пробвал пак, а тогава ми се стори ОК.

• 0

[color=#008000;]Armored Warfare: DoctorWho [/color]Публикувано изображение

#3 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2015 - 12:45

П.П. - имам съмнение , че когато Челанджър 2 е бил 8 / Ариете - 7 / Челанджър 1 - 6 ............. и след ребаланса са забравили да му сменят пушката и са го зарязали със 6-цова пушка и снаряд :(

- от това по ясно незнам как да го кажа - 368 пен за 7-ца с Топ Пушка(47К хр) и Снаряд (14К хр)...................... несериозно е някак си , Т72-А (6) има 381 със стокова пушка и 406 със топ + Ракета 780мм пен  - мисля да пиша на съпорта да проверят дали това е така или е просто грешка

• 0

#4 cooler_pn

cooler_pn
  • Tанкист
  • 211 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2015 - 12:53

Да на хартия е доста по зле, но пък оръдието е по точно и по бързо свива, за това те питах как го чустваш имаш ли затруднения да пробиваш, другите 7-ци. Иначе уж проучват данните, но евентуален бъф както писах в другата тема в 9.5 няма да видим.

• 0

[color=#008000;]Armored Warfare: DoctorWho [/color]Публикувано изображение

#5 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 13 октомври 2015 - 13:21

ами аз се направих на ударен и писах на Съпорта :) :) :D  тук има малко за това кой какъв нърф/бъф е поел http://armoredtalk.c...emium-vehicles/

• 0

#6 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 14 октомври 2015 - 09:42

Явно оплакванията от пушката са масови за този танк. Вероятността да го пипнат нараства.

Но как е като мобилност?

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#7 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 14 октомври 2015 - 17:09

като цяло танкът е супер добър - проблема е Пенът , пушката е уникално точна , поради този факт препоръчвам ретрофитите да се набляга на Точност и АЛФА а не на ДПМ , за да спести по честото прицелване - тоест предоставяне за стрелба по Командирският Прозорец  - заради този прозорец танкът има стил на игра тип "MAUS" купола винаги завъртян на дясно около 30'

Танкът е доста муден стоков = пример 1:1 с Чийфтъна -> 1-ви двигател и машината оживява , страхотна броня - на практика е НЕПРОБИВАЕМ освен в Амбразурата на Командира , там влиза пълна алфа , командирската шапка влиза 20% , ако се играе правилно и ако ония не обърнат на НЕ-та танка е безсмъртен

Гледайте да сте стигнали до: Хром Барел Мк.2 (Леопард 1а5) , Хъл Реинфорс Мк.2 (Шеридън) , Сполл Лайн Мк.2 (БMП-2) , Стабилизатори Мк2 - двете Артилерий на 6-ти тиер + 1 перфектен Командир за този танк от Арта се отключва също + 1 за Артилерии :)

П.П. - Съпорта ми отговориха , за инфо или промени да съм следял форума :)  

• 0

#8 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 14 октомври 2015 - 19:50

Аз все още съм с чифтъна и доста ми допада особено с всички възможни ъпгрейди. 

• 0

#9 angelmr

angelmr
  • Tанкист
  • 408 Мнения:

Публикувано 18 януари 2016 - 13:26

Един въпрос, някой може ли да сподели къде са уязвимите зони в челна проекция? Тези които аз знам са командирския люк (с намалено поражение) и ако се открие леко странично в малките зони над панелите с динамична защита на носа. Чух че във фаровете се стреля, но не съм пробвал. Това ли е или има други? Проблема е че твърде често с чалънджъра ме дупчат в челна проекция (особено танкове осми тиер, в каквито битки перманентно ме вкарва), а не знам къде, за да защитя тези зони.

• 0

#10 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:

Публикувано 18 януари 2016 - 13:32

Тези, които имат пробивност ти го вкарват в люха на мехвода. Другите зареждат фугаси и те стрелят по фаровете, за да те запалят.

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#11 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 18 януари 2016 - 13:51

Един въпрос, някой може ли да сподели къде са уязвимите зони в челна проекция? Тези които аз знам са командирския люк (с намалено поражение) и ако се открие леко странично в малките зони над панелите с динамична защита на носа. Чух че във фаровете се стреля, но не съм пробвал. Това ли е или има други? Проблема е че твърде често с чалънджъра ме дупчат в челна проекция (особено танкове осми тиер, в каквито битки перманентно ме вкарва), а не знам къде, за да защитя тези зони.

Местата, за които знам, където влиза пълен дмг, но е необходимо попадение под правилен ъгъл и сериозна пробивност(като на 8-ца :) ):

Публикувано изображение

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#12 angelmr

angelmr
  • Tанкист
  • 408 Мнения:

Публикувано 18 януари 2016 - 14:06

Мерси за отговорите.

• 0

#13 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 18 януари 2016 - 14:31

Влиза и горе в командирския купол, ама за малко дмг.

Във фаровете с НЕАТ или НЕ не ти правят дмг, но ти повреждат резервоар и верига, при 2-3 точни  изстрела там - палят те, За това трябва постоянно да се движиш.

Иначе танка е трепач.

Този пост е редактиран от bggeneral: 18 януари 2016 - 14:33

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#14 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 08 февруари 2016 - 16:45

Това чудо колко слота за ретрофити има?

Още малко и ще спестя парици да си го взема. Чийфтъна ме изкефи много, ако този се играе по сходен начин може да ми хареса. Срещу него ми е доста зор.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#15 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:

Публикувано 08 февруари 2016 - 16:57

4 има - универсален, 2 за броня и 1 за огнева мощ. Този не е точно същия - няма нужда да се криеш на hulldown, навсякъде си е зверски брониран, имаш само едно слабо място на купола (твое дясно) :D

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни