Към съдържанието

Снимка

Somua SAu 40

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 24 октомври 2013 - 12:09

Публикувано изображение

Моделът е замислен за танков разрушител, базиран на Somua S35. Построен в една бройка, участващ в Битката за Франция. Играта с Somua S35 е трудна и ще ви трябва време да свикнете с нея. Разполага с посредствена броня и добро оръдие.

Начални характеристики:

Ниво: 4
Цена: 110 000 кредита
Точки живот: 280
Броня: 36 / 35 / 35
Скорост: до 37 км/ч
Порежения: 83-138
Пробивност: 51-86

[color=#008000;]Предимства:[/color]

* Отлична скорострелност
* Добра подвижност на оръдието

[color=#FF0000;]Недостатъци:[/color]

* Сравнително неточен
* Бавен
* Трудно завъртящ се купол
* Слаба пробивност
* Посредствена броня

Геймплей:

В сравнение с предшественика си Somua SAu 40 е доста по-голяма и бавна машина. Поради размерите си е доста лесно да се уцели, заради големия си силует. Все пак има доста по-добра броня и жизнени точки от своят дребен предшественик. В зависимост от оръдието, което изберете ще имате възможност да играете като съпортващ танк от втора линия или да атакувате от засада. Поради слабата точност на оръдията, Somua SAu 40 не става за снайперист.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1966 Мнения:

Публикувано 09 август 2017 - 23:06

Битка №2 с това чудо на френската инженерна мисъл.  :lol:

http://wotreplays.eu...e/3754212#stats

CFs2WEdbSW6CiTP4eyzCAA.png

• 0

Публикувано изображение

#3 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 749 Мнения:

Публикувано 10 август 2017 - 09:14

Това с фугасницата кърти и извозва! 65% победи имах с него, докато го преминавах.

Някой е тръгнал към новата ОП френска десятка май, а? :) Чудя се дали и аз да не довърша линията. На седмицата съм в момента. И без друго нямам какво да правя...

• 0

#4 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7877 Мнения:

Публикувано 10 август 2017 - 18:31

До 20/08 имаш време...

• 0

#5 KoVaL1eV

KoVaL1eV
  • Танкист
  • 895 Мнения:

Публикувано 10 август 2017 - 19:55

Това с фугасницата кърти и извозва! 65% победи имах с него, докато го преминавах.

Някой е тръгнал към новата ОП френска десятка май, а? :) Чудя се дали и аз да не довърша линията. На седмицата съм в момента. И без друго нямам какво да правя...

Трудно е, аз до 9-ка със свободен опит ... и като го играя, просто не е моя танк/тд/.. в смисъл може и добре да си е, но не ми пасва на моя стил.

• 0

#6 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7877 Мнения:

Публикувано 10 август 2017 - 20:03

Танка си е зле...7/8/9 тиър са ла*на.

• 0

#7 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1966 Мнения:

Публикувано 10 август 2017 - 21:12

Ами не точно. Слаб играч съм все още и дори не се опитвам да гоня срока, а просто първо купих слотове, а после накупих малчугани по всички линии, които не бях започнал.

А машината е стокова, с изключение на радиото. :) Поне има оборудване.

А преди няколко дена гледах стриим на Бертоне и той напомни че Сянката също стриимва. И аз отидох да гледам неговите битки. :lol:  А Шадоу тъкмо цъкаше с UE57. Аз вече го имах в гаража и ми стана интересно. Е, после бързо ме върнаха в реалноста докато си взема двойния опит с него.  :( 

За сега тази машинта е бавна, с ниско оръдие, а отгоре стърчи Айфеловата кула и няма скриване ако светне. :angry:  Затова в тази битка реших да снайпя отзад. То пък взе че ми върза. Изпокъсах доста вериги. Даже ще увелича фугасите, че в определени моменти са по полезни.  :)  

• 0

Публикувано изображение

#8 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1966 Мнения:

Публикувано 25 август 2017 - 21:09

Сложих фугасницата и набързо направих едно скромно асче. Тройките ги уаншотва или ако не успее, жертвата е със скъсана верига и набързо го приключват. Започвам да се чудя дали не е по-добро от Хетцера.  :lol:  :lol:

http://wotreplays.eu...e/3782136#stats

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни