Към съдържанието

Снимка

Батальони в AW

• Влезте в профила си за да пишете
61 отговора на тази тема

#31 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 27 октомври 2015 - 04:10

Аз все още си чакам поканата за батальон- Alvartbg се пиша.

Ами, първо трябва да приемеш поканата за приятелство, която ти пратих преде около две седмици ;)

• 0

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU
ex ESL BG WoT Master League Admin
Mrakar[EFE], след 4:1 загубени битки при атака на СХ: So pls lets keep this about BRAVE, they played well, they defended theirs clicker, we sucked out... GGWP...

Случайна мисъл от форума: Тук само за играта ли може да се хвалим или и за други работи ,защото аз играта не съм я играл ама за други работи мога да се похваля .

#32 alehandro2000

alehandro2000
  • Tанкист
  • 21 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 27 октомври 2015 - 20:13

Ами, първо трябва да приемеш поканата за приятелство, която ти пратих преде около две седмици ;)

E приел съм, явно не мога да те засека докато си на линия, за да ти пиша. Нищо де играта е още в бета няма да избяга.

• 0

#33 steliobg

steliobg
  • Новобранец
  • 1 Мнения:

Публикувано 10 декември 2015 - 13:09

Здравейте ! Който си търси клан или иска да играем във взвод,да ми пише в играта- BoldTanker Поздрави.
  • 0

#34 bobibeee

bobibeee
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2016 - 09:42

Аз съм в BTB - Bulgarian tank batalion. Има места много ако някой е на зор на пише, има TS 3-ма човека играем редовно взводче понеже не се намират много българи в играта.

• 0

#35 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 27 ноември 2016 - 09:50

Значи е време да дойдете в Енгър  ;)

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#36 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 28 ноември 2016 - 08:55

Аз съм в BTB - Bulgarian tank batalion. Има места много ако някой е на зор на пише, има TS 3-ма човека играем редовно взводче понеже не се намират много българи в играта.

- Както каза и Матадора:

Значи е време да дойдете в Енгър  ;)

Във ANGER има по 5-8-12 човека минимум на линия всяка вечер , а след WOT кампанията , може да се каже , че бройката ще се увеличи осезаемо :) 

• 0

#37 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 28 ноември 2016 - 10:01

Това Албино дето можело да пробваш танк преди да го купиш къде е и как се влиза?

Освен това имам чувството, че могат да се прескачат танкове по линията , прав ли съм?

Отключени са ми всички Т8 МБТ, но гледам че Цент 120 ще ми даде токен за  Т9, т.е. от тоя дилър мога да си спестя някоя осмица, ако няма ретрофити за отваряне.

Да не говорим, че Дракото ще ми отключи Т10 направо.....

• 0

#38 Nightscape

Nightscape
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2016 - 11:06

За Албино - отиваш на дилъра, после посочваш танка, който искаш да пробваш и с десен бутон на мишката изкарваш менюто. Там има опция тест. Според мен, щеше да е много по-добре, ако бяха пуснали нормалните карти ама....

Колкото до прескачане не танкове - не може да се прескачат. Просто в момента има не довършени линии и им сложиха тоукъни за горни тиери, за да не мрънкат играчите. Манията за тиер9-10 беше много голяма, и направиха така, че вместо да играеш нова линия, прескачаш едно празно място. Ако още не си си взел тоукъна от Centauro 120, побързай - в следващия пач преминава на тиер 9 и съответно ще получаваш ключ за 10-ка (двоен купон)  :)

• 1

[color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(250,250,250);]If you can understand the me, then I can understand the you![/color]

#39 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 28 ноември 2016 - 11:19

Цент 120 дава токен направо за Т9, щото след него няма осмица. Ама май опита за тоя токен е повече от другите.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#40 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 28 ноември 2016 - 11:47

Визела и Цент 120 след като станат на 100 % им иска по 475 к опит и отварят  произволна Т9 от дилъра.

(Попълниха дърветата, ВБР е след Визел, а М1128 след Цент 120, но токените за Т9 останаха.)

Както и Краба ми даде възможност да отворя произволна 10-ка, а не само Сфинкса.

Та затова си мисля дали не може да се прескочи танк. Довечера ще разбера , ще жертвам 30 к свободен опит да взема токена на Цент-а.

• 0

#41 bobibeee

bobibeee
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2016 - 16:50

- Както каза и Матадора:

Във ANGER има по 5-8-12 човека минимум на линия всяка вечер , а след WOT кампанията , може да се каже , че бройката ще се увеличи осезаемо :)

Не сме толкова добри, не сме изкарали високи тиъри все още, аз съм до тиър 5 в момента понеже отскоро си смених видеокартата и не съм играл толкова много преди понеже ми правеше проблеми. А и гриндим основно в  PVE защото иначе е голямо чакане по 5 минути да ни пусне в PVP....

PS: В играта съм bobi124....

• 0

#42 Nightscape

Nightscape
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2016 - 16:56

То и без т'ва 70% от хората в момента гриндят на ПвЕ. Ама кат се замисля....Global Ops- що не гриндите там бре? Снощи направих една игра и усетих много сериозен нърф на парите, но експириънса е бесен.

• 0

[color=rgb(51,51,51);font-family:Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(250,250,250);]If you can understand the me, then I can understand the you![/color]

#43 bobibeee

bobibeee
  • Нoвобранец
  • 8 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2016 - 16:59

То и без т'ва 70% от хората в момента гриндят на ПвЕ. Ама кат се замисля....Global Ops- що не гриндите там бре? Снощи направих една игра и усетих много сериозен нърф на парите, но експириънса е бесен.

Ами аз гриндя още 4 тиър и пети, с тиър 5 който е минимума за GO няма влизане, предполагам от осми нагоре играят повече.

• 0

#44 Nightscape

Nightscape
  • Tанкист
  • 213 Мнения:

Публикувано 28 ноември 2016 - 17:23

Гответе се тогава за 3 дена лудо гриндене - https://aw.my.com/us...and-and-control  :)

• 0

#45 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 28 ноември 2016 - 17:50

Ми аре. Аз до края на седмицата съм болничен, та ще мога и в ТС да влизам да поцъкаме.

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни