Към съдържанието

Снимка

Видеоревюта на AW - отворена бета

• Влезте в профила си за да пишете
12 отговора на тази тема

#1 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 10 октомври 2015 - 08:17

Първа част:

Втора част:

• 8

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU
ex ESL BG WoT Master League Admin
Mrakar[EFE], след 4:1 загубени битки при атака на СХ: So pls lets keep this about BRAVE, they played well, they defended theirs clicker, we sucked out... GGWP...

Случайна мисъл от форума: Тук само за играта ли може да се хвалим или и за други работи ,защото аз играта не съм я играл ама за други работи мога да се похваля .

#2 veso_t

veso_t
  • Танкиcт
  • 1537 Мнения:
  • Клан:соло ездач

Публикувано 10 октомври 2015 - 10:56

gj дето се вика,  ако звука е малко по-силен ще е супер.

• 0

#3 Steelfury_Bg

Steelfury_Bg
  • Нoвобранец
  • 16 Мнения:

Публикувано 17 октомври 2015 - 23:48

Хубави видеа. 

• 0

#4 Jigita

Jigita
  • Танкиcт
  • 1030 Мнения:
  • Клан:-BSF-

Публикувано 18 октомври 2015 - 01:19

Всичко е прекрасно обяснено и ще бъде полезно на доста народ тук.Сега ако направиш и едно видео за механиката на играта и по точно как работи спот системата ,равен няма да имаш (стига да си наясно де).

Нещо хич не ми е ясно има ли разлика зад храст ли си или не и още сумати други чуденки.

• 0

#5 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2015 - 08:43

Нещо хич не ми е ясно има ли разлика зад храст ли си или не и още сумати други чуденки.

имаш си индикатор колко те пазят храсти/камъни и в кой посоки :) имаш си и инздкатор за камофактора на машината.в смисъл тук ги виждаш тия неща не като във уот да си ги представяш само. Машините могат да спотват до 500м( ама незнач ночно може и да е около) но неможеш да накараш всяка машина да спотва до максимално, А само разузнаващите (можеби и тд ама едва ли) . Има разлика и в времето за "изгасване" ... мисля че е добра системата (като във уот) и хората я плюят по дефолт щот не се напъват да я прилагат ама както и да е... наистина нека да се направи едно по-подробно видео.да няма после тоя с хак оня с бъг :)
  • 2

#6 Jigita

Jigita
  • Танкиcт
  • 1030 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2015 - 11:31

Мерси.Така си и помислих ,че долу дето пълни едно танкче е индикатор ама нещо все не ми е както трябва работата.Забелях ,че един и същи танк ме спотва от еднаква дистанция не зависимо дали съм зад храст или не, та затова попитах.

• 0

#7 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 19 октомври 2015 - 11:36

Имате един бутон на клавиатурата "F1", като го натиснеш, о чудо - всичко е показано кое, какво е !!!!

• 0

Публикувано изображение

#8 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2015 - 11:46

Мерси.Така си и помислих ,че долу дето пълни едно танкче е индикатор ама нещо все не ми е както трябва работата.Забелях ,че един и същи танк ме спотва от еднаква дистанция не зависимо дали съм зад храст или не, та затова попитах.

а тия чертички,който са в кръг около танка ти и примигват ту в сиво ту в бяло е инфото за околната среда(ако мога така да кажа)колко добре те прикриват храсти/камани в тия посоки :) или нещо такова ... Сигурно много хора го знаят ама го казвам за други бавни като мен
  • 0

#9 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2015 - 11:47

Или тия дето не са натиснали f1 да :)
  • 0

#10 Jigita

Jigita
  • Танкиcт
  • 1030 Мнения:

Публикувано 19 октомври 2015 - 12:10

Абе аз Ф1 ,че не съм натискал стана ясно ,ама и никой не каза храстите , храсти ли са или илюзии !!!

Да няма и на тях Ф1 ?

• 0

#11 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1131 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 19 октомври 2015 - 12:10

Я се стегнете, кой чете упътвания за работа с уреди.....ние сме си природнонадарени, манюуъла се чете ако и обади се на приятел не помогне
  • 0

Публикувано изображение

#12 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 19 октомври 2015 - 15:36

Сефте чувам за такъв индикатор или просто не съм обръщал внимание. Иначе не виждам някакви големи разлики с вот. Светиш си ако имат видимост към теб, храстите работят ако не си подал нищо от танка пред тях + камуфлажен фактор. Пак си загасват/изчезват танкове както във вот особено дистроерите. Често се случва да ме стрелят от майната си без да виждам врага. Забелязвам има големи разлики в спот рейнджа на танковете, пак си има "слепци и орли".

• 0

#13 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 03 ноември 2015 - 20:53

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни