Към съдържанието

Снимка

AW - отворен бета тест

• Влезте в профила си за да пишете
673 отговора на тази тема

#31 Raste

Raste
  • Администратор
  • 1399 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 01 октомври 2015 - 07:46

http://armoredtalk.com/

T-14 Armata - Tier 10   вече реазлизиран ФАКТ :o :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:  тук са обърнали внимание на доста неща и май-май ще да ме спечелят

Ами особено русколюбещите ще бъдат спечелени. Много правилно си играят ходовете. Играта в Русия се казва "Проект Армата", имат и партньорство с Уралвагонзавода, няма да се изненадам ако и федералното правителство им даде едно рамо - все пак Арматата е основна опорна точка в пропагандната война :D

Между другото - днес ще направя отново клана/батальона, който би трябвало да е ресетнат след уайпа.

Ще пратя покана на тези които са ми в списъка на приятели, останалите желаещи - търсете ме в играта - Raste. 

• 0

Публикувано изображение
Asekato @ [1-Bul] RU
ex ESL BG WoT Master League Admin
Mrakar[EFE], след 4:1 загубени битки при атака на СХ: So pls lets keep this about BRAVE, they played well, they defended theirs clicker, we sucked out... GGWP...

Случайна мисъл от форума: Тук само за играта ли може да се хвалим или и за други работи ,защото аз играта не съм я играл ама за други работи мога да се похваля .

#32 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2420 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 08:06

Не си ме разбрал, не съм казвал, че ще си играя сам.В AW мога да цъкам ПВЕ не само сингъл, но и във взвод, при това с до четирима други :) А и поне тук ботовете на hard трудност не са само за украса на картата.

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#33 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 01 октомври 2015 - 08:07

http://www.twitch.tv...ooky/v/18589197  - е и мен ме брой за батальона , все от някъде трябва да се тръгне :)  kokoVmaxa

• 0

#34 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:
  • Клан:BRAV3

Публикувано 01 октомври 2015 - 08:23

Не си ме разбрал, не съм казвал, че ще си играя сам.В AW мога да цъкам ПВЕ не само сингъл, но и във взвод, при това с до четирима други :) А и поне тук ботовете на hard трудност не са само за украса на картата.

Надявам се трудността на ботовете на hard да се вдигне поне 2 пъти че когато сме във взвод, направо доскучава :) Или пък да пуснат "босове" , примерно оная счупена Армата да и сгъвам ламарините профилактично всяка игра Публикувано изображение

Този пост е редактиран от SeekerR: 01 октомври 2015 - 08:24

• 0

#35 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 08:25

Без човешкия  елемент и двете игри (AW; WOT) са гола вода, еднообразна скука...

На мен PvE режима много ми допада.

• 0

#36 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 08:36

а случайно така някой да знае кога сървърите ще са оУпЪн ?

• 0

#37 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 08:41

Надявам се трудността на ботовете на hard да се вдигне поне 2 пъти че когато сме във взвод, направо доскучава :) Или пък да пуснат "босове" , примерно оная счупена Армата да и сгъвам ламарините профилактично всяка игра Публикувано изображение

Шъ ги сгъваш, ако стигне до картата. Че както закъсва по средата на пътя.... Публикувано изображение

Този пост е редактиран от bggeneral: 01 октомври 2015 - 08:41

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#38 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 08:47

Шъ ги сгъваш, ако стигне до картата. Че както закъсва по средата на пътя.... Публикувано изображение

Аз и преди казах че Арматата ще има един бонус, който ще липсва при другите десетки, а именно допълнителен слот  + безплатен допълнителен ремонтен комплект (голям :) )

Този пост е редактиран от SeekerR: 01 октомври 2015 - 08:49

• 0

#39 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 09:26

Аз и преди казах че Арматата ще има един бонус, който ще липсва при другите десетки, а именно допълнителен слот  + безплатен допълнителен ремонтен комплект (голям :) )

Аз залагам на допълнителен скил на екипажа ( нулев, има го от самото начало) - Ускорен ремонт. Обаче ще сработва само на площада ( ако има такъв на картата) ;)

Освен това танка ще се продава в комплект с авариен влекач, за всеки случай  :Smile_trollface-3:

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#40 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 09:26

............ абе много ми се иска мр.Путин да закара 2-3 Арамтки в СИРИЯ ;) та да видим в действителност какво ще се случва с Ейбръмсчетата "незнайно" как озовали се в ръцете на ИД ;)

• 0

#41 SeekerR

SeekerR

Таралеж

• Танкиcт
  • 4654 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 10:03

............ абе много ми се иска мр.Путин да закара 2-3 Арамтки в СИРИЯ ;) та да видим в действителност какво ще се случва с Ейбръмсчетата "незнайно" как озовали се в ръцете на ИД ;)

Дай боже :) ама надали :)

• 0

#42 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 10:19

KOГА МАМКА МУ ЩЕ ПУСНАТ НАЙ-СЕТНЕ ТИЯ СЪРВЪРИ ?!?!!?!

• 0

#43 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7876 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 10:23

Не знам,май след 8-ми ще ги пуснат...и аз сложих клиента и чакам стартирането на сървърите.

Този пост е редактиран от DeepShadow1: 01 октомври 2015 - 10:23

• 0

#44 cooler_pn

cooler_pn
  • Tанкист
  • 211 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 10:25

а случайно така някой да знае кога сървърите ще са оУпЪн ?

[color=rgb(51,51,51);font-family:Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif;font-size:13px;background-color:rgb(250,250,250);]The time will be announced tomorrow. But expect afternoon. - SilentStalker - от вчера[/color]

Спекулира се с 17:00 CEST

Не знам,май след 8-ми ще ги пуснат...и аз сложих клиента и чакам стартирането на сървърите.

След 8-ми е за тези които не са взели Founder Pack - ове. 

• 0

[color=#008000;]Armored Warfare: DoctorWho [/color]Публикувано изображение

#45 cooler_pn

cooler_pn
  • Tанкист
  • 211 Мнения:

Публикувано 01 октомври 2015 - 10:35

Е то всъщност има босове, по - нататък даже ще имат специални умения, говореше се дори за невидими танкове и други бъдещи технологии, които да им придават уникалност. Идеята с това + луута пве-то да се превърне в рейд режим като в ММОРПГ-тата.

• 0

[color=#008000;]Armored Warfare: DoctorWho [/color]Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни