Към съдържанието

Снимка

Нужда от съвет

• Влезте в профила си за да пишете
28 отговора на тази тема

#1 sickmind79

sickmind79
  • Танкист
  • 550 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 28 септември 2015 - 10:29

Имам нужда от малко помощ.Снощи дръпнах играта и седнах да разцъкам като почнах линията за американските ББ, тъй като имах премиум ББ от бетата.Мисля също така да играя и американските крузери просто защото ми харесва как изглеждат , та въпроса ми е какви снаряди да използвам срещу различните кораби и на какви позиции се играят двата кораба , в смисъл ББ дали да се възползвам от броня и живот за да влезя напред или да седя назад.Интересно ми е и какви скилове да сложа на командирите за тези два класа кораби.

Шаране помагай :)

• 0

Публикувано изображение

#2 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 28 септември 2015 - 11:17

Срещу по-малки кораби от теб и срещу дестройъри - фугаси. Бронебойните буквално прелитат през тях - пробиват от борд до борд и правят минимален демидж, защото понякога изобщо не избухват.

Срещу бронирани тежки цели - бронебойни.

Ако се опиташ да излезеш сам напред с ББ-то, ще те разпарчетосат. Нека дестройърите и крайцерите да светят, а ти се движи малко зад тях. Ако си прекалено далеч ще ти е трудно да уцелваш, а и ако останеш сам зад своите хора, ще те докопат самолетите на противника.

• 1
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#3 sickmind79

sickmind79
  • Танкист
  • 550 Мнения:

Публикувано 28 септември 2015 - 11:46

Тоест с фугаси трябва да бия и по крайцерите и само другите ББ с бронебойни ?

• 0

Публикувано изображение

#4 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1131 Мнения:

Публикувано 28 септември 2015 - 12:18

Аз с крайцерите като играя срещу други такива и батълшипи си редувам сериите от рода 2ф 2б 1ф 1б......най вече заради възможността на фугасите за демидж по модули и по-големият шанс за пожар. Помага ( мисля си ) и срещу добри играчи които ползват " челната" броня срещу бронебойните. То Шарана е гурото в тази игра тъй че неговото мнение най-тежи.
  • 1

Публикувано изображение

#5 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 28 септември 2015 - 12:21

Да, ако не пробивам с ББ почвам да спамя фугаси, докато не запаля противника :)

• 1
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#6 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 28 септември 2015 - 12:22

За ББ: стреляй с АП-та, само по дестроерите с фугаси. Разбира се, малко е тегаво при презарядка от 30 секунди, така че ще трябва да се ориентираш дали към теб се движи дестроер и да прецениш какви да заредиш след изстрел. Стой близо до крайцерите да им ползваш ПВО-то. Извъртай кораба с носа или косо към противника за да пазиш борда - той се пробива много по-лесно от носа. Стреляй по бордовете на противника, търси цели показали борд към теб.

За Крацер: АП-та по крайцери (по борда им), фугаси по всичко останало. Ако се биеш с ББ или Крайцер маневрирай непрекъснато и дръж носа към тях като те стрелят.

В заключение, ориентирай се към самолетоносачи, ББ и ако те кефят - ДД. Крайцерите след 5-6 ниво стават много зле към моментното състояние на играта - не правят много щети, лесно се пробиват от ББ, а ПВО-то им не е ЧАК толкова ефективно.

• 1

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#7 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 28 септември 2015 - 13:01

С ВВтата пера само АРта като гледам около мен да има крюзъри, които да се занимават с DDтата. АРтата са ефективни само под добър ъгъл и странично по ватерлинията. Ако нямаш добра цел по-добре да си запазиш изтрела 10-15 секунди докато ти се отвори цел. Старая се да ги играя на 10-15км иначе стават много неточни, под 10 са зверове, но трябва много винимателно да се играе.

• 0

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#8 sickmind79

sickmind79
  • Танкист
  • 550 Мнения:

Публикувано 28 септември 2015 - 14:16

Мерси за инфото мисля че като за начало е достатъчно :)

• 0

Публикувано изображение

#9 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1131 Мнения:

Публикувано 28 септември 2015 - 14:39

В тоя ред на съвети, Шаране на всеки кораб "цитаделата" на различно място ли е или където е капитанският мостик цялата структура?
  • 0

Публикувано изображение

#10 cooler_pn

cooler_pn
  • Tанкист
  • 211 Мнения:

Публикувано 28 септември 2015 - 14:44

В тоя ред на съвети, Шаране на всеки кораб "цитаделата" на различно място ли е или където е капитанският мостик цялата структура?

Публикувано изображение

Под оръдейните кули и под комините по принцип.

• 1

[color=#008000;]Armored Warfare: DoctorWho [/color]Публикувано изображение

#11 Sharana

Sharana

Дежурен трол

• Moderators
  • 1996 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 28 септември 2015 - 14:44

Като цяло цитаделата започва с предните кули и свършва със задните кули, та всичко между тях е цитадела. Но вътрешната компановка и бронировка на всеки кораб е различна, някои са доста ниско, почти под ватерлинията и са трудни за пробиване. Често се случва и да пробиеш първия слой броня, но да не успееш да пробиеш следващия слой със самата цитадела и затова няма да ти зачете цитадел хит дори да си на правилното място. Като общо правило най-добре влиза точно под комините, след това точно под куполите.

• 1

Публикувано изображение

Intel Core i7-4790K / Asus Z97-Pro Gamer / 16GB (2x8GB) HyperX Fury Blue 1600 / MSI GeForce GTX 970 4G / FSP Hydro G 750W GOLD /  SSD Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1TB

#12 arkei

arkei
  • Tанкист
  • 446 Мнения:
  • Клан:SLAVA

Публикувано 11 май 2016 - 16:31

реших да си оставя ню мексико да разцъквам с него за кеф. всичко е изследвано. въпросът е : къде да поставя проклетата отметка да не се трупа повече опит на този кораб? има ли изобщо такава опция като на самолетите и танковете? цял ден се дзверих и оглеждах но не открих такава опция. помагайте...

• 0

Публикувано изображение

#13 chiki_riki

chiki_riki
  • Tанкист
  • 83 Мнения:

Публикувано 11 май 2016 - 18:39

Да спреш трупането на Ship XP ?

Няма как , а и за какво ? Ако имаш дублони може да правиш Convert XP , но в България с тея заплати малко хора ще си купят дублони  

(танковете и самолетите не съм ги играл)

• 0

#14 arkei

arkei
  • Tанкист
  • 446 Мнения:
  • Клан:SLAVA

Публикувано 11 май 2016 - 20:58

Да спреш трупането на Ship XP ?

Няма как , а и за какво ? Ако имаш дублони може да правиш Convert XP , но в България с тея заплати малко хора ще си купят дублони  

(танковете и самолетите не съм ги играл)

те точно това е проблема-няма дублони. ще го преживея някак....

• 0

Публикувано изображение

#15 drastar

drastar
  • Tанкист
  • 27 Мнения:

Публикувано 16 май 2016 - 07:31

Здравейте, 

да не пускам нова теме, ще попитам тук. Кога ставаш розов, защо и  какво трябва да се прави когато си такъв ?

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни