Към съдържанието

Снимка

Чехословашките танкове

• Влезте в профила си за да пишете
46 отговора на тази тема

#46 PepsteraBG

PepsteraBG

Паразит

• Танкист
  • 750 Мнения:

Публикувано 31 декември 2015 - 15:14

Аз ги почнах от тиер 6 със 100% екипаж да видя пълния потенциал на танковете,в момента съм на тиер 8.Като цяло ги играя като съпорт,тук таме снайп.Заради лошия d[font="'Open Sans', 'Helvetica Neue', Helvetica, Arial, sans-serif;font-size:15px;font-weight:600;background-color:rgb(245,245,245);"]ispersion на 100 метра,трудно се уцелват weak spot-ове на по-далечни разстояния,може би оръдието работи най-добре до 250-300 метра[/font]

Шкода Т-25 е доста добър танк.Много добро оръжие за нивото си,отличен наклон,бързо прицелва.Ще си го купя в бъдеще отново.

Т-34/100 е средняшки.Единственото добро нещо е оръжието,има доста добро пробитие на злато,което ще рече,че може да сте доста ефективни дори в тиер 9 битки.

TVP VTU е средняшки.Огромни размери,липса на каквато и да е броня,добър дпм.В тиер 8 битка е супер,в тиер 10 леко издъхва 

Skoda T50 и TVP T50/51 съм ги пробвал на тест сървъра и са причината да почна линията.Къртят мивки,лепят плочки  :lol:

• 0

[color=rgb(0,0,0);]► Everybody who plays better than me is a cheater.[/color][color=rgb(0,0,0);font-size:20px;]► Everybody who plays worse than me is a noob.[/color][color=rgb(0,0,0);]► Everybody who agrees with me is my friend[/color][color=rgb(0,0,0);].[/color]  :Smile_trollface-3:

Публикувано изображение

#47 BacillusBulgaricus

BacillusBulgaricus
  • Танков Ас
  • 682 Мнения:

Публикувано 01 януари 2016 - 11:18

Да кажа преки и конкретни впечатления от две от машините в тази линия: Шкода Т-25 и Т-34/100. И с двата си паснахме страхотно. Играя ги без напрежение и с лекота.

До 4-ката включително ги отворих със свободен опит

Шкода Т-25 - 110 битки, 60% победи, среден опит на битка 623

Т-34/100 - 63 битки, 62% победи, среден опит на битка 703

И двата остават в гаража, купил съм им камуфлаж, БГ знамена и някакви чешки табели :)

Рано е за генерални изводи, понеже броят битки е недостатъчен, но поне за сега ми носят много радост, а Т-34/100 даже още не е във топова конфигурация.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни