Към съдържанието

Снимка

Mod въпрс ?

• Влезте в профила си за да пишете
10 отговора на тази тема

#1 Rusty_Bucket

Rusty_Bucket
  • Нoвобранец
  • 3 Мнения:

Публикувано 18 септември 2015 - 10:48

Здравейте съфорумници. Нов съм в този форум и искам да попитам нещо. 

Мерси предварително 

Mоже ли да се сложи само Hit log (да виждам колко поражения правя) без нищо друго, защото след инсталацията на целия мод (на Jove) ми изчезнаха новите мисии ([color=rgb(106,106,106);font-family:arial, sans-serif;font-size:small;font-weight:bold;]Ranked Battles) [/color]

като "цъкна" на гореспоменатите мииси  ми се отваря дневните мисии там за wz 111.

или просто да ми кажета как да премахна проблема. 

Прикачени файлове

• 0

#2 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 18 септември 2015 - 10:51

Доколкото си спомням в инсталатора на пакета на  Jove може да си избираш какво да инсталираш и какво не.

• 0

#3 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 18 септември 2015 - 10:52

http://wot-shot.com/...og-without-xvm/

• 1

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#4 Rusty_Bucket

Rusty_Bucket
  • Нoвобранец
  • 3 Мнения:

Публикувано 18 септември 2015 - 10:57

да, но проблема е че след инсталация на мода ми се омазва интерфеса на играта. Новия вид миси не кми се изписват. като отида на тях и ми показва същото като на Мissions and Specials. 

Прикачени файлове

• 0

#5 Rusty_Bucket

Rusty_Bucket
  • Нoвобранец
  • 3 Мнения:

Публикувано 18 септември 2015 - 11:08

БЛАГОДАРЯ !!! Стана с линка  :clap3:

• 1

#6 gerg

gerg

Ram II rules!

• Танкист
  • 718 Мнения:

Публикувано 18 септември 2015 - 14:37

Мерси Грим, този мод го търсих от 1 година! :D

• 1

Публикувано изображение

#7 Valdemoor

Valdemoor
  • Tанкист
  • 37 Мнения:

Публикувано 19 септември 2015 - 08:11

Този мод ,не оправя проблема с мисийте за класацията.Някой ако знае как се оправят да напише два реда.

• 0

#8 Tuza

Tuza
  • Танкист
  • 546 Мнения:

Публикувано 19 септември 2015 - 08:16

Този мод ,не оправя проблема с мисийте за класацията.Някой ако знае как се оправят да напише два реда.

http://wotbg.com/top...сии/#entry92628

http://dox.bg/files/dw?a=ab54d99b71 ;)

• 0

#9 Icoo_1

Icoo_1
  • Tанкист
  • 36 Мнения:

Публикувано 16 май 2020 - 09:33

Пичове имам един въпрос,защо след като инсталирам мод на jove, в края на инсталацията последния просорец ,след като дам finish ми показва някаква грешка" runtime error(at 300:2254): Could not call proc."и прозореца не може да се махне само може да го минимизирам , единствено след рестарт или при изкл.на компа се маха,иначе самият мод е инсталиран и си работи перфектно,това апочна от преди година някъде,не че е голям проблем но е дразнещо след всяка инсталация на новия мод да рестартирам за да затворя инстал.пеозорец 

• 0

#10 AlexWolf28

AlexWolf28
  • Tанкист
  • 411 Мнения:
  • Клан:BRAVE

Публикувано 16 май 2020 - 11:00

Пичове имам един въпрос,защо след като инсталирам мод на jove, в края на инсталацията последния просорец ,след като дам finish ми показва някаква грешка" runtime error(at 300:2254): Could not call proc."и прозореца не може да се махне само може да го минимизирам , единствено след рестарт или при изкл.на компа се маха,иначе самият мод е инсталиран и си работи перфектно,това апочна от преди година някъде,не че е голям проблем но е дразнещо след всяка инсталация на новия мод да рестартирам за да затворя инстал.пеозорец 

И при мен така става, според мен е бъг на ехе файла. Мога да предложа по-лесен начин от рестарта. Натискаш Ctrl+Alt+Del, после избираш Task Manager  и изключваш дадения процес.

• 1

#11 крум

крум
  • Tанкист
  • 127 Мнения:
  • Клан:BGAD

Публикувано 16 май 2020 - 16:11

Не ползвам мод на jove а друг мод.

И при мен излизат такива съобщения,обикновено е когато си избрал някоя опция и я няма в модпакета.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни