Към съдържанието

Снимка

Има ли забранени модове?

• Влезте в профила си за да пишете
393 отговора на тази тема

#346 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 13:06

"лъжичката я намерихме, но горчивото усещане остава"- това е от вица. Едва ли ще ми повяврваш, но помня неща от далечната 1983 година, когато съм бил едва двугодишен- помня като слон. Стремя се обаче в такива случаи (като сегашния) да не се подавам на емоциите си а да се опитвам да мисля. Е, не винаги ми се получава... :(

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#347 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1355 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 12 април 2017 - 13:28

Такааа, жалко че не изкарах бан за Ицо, ще се постарая повече дръгия път.. вероятно малко дезинфомация ще помогне. От друга страна, ми харесва да се майтапя с юношеските (звучи по-добре от детски а?) заигравки между Левски, Мареската и Силвърджо. Малко ми писнаха, но поне Силвърджо-то още се връзва. 

Та Гриме, при мен не стана ни-що, на 290Х съм.

А за жалост и аз мисля че са останали 200-300 активно играещи по клановете.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#348 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2442 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 12 април 2017 - 13:32

Гриме....дано вашите да са правили брат ти...в друга стая, а да не са се надявали, че спиш и че нищо неа помниш след време :@
  • 1

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#349 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 13:47

Такааа, жалко че не изкарах бан за Ицо, ще се постарая повече дръгия път.. вероятно малко дезинфомация ще помогне. От друга страна, ми харесва да се майтапя с юношеските (звучи по-добре от детски а?) заигравки между Левски, Мареската и Силвърджо. Малко ми писнаха, но поне Силвърджо-то още се връзва. 

Та Гриме, при мен не стана ни-що, на 290Х съм.

А за жалост и аз мисля че са останали 200-300 активно играещи по клановете.

Никога не съм и подозирал, че има проблем между двата ни клана. Продължавам да мисля, че всичко се случва единствено и само в главата на един командир oт вашия клан, който има нездравите амбиции да се сравнява и доказва на един от най-добрите (Мареска това) играчи въобще и определено най-добрия командир, с който съм играл в тая игра.

За ефекта- ще се пробвам в Петък-Събота вечер да стриймвам от залата, но не обещавам. Проблемно е, щото по-старите компове са по-евтини (1лв/ч. към 1.50 лв/ч) и съответно са почти винаги заети, а за да стриймвам трябва да сваля Кайоваса (комповете са с шел) и т.н. Но ще гледам все пак да постриймвам за да видиш самия ефект, както от старите, така и от новите компове. При мене ефекта почти го няма вкъщи и съм на 99%, че е във видеото разковничето а не в процесора. Не съм си играл повече по въпроса, защото е много по-лесно да си дръпна и да си ползвам тундра, вместо да си играя с дни да компресирам текстури и настройки за да постигна нещо, което го има на един клик. Ето ти два шота да видиш разликата от 7870 и 380х при визуализация на едно и също нещо:  http://imgur.com/a/JQxXZ едит: некоректен ми е примера. на шота с листата не е пускан туикър, само са свалени на минимални настройките.

Гриме....дано вашите да са правили брат ти...в друга стая, а да не са се надявали, че спиш и че нищо неа помниш след време :@

Ти майтапа остави настрана, тогава (тва е далечната '87) беше по-труден животът, къщата ни беше в ремонт и всички (майка,баща и аз) живеехме буквално в една стая и май-май наистина съм бил свидетел на зачеването на брат ми, който днес навършва 29 години  :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#350 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 13:54

А ако ти е интересно от чисто техническа гледна точка какво и как се случва ето ти един линк, достатъчно грамотен си да разбереш какво се обяснява за текстурите, визуализацията и филтрите. Предполагам, че разликите идват от по-старите и по-новите ГПУ-та поради различния начин на рендване на шадерите (shader): 

https://coolcodea.wo...adding-scenery/

https://coolcodea.wo...-tiling-images/

• 0

Публикувано изображение

#351 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 12 април 2017 - 14:17

Малко ми писнаха, но поне Силвърджо-то още се връзва.

В грешка си! Опитвам се да го играя "запали черга" - ей така за спорта :D :D :D

• 0

Публикувано изображение

#352 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 986 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 14:28

Аз съм с междинна версия на видеото, 7950. Има ли чалъм да го постигна тоя полупрозрачен ефект на шумата но другото да ми остане приятно за окото?

• 0

#353 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 14:31

ама на няколко пъти вече го пиша тука. дърпаш си уот туикър, сваляш си настройките на минимални и си преценяваш сам.

• 0

Публикувано изображение

#354 hakerizanov

hakerizanov
  • Танкист
  • 986 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 14:36

ама на няколко пъти вече го пиша тука. дърпаш си уот туикър, сваляш си настройките на минимални и си преценяваш сам.

Имах предвид само за шумата, не за всичко останало. Ако може да се регулира само шумата ще потърся, ако не може няма да се занимавам изобщо. Благодаря предварително

• 0

#355 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 14:44

Имах предвид само за шумата, не за всичко останало. Ако може да се регулира само шумата ще потърся, ако не може няма да се занимавам изобщо. Благодаря предварително

Шумата можеш само на есен да я регулираш. През другото време, маха изцяло флората !

• 0

Публикувано изображение

#356 bggeneral

bggeneral
  • Танков Ас
  • 9465 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 15:28

Шумата можеш само на есен да я регулираш. През другото време, маха изцяло флората !

Аааа, недей така, на мен веднъж един представител на фауната ми открадна снарядите. Да се регулира и Фауната трябва!

• 0

Хората, които четат книги, винаги ще управляват хората, които гледат телевизия!

Публикувано изображение

http://www.twitch.tv/bggeneral2/ или https://gaming.youtu...Tchavdarbg/live

#357 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 12 април 2017 - 17:42

Единственият начин това да се случи без да те банат е през девелопърската им програма. Всяко изменяне на кода е нарушение на авторски права и като такова е стриктно забранено извън предвидени случаи (с цел разработки- девелопърска програма).От две години вече е отворена и можеш да кандидатстваш по всяко време.  Реално  туикърите правят точно това- компресират самите текстури. По какъв начин обаче си нямам идея. Скриптовете като тундра напълно изключват растителността. При тях просто сетваш 0 или 1 (има/няма).

• 0

Публикувано изображение

#358 hollowman0

hollowman0
  • Tанкист
  • 153 Мнения:
  • Клан:BRAZZERS

Публикувано 01 март 2018 - 12:48

Да информирам, относно забранените модове, инсталирал бях Wotspeak ползвайки единствено полупрозрачна Тундра при снайперския прицел, от т.н. забранени. От вчера ми е предупредително баннат акаунта в EU за седмица. Поредната вълна ме е хванала, нищо, че уж пишеха, че не важало за EU. Има ли и други, дето ги е хванало ситото?

Sent from my C103 using Tapatalk
  • 0
Публикувано изображение

#359 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:

Публикувано 01 март 2018 - 13:10

Да информирам, относно забранените модове, инсталирал бях Wotspeak ползвайки единствено полупрозрачна Тундра при снайперския прицел, от т.н. забранени. От вчера ми е предупредително баннат акаунта в EU за седмица. Поредната вълна ме е хванала, нищо, че уж пишеха, че не важало за EU. Има ли и други, дето ги е хванало ситото?

Sent from my C103 using Tapatalk

Няма такъв вариант, не важи за EU !!! Ползваш забранен мод, ядеш го ! :D

• 0

Публикувано изображение

#360 Untouchable

Untouchable
  • Tанкист
  • 178 Мнения:

Публикувано 01 март 2018 - 14:49

Аз също за 7 дена , ползвах единствено Jove нищо друго ...уж не е забранен....ма май Е! дадоха ми тяхната страница Mod Hub да си избирам там модове и ми се извиниха че са ме опънали без да знам. 

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни