Към съдържанието

Снимка

Type 5 heavy

• Влезте в профила си за да пишете
18 отговора на тази тема

#1 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 03 септември 2015 - 08:12

айде да ви чуя отзивите за Подвижната кооперация :D

• 0

#2 miaz74

miaz74

Art(y) of Jedi

• Танкиcт
  • 1128 Мнения:
  • Клан:-BSA-

Публикувано 03 септември 2015 - 08:28

Какви отзиви като за сега само ти го караш наоколо, повечето са на 3,4,5,6 или 8 тиър
  • 0

Публикувано изображение

#3 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 03 септември 2015 - 08:40

Засега плановете ми са тази част от дървото да остане до 8-ца.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#4 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 03 септември 2015 - 08:49

Както преди КБ казваше за Тортойс - Gigantic box of Health  :blink:

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#5 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 03 септември 2015 - 09:05

В описаниято се споменава, че това е танк за "всеки командир, който е отегчен от търсенето и криенето зад храсти или иска да се бие дори когато срещу себе си има далеч повече противници трябва да опита Type 5 Heavy". Като прочета нещо такова от ВГ ми е малко като да съм слушал лекция от Алберт Пайк. за правата  на негрите и равенството им с белите.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#6 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 03 септември 2015 - 09:48

Лично аз съм доволен и му се кефя на танка - проблема му е , че е рядък и както и 260-ката всички зареждат златото и са YOLO за да убием редкият танк на Смърфа..........

Всяка битка в която оцелееш с този танк имаш гарантиран медал - Стоманена стена :)

• 1

#7 tramzi

tramzi

[ANIML] puNishMeNt crEw mEmBer ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

• Tанкист
  • 488 Мнения:
  • Клан:[ANIML]

Публикувано 03 септември 2015 - 10:51

Мноууу бавен бе братче ..... изгубиха ме, точно за тази линия....... а и златото му еее, мани не казвай на никой ....... ако Аз съм с Е-100 срещу него ще го пръсна, а той я ме пробие 1 път,я не ...... иначе има уникалния среден демидж, за този релоуд тайм !
  • 0

Публикувано изображение

Quality Replays at : WoT Replays

Quality Streams at : Twitch

#8 Soul_Collector

Soul_Collector
  • Танков Ас
  • 1505 Мнения:

Публикувано 03 септември 2015 - 13:28

Снощи.. преди лягане.. зяпах малко BlueStealth NA .. та среща едно такова Type 5 heavy и казва.. "нека да ви покажа защо инвестицията с фрее експириънс е толкова глупава за тоя танк.." с обджект 140 му направи 6 от 6 на APCR .. (танка има толкова много слаби зони.. че не ти трябва и злато за него)

• 0

#9 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 03 септември 2015 - 16:55

........... абе падни ми се ти отсреща ( ама не в 7-мия храст ами пред мене ) па ми обясни де са ми слабите зони ;) всеки знае как да убива червените ;)

• 0

#10 involved

involved
  • Tанкист
  • 57 Мнения:

Публикувано 13 септември 2015 - 15:28

Собственик на въпросното возило(червен,с рейтинг под 3000 )се качи на хълма на Прохоровка,а аз си дремех зад последния вагон с 183 милиметровия британец и му пуснах 1 бронебоен за 1100 дмг,но това не бе всичко...упорития танкист продължи да се влачи по хълма,докато презаредя и след втория AP всичко приключи за него. Може би на друга позиция би бил по полезен...
  • 0

#11 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 841 Мнения:

Публикувано 22 февруари 2017 - 17:55

На руския сървър има някакъв бъг след пача - всичкия опит отива като "ускорен" за екипажа и не може да се изследва новата фугасница. Може и да го оправят, когато го пуснат при нас, но аз за всеки случай днес мисля да завърша нужните 64 600 опит.

• 0

#12 kokoVmaxa

kokoVmaxa
  • Танкиcт
  • 1348 Мнения:

Публикувано 27 февруари 2017 - 08:42

............ Здравейте отново с Тайп5 хеви :) 
Слави .........!? 

• 0

#13 bai_Petko

bai_Petko
  • Танкиcт
  • 1353 Мнения:
  • Клан:X-TRA

Публикувано 27 февруари 2017 - 09:39

Танка вече придоби смисъл. Баунсва доволно, но и не го стрелям много-много, заради бъфнатата броня. Имам чувството че са пипнали и точността на пушката, доста по-добре се държи.

• 0

Добро пласиране и стремеж към точна стрелба - това е моята игра !

Публикувано изображение

#14 Gr1zu

Gr1zu
  • Танкиcт
  • 1258 Мнения:
  • Клан:BSA

Публикувано 08 март 2017 - 09:11

На 650м снаряда лети в центъра на кръга и правя 700 на AMX50B. Стрелям по оръдието на Maus - 600 дмг..... подава се пиксел от веригата на BatChat зад сграда, от 100м го целя и го довършвам за 350. Отделно докато правя магарии, баунсвам 6к потенциален - злато от 50Б, Грил15, рандъм руски медиуми..

Ебати нуб-френдли танка..... тва ако не правите по 2.5-3к дмг на игра и не баунсвате поне по толкова.. трябва да преосмислите живота си..

• 1

Как ме мъчи всеки ден тоз въпрос трагичен, ем да бъда откровен, ем да бъда симпатичен..

Ревюта разни, клипове празни - цък

#15 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2416 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 08 март 2017 - 09:36

Тея изстрели....явно хакове ползваш... :@ стига сте ги пазили в тайна...
  • 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни