Към съдържанието

Снимка

Модове за 0.9.10

• Влезте в профила си за да пишете
43 отговора на тази тема

#31 RedWhiteLove

RedWhiteLove
  • Нoвобранец
  • 11 Мнения:
  • Клан:-BGP-

Публикувано 10 септември 2015 - 16:13

Бихте ли ме посъветвали, кой мод да си инсталирам. Пробвах Протанки (не успях да инсталирам това което искам) Пробвах мода на bggeneral (най-вероятно заради размерите на монитора ми различните графики и статистики ми се застъпват една върху друга). Искам да има неща като : статистика от битката по време на самата такава(WN8, damage и др.), лампа когато танка ми е светнат), статистика на играчите за показатели им може и националност, подробна статистика на битката след края й и такива неща. Някой може ли да ми предложи някой. Благодаря.

• 0

#32 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 10 септември 2015 - 16:36

ми всичко това го има в протанки ... какъв е проблема да го инсталираш?

И каква ти е резолюцията на екрана?

• 0

#33 RedWhiteLove

RedWhiteLove
  • Нoвобранец
  • 11 Мнения:

Публикувано 10 септември 2015 - 17:10

Резолюцията ми е 1280 х 1024. А за Протанки не знам защо не се получи. Избирах уж какво да инсталирам и най-накрая нямаше почти нищо а след битката статистиката беше празна.

• 0

#34 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 10 септември 2015 - 17:20

Пробвай пак и този път гледай какво избираш и къде натискаш. И после си активирай xvm-a на сайта.

• 0

#35 RedWhiteLove

RedWhiteLove
  • Нoвобранец
  • 11 Мнения:

Публикувано 10 септември 2015 - 19:04

Пробвай пак и този път гледай какво избираш и къде натискаш. И после си активирай xvm-a на сайта.

Кое да си активирам? Аз не съм много запознат с играта и половината термини не са ми познати :D

• 0

#36 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7688 Мнения:

Публикувано 10 септември 2015 - 19:12

Ей туй нещо активираш  http://www.modxvm.com/en/download-xvm/...логваш се с твоя акаунт и готово.

• 0

signature.png

#37 firefighter

firefighter
  • Танкист
  • 587 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 10 септември 2015 - 22:02

лампа когато танка ми е светнат

Надявам се че на командирите на танковете имаш 100% умение 6-то чувство,защото ако не,няма да намериш такъв мод.Извинявай че ти напомням,но понеже каза,че не си запознат с играта... :)

• 0

Публикувано изображение

#38 firefighter

firefighter
  • Танкист
  • 587 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 17 септември 2015 - 21:27

Ако някой го интересува,в последното обновление на модпакета си,Протанки са сложили мод с който можеш да разглеждаш бронята на танковете в гаража.

Публикувано изображение

• 0

Публикувано изображение

#39 Silverjoe

Silverjoe
  • Танков Ас
  • 1728 Мнения:
  • Клан:ANIML

Публикувано 18 септември 2015 - 09:58

Принципно ползвам и аз ProTanki, обаче след последния пач, не мога да си подкарам статистиката за сесията (PMOD) и резултатите в сервизния канал. Полудях хехе, накрая компромисен вариант YasenKrasen и пак работи само Session Stats-a. Интересното е, че на 2 компа ми го прави тоя номер ! Явно другите модове, които слагам се карат нещо с Pmod-a, бали го............ :) 

• 0

Публикувано изображение

#40 TotalRules

TotalRules
  • Танкиcт
  • 2625 Мнения:

Публикувано 18 септември 2015 - 10:28

Слагаш ли други модове ръчно?

Вчера качих последна версия и pmod си работи, а и преди не ми е правил проблем.

Ако инсталваш само негови модове и и ти бъгва драсни му един ред на човека ... щото нали уж ги тестват за съвместимост.

• 0

#41 Shemetronix

Shemetronix
  • Tанкист
  • 101 Мнения:

Публикувано 18 септември 2015 - 11:02

Принципно ползвам и аз ProTanki, обаче след последния пач, не мога да си подкарам статистиката за сесията (PMOD) и резултатите в сервизния канал. Полудях хехе, накрая компромисен вариант YasenKrasen и пак работи само Session Stats-a. Интересното е, че на 2 компа ми го прави тоя номер ! Явно другите модове, които слагам се карат нещо с Pmod-a, бали го............ :)

И при мен беше същото -даваше ми ги като празни полета .Избрах си 2 други мода за статистиките от пакета на ПроТанки и стана,макар и да бях свикнал на предните :(.

• 0

#42 M1L3N

M1L3N
  • Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 15 октомври 2015 - 19:37

Някой с проблеми след последната актуализация на Протанки? Забива ми след като се появи хангара...

• 0

#43 shearerbg

shearerbg
  • Танкист
  • 871 Мнения:

Публикувано 17 декември 2015 - 22:09

В модпака на Джове се е появил един много полезен инструмент - "Инвентаризатор" - за около 20 секунди продадох ненужни складови наличности за почти 7 000 000:

Публикувано изображение

• 0

#44 Vasil Milkov

Vasil Milkov
  • Новобранец
  • 1 Мнения:

Публикувано 09 януари 2016 - 20:24

https://drive.google...1g5dm1lbG8/view - Bggenaral modpack ! Да спонсорираме българското !

::)

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни