Към съдържанието

Снимка

Мрънкане и риванйе по корабчетата

• Влезте в профила си за да пишете
101 отговора на тази тема

#16 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 13:28

И кое му е хубавото на тоя пач ? Тия които си плащат за точката целят а другите не . Освен режима акватория няма нищо друго. 

• 0

#17 avadon035

avadon035

Чеп за зеле не става от мен...

• Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 17:35

И кое му е хубавото на тоя пач ? Тия които си плащат за точката целят а другите не . Освен [color=rgb(0,0,255);]режима акватория[/color] няма нищо друго. 

Какъв е тоя режим (не съм влизал много отдавна :blush:) ?

• 0

#18 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 17:55

От новия пач ! Пускат от време . Току що я деинсталирах не се играе . Едни те целят като снайпери други са мюрета . Мерси . Докато не качат свободна точка за предварение няма да вляза.

• 0

#19 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2412 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 21:33

Аз нямам битки откакто пуснаха пача и тъкмо се навих да разходя любимите линкори, обаче видях как всички реват от нърфа на ББ снарядите. Всъщност преди имало бъг, който водел до по-лесно пробиване на цитаделите. Но бил в играта толкова отдавна, че всички свикнали да играят така. И сега са го оправили, което пък довело до значителен спад в средния демидж на корабите, разчитащи предимно на бронебойните снаряди.... Типичен ВГ стайл...
  • 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#20 cooler_pn

cooler_pn
  • Tанкист
  • 211 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 22:09

Аз нямам битки откакто пуснаха пача и тъкмо се навих да разходя любимите линкори, обаче видях как всички реват от нърфа на ББ снарядите. Всъщност преди имало бъг, който водел до по-лесно пробиване на цитаделите. Но бил в играта толкова отдавна, че всички свикнали да играят така. И сега са го оправили, което пък довело до значителен спад в средния демидж на корабите, разчитащи предимно на бронебойните снаряди.... Типичен ВГ стайл...

Да... чуствам как няма да я почна пак скоро.

• 0

[color=#008000;]Armored Warfare: DoctorWho [/color]Публикувано изображение

#21 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 10 ноември 2015 - 22:49

На руския сървър са 30 , 35 хил човека и на  еу са толкова нещо много си повярваха ! На мен много ми допаднаха ранговите боеве !

• 0

#22 Kamberisimo

Kamberisimo
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 11 ноември 2015 - 10:49

Здравейте първо, от няколко дена се зарибих да цъкам корабите, тръгнах по линията на японските крузъри и в момента чупя клавиатури на тиър 5, "Фуритака"-та е голямо дрЪво :)

Но както и да е, ще стискам зъби, че според това което четох и на тиър 9 пак има голям "кактус" както му казват братушките.

И кое му е хубавото на тоя пач ? Тия които си плащат за точката целят а другите не . Освен режима акватория няма нищо друго.

Точката с предварение, според това което изчетох не я ли махнаха?Как така :"си плащат" за точката? Я ме светнете, че ако е така да и тегля "ънинстала"...

• 0

#23 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 11 ноември 2015 - 14:32

Има си сайт плащаш и получаваш . http://cheatautomati...rships-hack-r62

Преди всеки можеше да го изтегли от доста сайтове. Особено за линкорите е много нужно това чудо .

• 0

#24 Kamberisimo

Kamberisimo
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 11 ноември 2015 - 15:16

Добре де, но това дали работи, след като от ВГ са го изключили още лятото?Аз помислих че официално плащаш на ВГ, а тия нещо  ми се струват шмекери...

• 0

#25 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 11 ноември 2015 - 17:18

Вервай ми работи ! Аз го ползвах до тоя пач ! Какво лято . Е парите не се знае кой взима макар да има коментари че ги взима wargaming при условие , че свободно го няма никъде ?

• 0

#26 Kamberisimo

Kamberisimo
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 11 ноември 2015 - 17:42

Мамето им.... :angry:

• 0

#27 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 14 ноември 2015 - 17:08

Това го оправиха поне така пишат . Но за мен е безсмислена игра като с линкор стреляш един път на високосна година и я уцелиш , я не . Без точката много се отказаха и ревът е голям по руските форуми .

• 0

#28 Kamberisimo

Kamberisimo
  • Нoвобранец
  • 5 Мнения:

Публикувано 14 ноември 2015 - 18:32

Здравейте отново!Темата е за мрънкане и аз отнмово да измрънкам за японските крузъри...Адоба-та е една идея по-добре от Фуритака-та, ама пак е тегавиня :)Какво е режим акватория и как се активира?

• 0

#29 emkirov

emkirov
  • Tанкист
  • 456 Мнения:

Публикувано 17 ноември 2015 - 21:44

http://worldofwarshi...s/patchnote051/

мадамата е интересна акваторията не !

• 0

#30 oto8

oto8
  • Tанкист
  • 28 Мнения:
  • Клан:ВАЗОВ

Публикувано 17 ноември 2015 - 22:15

Адобада  е много по добра виж немските крузъри като хартия са  бързо стрелят но торпедите им не ставам 

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни