Към съдържанието

Снимка

B1

• Влезте в профила си за да пишете
12 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2531 Мнения:

Публикувано 23 октомври 2013 - 08:39

France-B1.png

Разработката на този танк започва през 1921 година, но поради доста дълги тестове влиза в производство чак през 1934 година, с 403 машини. Въпреки, че е се води тежък танк, той си е 100% среден танк и трябва да се играе като такъв. Брониран е доста добре от всички страни. Разполага и с най-много жизнени точки за нивото.

Начални характеристики:

Ниво: 4
Цена: 185 000 кредита
Точки живот: 380
Броня: 60 / 60 / 55
Скорост: до 28 км/ч
Порежения: 38-63
Пробивност: 19-31

Предимства:

* Бърза стрелба и прицелване
* Подвижен купол
* Играе максимум с 5-ци
* Най-много жизнени точки от всички 4-ки (след ъпгрейд)
* Добра броня на корпуса

Недостатъци:

* Не може да ползва Gun Rammer
* Бавна начална скорост
* Сравнително слаба броня на купола
* Не много мощни оръдия и слаба пробивност
* Доста голям и дълъг силует
* Веригите не абсорбират достатъчно поражения

Геймплей:

B1 се представя отлично срещу танкове от неговото или по-ниско ниво. Добре брониран корпус, бърза стрелба и прицелване го правят приятен за игра. За съжаление няма добри оръдия, движи бавно и куполът му не е добре брониран. Благодарение на добрият му матч-мейкинг (играе само с 5-ци) в повечето случай ще сте, ако не на върха, то поне в подножието му, но повечето 5-ци лесно ще унищожат B1 с няколко изстрела. Доста трудно се крие, заради размерите си.

Препоръчително оборудване:

ImprovedVentilation.pngAntifragmentationLining.pngCoatedOptics.pngEnhancedAimDrives.png

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 doggymien4o

doggymien4o
  • Tанкист
  • 79 Мнения:
  • Клан:BG3AD

Публикувано 13 юни 2014 - 10:04

Средняшки танк.

Имам му Танков Ас.

И до там

• 0

signature.png

#3 skyliengtr92

skyliengtr92
  • Танкиcт
  • 1429 Мнения:

Публикувано 09 декември 2014 - 06:18

Как може да има такъв танк в играта , по-зле е от ТОГ ,а амх40 е на светлини години пред него . :blink:

• 0

signature.png

#4 MikkeyM

MikkeyM
  • Tанкист
  • 120 Мнения:
  • Клан:KFBG

Публикувано 09 декември 2014 - 07:13

Ама пък да знаеш какъв кеф е като го продадеш!!! ;)
  • 0

Полека!!! На мен жената ми е казала да не бързам! Когато свърша - тогава!

#5 kopacha77

kopacha77
  • Tанкист
  • 110 Мнения:

Публикувано 09 декември 2014 - 07:24

На това не се здържах и опуках свободния опит,няма такава шитня,минавайте го колкото може по бързо!
  • 0

#6 Riosor

Riosor
  • Нoвобранец
  • 12 Мнения:
  • Клан:BGTF

Публикувано 09 декември 2014 - 07:25

Това "чудо" много трудно пробива AMX 40, а и не само.

• 0

#7 vladisam

vladisam
  • ESL Admin Team
  • 142 Мнения:
  • Клан:ANGER

Публикувано 09 декември 2014 - 08:26

Танка не е толкова неприятен. С екипаж под 100% си е доста бърз за тежък,пък и бронята не е зле срещу повечето танкове от 4 ниво. Оръдието не пробива,но може да се изпълняват флангови маневри,благодарение на скоростта. Труден е за игра,но си заслужава нервите.
  • 0

signature.png

#8 skyliengtr92

skyliengtr92
  • Танкиcт
  • 1429 Мнения:

Публикувано 09 декември 2014 - 15:17

Този танк какво ли не пробвах , в газа ама странично с подкалибрени 20/20 попадения 0 дмг е няма по-ужасен танк от този .И го разкарах с кеф  B)

• 0

signature.png

#9 Tokarev_fan

Tokarev_fan
  • Tанкист
  • 253 Мнения:

Публикувано 09 декември 2014 - 16:40

На мен в исторически план ми е симпатичен и на няколко пъти съм го взимал в гаража. Имал съм добрите битки с него, но си е пълната трудност. Доста често ме пускаше срещу КВ-1 и АТ-2, които дори и златния едвам пробива в слабите места. Още му пазя екипажа някъде на 95%, но едва ли ще си го купя повече. Все повече се надъхвам да си взема бордовата игра на WoT или моделът на Тигър от Wot. Поне така ми се струва най-евтиния начин да се сдобия с премиумното му братче Б2, което среща само неговия си тиър танкове (4-ти).

• 0

КромВелите на раш!

#10 KPACTA

KPACTA
  • Tанкист
  • 126 Мнения:

Публикувано 08 август 2015 - 02:06

Срещнете ли танкове от по-високо ниво, задължително със "златни" снаряди, може и да пробиете, иначе за равните нему е приличен танк

• 0

#11 milennn75

milennn75
  • Tанкист
  • 211 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2018 - 11:25

Този танк вчера ми напука нервната система,прежалих и 5к свободен опит докато взема следващия.Мислех си,че немската тежка четворка и м3 лии са тегави,но този е направо покъртителен.Трето ниво танкове ги взимах на злато с по 5 изстрела.Направо нямам думи, срина ми статистиката и нервната система.
  • 0

#12 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1181 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 11 февруари 2018 - 11:44

Този танк вчера ми напука нервната система,прежалих и 5к свободен опит докато взема следващия.Мислех си,че немската тежка четворка и м3 лии са тегави,но този е направо покъртителен.Трето ниво танкове ги взимах на злато с по 5 изстрела.Направо нямам думи, срина ми статистиката и нервната система.

41 битки със 70% победи. Не е толкова зле, но ще трябва пак да го играя някой ден да му взема танковия ас :) 

• 0

signature.png

#13 milennn75

milennn75
  • Tанкист
  • 211 Мнения:

Публикувано 11 февруари 2018 - 12:22

Явно аз не се справям добре с него,но определено съм щастлив от продажбата,даже не изчаках да го продам на сметка.Последната битка направих 5 кила и 1000дмг и ми даде първа степен.
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни