Към съдържанието

Снимка

AMX 13 75

• Влезте в профила си за да пишете
24 отговора на тази тема

#16 kalin09

kalin09
  • Tанкист
  • 239 Мнения:

Публикувано 01 април 2016 - 16:08

http://wotreplays.co...lin09-amx_13_75 Уееек спот,само 11к и петстин...

• 0

Публикувано изображение

#17 jujar4e

jujar4e

King of the Mongols

• Танкиcт
  • 2745 Мнения:
  • Клан:-ANIML-

Публикувано 01 април 2016 - 16:12

с 13 75 да си пасивен спотър е по-оферта, не е пъргав като 13 90 

• 0

A higher intelligence is able to hit a smaller target in a larger search space in less time on higher variety of domains!
Публикувано изображениеjujar face reveal

#18 kalin09

kalin09
  • Tанкист
  • 239 Мнения:

Публикувано 01 април 2016 - 16:21

За пасивен е роден :)

• 0

Публикувано изображение

#19 hades

hades
  • Tанкист
  • 360 Мнения:

Публикувано 07 септември 2016 - 09:57

И така напредвам бавно но славно към AMX 13 90,  от 2-3 седмици имам АМХ 13 75 играя го без екипаж за сега (обирам x2 3 или 5) по няколко причини. АМX ELC държа го още в гаража, харесва ми но не мога да му свикна че купола не се върти (екипажа е от 2-ма не съм го прехвърлил), AMX 12t

в гаража  (над 200 битки 55% победи получават ми се игрите с него мисля да си го оставя в гаража)  отключих АМХ 13 75 а след това и артилерията АМХ 13 F3 AM. Мисля да прехвърля на 13 75 екипаж от 105 leFH18B2  понеже е на 95% на второ умение и е най обучения от всички френски екипажи който имам.

Има ли нужда да ресетвам уменията на екипажа и какво да избера като 3-то умение на екипажа  (след това отива на 13 90)

Командир 1- во братя, 2-ро лампа

Мерач 1-во братя, 2-ро камо

Водач 1-во братя 2-ро камо

AMX 12t екипажа е на второ умение на 40 процента

Команддир 1-во лампа 2-камо

Мерач 1-во камо 2-ро прицелна стрелба (не съм сигурен че е правилен избор)

Водач 1-во камо 2-ро плавен ход (не съм сигурен че е правилен избор)

• 0

[color=rgb(255,0,0);]Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече.[/color]

#20 Azzatoth

Azzatoth
  • Tанкист
  • 487 Мнения:

Публикувано 07 септември 2016 - 10:07

И на мен ще ми е интересно да знам, пък и изобщо за леките как се подхожда с уменията, защото си нямам и понятие как се играят и ще ги почвам скоро. 

• 0

Публикувано изображение

#21 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7440 Мнения:

Публикувано 07 септември 2016 - 10:27

То и много си зависи как играеш скаутите, щото...нали :) Аз например не мога да играя скаута като скаут. Първо съм на мнение, че играта в това отношение е счупена и Т8 скаутите са доста низгвернати, поради простата причина, че картите и отборите са такива, че с тоя скаут няма много места, където да се скриеш.Всеки тъп медиум Т10 те надспотва,надстрелва и изпреварва (Лео, Бата, Амх30 са все танкове, които са бързи колкото скаут, с почти същия вю и не кой знае колко по-малко камо).Освен това едно време хората не стреляха много-много "на тъмно" ама сега се гледат клипчета и ситуацията е точно обратната :)

И все пак: пасивният скаут за мене е адекватен точно на 4 карти в тая игра: мурованка, малиновка, прохоровка и клисура. На останалите карти не че няма такива места за пасивен спот, но са много малко и винаги ги прострелват (примерно lakeville храстите до езерото).

Затова играя скаутите повече като медиумите- стрелям. И щото са с кофти пробития стрелям на злато (примерно на т54 лайт и 1390 само злато имам заредено). В такава игра ти трябват задължително няколко неща- висок камо фактор, бързо и лесно движение и завиване (честа смяна на посоката за да си трудно предвидим) и бърз прицел. Затова и всичките ми екипажи имат камо +братя. След това вече е въпрос на личен избор..

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#22 hades

hades
  • Tанкист
  • 360 Мнения:

Публикувано 07 септември 2016 - 10:38

То и много си зависи как играеш скаутите, щото...нали :) Аз например не мога да играя скаута като скаут. Първо съм на мнение, че играта в това отношение е счупена и Т8 скаутите са доста низгвернати, поради простата причина, че картите и отборите са такива, че с тоя скаут няма много места, където да се скриеш.Всеки тъп медиум Т10 те надспотва,надстрелва и изпреварва (Лео, Бата, Амх30 са все танкове, които са бързи колкото скаут, с почти същия вю и не кой знае колко по-малко камо).Освен това едно време хората не стреляха много-много "на тъмно" ама сега се гледат клипчета и ситуацията е точно обратната :)

И все пак: пасивният скаут за мене е адекватен точно на 4 карти в тая игра: мурованка, малиновка, прохоровка и клисура. На останалите карти не че няма такива места за пасивен спот, но са много малко и винаги ги прострелват (примерно lakeville храстите до езерото).

Затова играя скаутите повече като медиумите- стрелям. И щото са с кофти пробития стрелям на злато (примерно на т54 лайт и 1390 само злато имам заредено). В такава игра ти трябват задължително няколко неща- висок камо фактор, бързо и лесно движение и завиване (честа смяна на посоката за да си трудно предвидим) и бърз прицел. Затова и всичките ми екипажи имат камо +братя. След това вече е въпрос на личен избор..

Ами лично аз мисля че се справям по добре като пасивен скаут но като няма кой да стреля по мой засвет налага се да стрелям аз, AMX 12t заредени 12 стандартни снаряда 18 златни, AMX 13 75 заредени 6 стандартни 30 златни. Иначе трудно се пробиват по коравите 8-ци и 9-ки, и двата ги играя с вентилация, оптика и бинокъл.

• 0

[color=rgb(255,0,0);]Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече.[/color]

#23 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7440 Мнения:

Публикувано 07 септември 2016 - 10:45

Аз на скаут, на който ползвам бинокъл оптика не слагам. Иначе това за пасивния спот и отбора въобще не съм го коментирал, поради простата причина, че в тая игра съм се нагледал на такива безумия, каквито човек не може да види и в лудница (болница) за цял един живот. Как после да разчитам някой друг да ми изкарва играта, ако и да му давам постоянно цели за стрелба. Те като са с две ръце в дирника и вкарват 1 от 10 шота твоят пасивен засвет не струва пукната пара. А това е така, защото само натрупваш нерви и в един момент почваш да играеш тъпо и правиш елементарни грешки. Като цяло затова и не обичам да играя скаут. Възприемам ги нещо като медиуми на хардкор трудност :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#24 Raikon1912

Raikon1912
  • Tанкист
  • 70 Мнения:

Публикувано 07 септември 2016 - 12:26

Гриме, а ти кое препоръчваш - Оптика или Бинокъл ? Защото аз мисля камуфлажна мрежа да взема при всички случаи и май трябва да жертвам едно от двете, или вентилацията да жертвам ?

• 0

#25 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1433 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 11 март 2018 - 22:36

Започвам да го харесвам повече от АМХ 12t :) 

http://wotreplays.eu...e/4223942#stats

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни