Към съдържанието

Снимка

Тест сървър с нърф на пенетрацията

нърф пенетрация

• Влезте в профила си за да пишете
117 отговора на тази тема

#31 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 08:56

Явно съм от малкото, на които им харесва промяната :) Макар че щеше да е по-добре да дойде с намаляване на идиотското РНГ на 10%. Колко време мислите може едно 14 г. хлапе да си позволи да играе на злато? Според мен доматите ще станат още по-червени а патладжаните-още по-лилави. А играта с X-ки ще е за тея, които имат идея от играта а не за ботове. Иначе ще трябва цяла седмица да си кара Льовето или Т34 червеняка за да може да направи 2-3 битки с 10-ки уикенда :)

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#32 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 19 юни 2015 - 08:58

Така е устроен светът... разликата между богати и бедни расте :D

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#33 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:02

Явно съм от малкото, на които им харесва промяната...

Тя не само е хубава, но и логична. От къде на къде среден танк трябва да дупчи тежък фронтално.

• 0

#34 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2299 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:08

Промяната уж е за добро, но съм почти убеден че играещите с 9 и 10 тиър масово ще стрелят само премиум снаряди.

• 0

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#35 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:10

Ми та да. Това ще намали драстично нещото, което най-много ме дразни в играта- в движение руски тежък танк често е по-точен на големи дистанции от статичен и мерещ се медиум.

• 0

[color=rgb(51,51,51);][font="Verdana;"]Тържеството на разума се състои в това да живееш в мир с тези, които нямат разум.[/color][/font]

Публикувано изображение

#36 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:11

Промяната уж е за добро, но съм почти убеден че играещите с 9 и 10 тиър масово ще стрелят само премиум снаряди.

Ще стреля тоя, който може да си го позволи. Нямам нищо против да ме стрелят със злато ако знам, че тая им игра струва петдесетина цента. И като ги натепам ще ми е още по-яко :) Пак казвам-сериозно ще реват доматите (според мен) и ще виждаме доста по-малко от тях по високите тиъри битки :)

• 0

Публикувано изображение

#37 alex2004bg

alex2004bg
  • Танкиcт
  • 2006 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:12

За тези които са забравили каква роля е отредена на средните и тежките танкове в играта:

• 0

#38 Gugushev

Gugushev

Camper noob

• Танкиcт
  • 2299 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:13

Ще стреля тоя, който може да си го позволи. Нямам нищо против да ме стрелят със злато ако знам, че тая им игра струва петдесетина цента. И като ги натепам ще ми е още по-яко  :) Пак казвам-сериозно ще реват доматите (според мен) и ще виждаме доста по-малко от тях по високите тиъри битки  :)

Съгласен съм на 100%, на мен тоя нърф с 20мм изобщо не ми пречи.

Обаче МРАЗИМ да ме стрелят със злато в рандъм, просто МРАЗИМ даже повече от КЛИКАРИ  :lol:

Този пост е редактиран от Gugushev: 19 юни 2015 - 09:13

• 3

дебнене, засади, храсти , няма Ф1, няма ралита , няма бъгита... само точна и премерена снайперска стрелба!

#39 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:31

По същата тая логика ще виждате много безмозъчни твари се пускат с тежък танк, натискат 3 пъти "R" и тогава няма да се радвате толкова много...

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#40 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:33

По същата тая логика ще виждате много безмозъчни твари се пускат с тежък танк, натискат 3 пъти "R" и тогава няма да се радвате толкова много...

Тъкмо няма да ми се налага да ги гоня из картата!

• 1

Публикувано изображение

#41 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 19 юни 2015 - 09:40

Че то и сега ги има същите. Повечето от тях изобщо няма и да разберат, че нещо в играта се е променило.

Този пост е редактиран от feersum: 19 юни 2015 - 09:40

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#42 Petk0FF

Petk0FF
  • Нoвобранец
  • 13 Мнения:
  • Клан:F0RC3

Публикувано 19 юни 2015 - 09:47

Снощи го тествах малко. Направих безумни игри с ИС7. Пробивах Е100 от невероятни ъгли. Нямах пропуск. После пуснах да потествам об.140. Ужас. Хванах на авто-таргет една ИС7 и почнах да я въртя. Отпред даже не я одрасках, 2 пъти ми рикошира отстрани и 1 път отзад. Но това е при авто прицел. Днес ще пробвам още.

• 0

#43 GrimmReaperBG

GrimmReaperBG

Reaper

• Администратор
  • 7441 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:55

Мисля си, че много повече хора ще почнат да ползват разни еймботове, щото масово се стреля на аутоейм. Това, разбира се, няма да промени нищо в крайните резултати, но доволно ще изнерви маса народ, които ще почнат да играят дори по-слабо от това, което демонстрират в момента. Единственото, което ми иде като идея е да изкупя на все още ниски цени де що намеря пуканки и бира :) :) :)

• 0

Публикувано изображение

#44 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2969 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 09:58

Тъкмо няма да ми се налага да ги гоня из картата!

Идеята ми е, че сега си ги убиваш без особени проблеми, но след пача влиянието на тези дебили ще стане доста по-голямо. Примерно бойлера на Е5 в момента се пробива сравнително често, но с тези 20-30 пробивност по-малко ще баунсва стабилно, долната плоча на всички тежки(без британеца) ще изисква много прецизна стрелба, а често това не е възможно. Като видиш някое гнусно ТД, кампещо зад базата си какво ще му направиш, ще го убиеш от смях ли?

Че то и сега ги има същите. Повечето от тях изобщо няма и да разберат, че нещо в играта се е променило.

Да, обаче сега измират като мастии, а след пача, ако всичко от тестовия се запази, няма да е точно така.

Този пост е редактиран от ELMAtAd0R: 19 юни 2015 - 09:59

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#45 skyliengtr92

skyliengtr92
  • Танкиcт
  • 1429 Мнения:

Публикувано 19 юни 2015 - 10:01

А аз съм сигурен ,че няма да сложат тоя нерф прекалено много хора реват от това което видяха в тестовия . И на мен не ми харесва , да не мога да пробия ис-4 и да се чудя как да се махна от тая ис-4 ,че да търся друга жертва . И всеки домат ще ми пуска тежки тд и там маусове , а аз с медиума трябва да съм заредил 100% само злато , че да мога да ги пробия ( смешна работа ).  :)

• 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни