Към съдържанието

Снимка

G.W. Tiger (P)

• Влезте в профила си за да пишете
28 отговора на тази тема

#16 warlion

warlion
  • Нoвобранец
  • 18 Мнения:
  • Клан:XBTBX

Публикувано 13 юли 2015 - 11:51

да попитам понеже рядко играя с фугас къде точно да се целя .да падне върху него пред него зад него ...ще се радвам някои и друг screenshot ако може да постнете 

• 0

#17 M1L3N

M1L3N
  • Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 13 юли 2015 - 21:53

с тази артилерия не мисля че е възможно да удари за 2000 че и за +  имам над 320 игри и  никога несъм удрял за нищо близко до 2000 

Убивал съм Т57 и 50В с един изстрел поне по 3 пъти - . Ярки спомени заради псувните, които отнесох след това и отделно - кликър, нууб, хакер, чийтър и репорти за неспортсменска игра... Много яка артилерия само да не се налага да се местиш. :)

• 0

#18 warlion

warlion
  • Нoвобранец
  • 18 Мнения:

Публикувано 13 юли 2015 - 23:12

да чудесно радвам се че се похвали .сега кажи с кои амуниици и къде точно се причелваш 

• 0

#19 M1L3N

M1L3N
  • Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 14 юли 2015 - 09:10

да чудесно радвам се че се похвали .сега кажи с кои амуниици и къде точно се причелваш

Естествено, че НЕ. Прекалено е неточна за АР и с 45 сек. зареждане си е чиста загуба на време, ако не уцелиш. АР използвам единствено с Об.261, защото зарежда за 29 сек.

Колкото до прицелването.... Много се лъжеш, ако си мислиш, че снаряда на тази артилерия ще удари танк точно там където искаш. :)

• 0

#20 pehoko

pehoko
  • Танкист
  • 917 Мнения:
  • Клан:BGG

Публикувано 14 юли 2015 - 12:06

С АP съм играл само на някои градски карти и то с променлив успех - някои си баунсваха, някой бяха уаншотнати, HE e за предпочтане в 95% от ситуациите.

• 0

#21 warlion

warlion
  • Нoвобранец
  • 18 Мнения:

Публикувано 14 юли 2015 - 21:01

хмм имам 393 битки с тази артилерия и от два дни се мъча с HE снаряди .удрям за около 800 .сигурно ми трябва още време да налучкам как точно и къде точно да ги удрям .ако имам някакви по сериозни удари ще пиша пак 

• 0

#22 M1L3N

M1L3N
  • Tанкист
  • 255 Мнения:

Публикувано 14 юли 2015 - 22:43

хмм имам 393 битки с тази артилерия и от два дни се мъча с HE снаряди

Че ти ако с НЕ се мъчиш, не знам как ще наречеш 390 битки с АР... :)

• 0

#23 Tsetso

Tsetso
  • Tанкист
  • 99 Мнения:
  • Клан:BGPZB

Публикувано 20 юли 2015 - 14:08

Отнема наистина мн време , за да се прицели, така че се трябва да се целите на позиции където се очаква да бъде спотнат някой. Мн лесно се контрира от друга артилерия, зашото на практика едвам се движи. С повечко търпение и максимално прицелване прави чудеса, имам добри спомени, но с удоволствие я продадох :)
  • 0

#24 Vassilevs

Vassilevs
  • Нoвобранец
  • 18 Мнения:

Публикувано 30 януари 2019 - 16:12

Жива да не бях! Снощи се сдобих с този нерез, но още при първата благинка с която исках да го окича /камуфлажна мрежа/, батковците разработчици ме уведомиха, че трябва да сменя окачването.  :blink:  :angry:

• 0

#25 i11

i11
  • Tанкист
  • 347 Мнения:

Публикувано 30 януари 2019 - 19:05

Режи я наполовина и ще олекне.

• 0

#26 anton1102

anton1102
  • Танкиcт
  • 1649 Мнения:
  • Клан:BG-X

Публикувано 30 януари 2019 - 21:08

Жива да не бях! Снощи се сдобих с този нерез, но още при първата благинка с която исках да го окича /камуфлажна мрежа/, батковците разработчици ме уведомиха, че трябва да сменя окачването.  :blink:  :angry:

Мда, първото нещо което гледам на танк още преди да съм го купил е "Мобилност" т.е. трябва ли да отключвам вериги или не. Ако трябва ... само свободен опит му е майката. :) 

• 0

Публикувано изображение

#27 dinkodj

dinkodj
  • Танкист
  • 662 Мнения:
  • Клан:BRAZE

Публикувано 30 януари 2019 - 21:50

торсиони за него няма ли?

• 0

Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

Публикувано изображение

#28 Mu3epHuk

Mu3epHuk
  • Танкиcт
  • 2151 Мнения:

Публикувано 01 февруари 2019 - 15:42

Ако имаш време за гринд, пускай билет за опит и играй без мрежа. Заслужава си много повече, отколкото да загубиш в пъти повече време и ресурси, за да отключваш със свободен опит. Това правило важи за повечето машини. Едва ли се бориш да влезеш в топ 5 клановете на сървъра, за да ти е толкова важна статистиката. Ако статистиката всеки път караше влака, нямаше покемони да убиват силни играчи.

• 0

Танк без ремонт е като циганче без клептомански наклонности :lol:

#29 Vassilevs

Vassilevs
  • Нoвобранец
  • 18 Мнения:

Публикувано 01 февруари 2019 - 18:22

Много ви благодаря за съветите. Всъщност, остана ми да сложа само голямото оръдие и да влизам в битка. А иначе за нищо не се боря. Ако ми видите "досието" ще се доубедите, че съм умен. При това - слабо! От 13 хил. битки имам 5х.с първо ниво и около 6х. с второ ниво танкове. Нямаше кой да ми отвори очите до сега.
  • 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни