Към съдържанието

Снимка

Leopard I

• Влезте в профила си за да пишете
47 отговора на тази тема

#1 Танк

Танк
  • Администратор
  • 2543 Мнения:

Публикувано 18 октомври 2013 - 16:38

Публикувано изображение

Основен танк за немската армия в периода 1965-1970. Машината е използва от над 10 страни. Леопадръд се характеризира с висока скорострелност, точност, огнева мощ, наклон на оръдието и изключително слаба броня за тиер 10.

Начални характеристики:

Тиер: 10
Цена: 6 100 000
Точки живот: 1 950
Броня: 70 / 35 / 25
Скорост: до 60 км/ч
Порежения: 293-488
Пробивност: 201-335

Предимства:

* Отлични скорост и мобилност
* Добър камуфлаж
* Мощно оръдие, с отличен наклон
* Отличен боен обхват

Недостатъци:

* Ужасна броня, една от най-слабите изобщо
* Лесно повредими модули

Геймплей:

Leopard 1 може да се въплати и да изпълнява прекрасно две роли в играта: снайперист и съпортващ, флагнови танк. Наистина много поражения прави този танк, но и умира изключително лесно. Винаги трябва да се пазите, да се движите в екип и да стреляте от втора линия. Ако успеете да се справите с оцеляването си, тогава ще се превърнете в смъртоносна машина.

Препоръчително оборудване:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

* Видео ревю

* Геймплей видео

• 0

#2 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2440 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 02 юни 2014 - 19:30

Интересен профил на EmbryonicJourney само за Leopard-a: http://www.noobmeter...layr/519474620/

Начин на достигане до танка: Team Battles с танкове от 1 до 8 тиър без 6-ти.

Публикувано изображение

• 0

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#3 infjordan

infjordan
  • Tанкист
  • 164 Мнения:
  • Клан:BG-TA

Публикувано 03 юни 2014 - 07:13

И всичко това само за няколко розови цифри...

Spoiler

• 0

#4 mariyanski

mariyanski
  • Tанкист
  • 267 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 08:05

И всичко това само за няколко розови цифри...

Spoiler

Така е, явно човека робува на статистиката, което обаче не променя факта, че е дяволски добър. Снощи го гледах над два часа наживо.....е няма такава игра. Всеки прави добри игри, кой по-често, кой по-рядко, ама тоя просто рядко прави слаба игра. Според мен играта му с танка може с чиста съвест да се използва за ръководство как да се играе с картонени танкове. Другото което е интересно....тези му резултати са в чист рандъм, без взвод.

• 0

#5 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 03 юни 2014 - 08:25

Другото което е интересно....тези му резултати са в чист рандъм, без взвод.

Тъкмо това щях да спомена и аз - такива резултати в чист рандъм са още по-впечатляващи.

Ще го гледам, има много какво да се научи от него.

Този пост е редактиран от feersum: 03 юни 2014 - 08:26

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#6 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7449 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 09:07

офф/

Има ли линк,за да се изгледат негови изпълнения,че аз не намерих...?

/офф

• 0

signature.png

#7 mariyanski

mariyanski
  • Tанкист
  • 267 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 09:18

офф/

Има ли линк,за да се изгледат негови изпълнения,че аз не намерих...?

/офф

http://www.twitch.tv...journey/profile

Същият тоя има сесия с Т49 за някакъв рекорд с ТД мисля беше, наградата - 15(петнадесет) години премиум :)

• 1

#8 DeepShadow1

DeepShadow1
  • Танкиcт
  • 7449 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 09:25

Смятай...

• 0

signature.png

#9 mariyanski

mariyanski
  • Tанкист
  • 267 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 09:28

Смятай...

Сега погледнах в туич-а, за съжаление ги няма снощните му изпълнения, но и старите ще ти дадат ясна представа що за играч е. Мисля, че и в тубата има няколко негови клипа, ако ти се гледа.

• 0

#10 feersum

feersum

Проклятието на Пантерата 2

• Танков Ас
  • 7241 Мнения:
  • Клан:AW

Публикувано 03 юни 2014 - 09:28

Петнадесет години премиум? :o :blink:

• 0
"Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

#11 mariyanski

mariyanski
  • Tанкист
  • 267 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 09:32

Петнадесет години премиум? :o :blink:

Мдаааа....сега разрових, има ги снощните му игри.

• 0

#12 ELMAtAd0R

ELMAtAd0R
  • Танкиcт
  • 2977 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 09:52

Да, има 15 години премиум, от мисиите миналия август с ТД-та, където за всеки танк топ 50 получаваше по 3к злато. Пича имаше 2 първи места, с Хелкат беше направил 2600+ базов опит и с М8А1(4-ти тиър).

ПП. Embryonic и Virginslayr един и същи човек ли е?

• 0

[color=#ff0000;][font="Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif;background-color:rgb(250,250,250);"]Our nation is Liverpool, our language is football[/color][/font]

Фактът, че медузата е оцеляла без мозък над 700 млн.години, дава надежда на много хора.

Публикувано изображение

#13 infjordan

infjordan
  • Tанкист
  • 164 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 10:06

Разбирам да си някой нов играч, да си направиш такъв втори профил за да докажеш пред себе си и пред ругите, че можеш...

Ама EJ който вече няма какво да доказва пред никой, не мога да го разбера, в канала му почти винаги има хора и без да ги прави тия нови профили. ::)

Fixed, да един човек е.

• 0

#14 Liuteniczata

Liuteniczata

Арсяде ...

• Танкиcт
  • 2440 Мнения:
  • Клан:МоеСело

Публикувано 03 юни 2014 - 11:40

Приименувa си глaвния aкaунт нa Vaering, aко не се лъжa. В темaтa зa стриймовете съм описaл с няколко думи стилa му преди годинa, едвa ли се е променил, но сaмия Ej се промени достa с времето. Преди беше един тaкъв скромничък, сегa е видимо високомерието, с което игрaе. Не го гледaм вече, просто ми стaнa интересен профилa, който си е нaпрaвил.
  • 0

7660300Q.jpg

"Нисък рейтинг имам щото само с идиоти играя, ако има святсни играчи - няма да е така."

#15 ViktorKitov

ViktorKitov

Катализатор

• Tанкист
  • 1306 Мнения:

Публикувано 03 юни 2014 - 23:48

Разбирам да си някой нов играч, да си направиш такъв втори профил за да докажеш пред себе си и пред ругите, че можеш...Ама EJ който вече няма какво да доказва пред никой, не мога да го разбера, в канала му почти винаги има хора и без да ги прави тия нови профили. ::)Fixed, да един човек е.

То EJ/Vaer вече му поне 2-ри профил. Просто преди време си смени ника и един го избъзика и взе EJ.
  • 0

Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни